Milusia do niedawna siedziała cichutko w lecznicy, nie wierzyła, że ktoś może ją zauważyć, a co dopiero pokochać. Była smutna. Głaskana od razu mruczy i przez ten króciutki czas wydaje się być szczęśliwa. Milusia- Miłka, jest bardzo miłym, spokojnym do niedawna bardzo smutnym kotkiem znalezionym na jednej z podlęborskich wsi.

Zakatarzona i wygłodniała przyłączyła się do stada kotków wolno bytujących. Fakt ten zgłosiła nam jedna z nielicznych w tym rejonie karmicielek. Po zachowaniu Milusi od razu widać było, że jest/była kotem domowym, bardzo ufnym i szukającym towarzystwa i ciepła człowieka, zupełnie nieprzystosowanym do życia na wolności.

 Mogliśmy tylko domniemywać scenariusz jej przybycia. Jednak doświadczenie nam podpowiadało: została podrzucona do stada lub w rui oddaliła się od swojego gospodarstwa. Niestety nikt jej nie szukał, nikt się o nią nie martwił i nikt nie pytał. Do chwili obecnej przebywa w klinice, zakończyła kurację antybiotykową, przeszła bowiem zapalenie oskrzeli. Jest już wysterylizowana. 

W lecznicy  zamknięta w klatce, wśród innych leczonych biedactw i czekających na dom poznała miłość swojego życia - Stolarza przywiezionego z innego miejsca, przez inną fundację na zabieg  kastracji.
Koty zakochały się w sobie :)  Pewnego dnia gdy Milusia została wypuszczona z klatki, aby rozprostować kości, od razu weszła do klatki Stolarza :-) A co zrobił Stolarz? Zaczął ją myć, oboje zaczęli się o siebie ocierać jakby znali się od lat i nagle na nowo się odnaleźli. Od tego czasu nie odstępują od siebie na krok.


I tak postanowiliśmy szukać im domu razem. I znalazł się ten dom, super dom, dom sprawdzony, jest idealny dla tej parki.

Dom jest na drugim końcu Polski w Rzeszowie. Zaprzyjaźniona fundacja z której jest Stolarz zbiera środki na transport. My musimy uzbierać środki na opłacenie faktury za leczenie i pobyt Milusi w lecznicy. Do tego dojdą koszty szczepień. Do wyjazdu zostały 3 tygodnie, to kolejne koszty hotelowania. Wierzymy jednak że z Waszą pomocą uzbieramy potrzebną kwotę. 

Wierzymy że Milusia i Stolarz to dwie pokrewne sobie dusze które odnalazły się po latach
i teraz będą żyły długo i szczęśliwie :-)Komentarze

 • Ania - awatar

  Ania

  21.04.18
  21.04.18

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.03.18
  31.03.18

  For love 💜

Wpłaty - 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Zuza - awatar
20
Zuza
Kasia - awatar
10
Kasia
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Ania - awatar
10
Ania
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Sylwia - awatar
20
Sylwia

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij