Zbiórka Miodunka choruje na nowotwór - miniaturka zdjęcia

Miodunka choruje na nowotwór Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Miodunka choruje na nowotwór - zdjęcie główne

Miodunka choruje na nowotwór

3 506 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 96 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Gumienna - awatar

Katarzyna Gumienna

Organizator zbiórki

Miodusia zochorowała na nowotwór listwy mlecznej prawie rok temu. Badania wykazały guzy (rak cewkowy prosty) na brzuszku, ale też guzki na tarczycy. Leczę ją w przychodni onkologicznej "Białobrzeska" i staram się zapewnić jak nalepszą opiekę w domu. Ale operacji (dwóch mastektomii oraz usunięcia lewego płata tarczycy) nie mogę już przekładać, a brakuje mi funduszy, by móc je sfinansować. Dlatego założyłam tę zbiórkę! Same operacje zostały wycenione na ok. 1000 zł każda, do tego komplety badań (usg, echo serca, pełne morfologie), wreszcze wizyty kontrolne po operacjach i chemioterapia. 

Miodusia ma 13 lat, z czego 10 spędziła na ulicy. Trzy lata temu trafiła do Schroniska na Paluchu, skąd ją adoptowałam i długo socjalizowałam, bo nie potrafiła się odnaleźć w nowym dla siebie świecie. Kiedy polubiła swoje nowe życie, pokochała ludzi i swoją kocią koleżankę, z którą u mnie mieszka, wyczułam na jej brzuszku guzy... Bardzo bym chciała zapewnić jej najlepsze leczenie i uratować kilka lat życia, by zrekompensować lata bezdomności. Komplet badań Miodusi dla zainteresowanych do wglądu, z góry dziękuję za pomoc przy sfinansowaniu leczenia tej cudownej kotki.

Zbiórka została zweryfikowana przez Fundację Kocia Strefa Adopcyjna, przez którą zostanie też rozliczona, za co bardzo dziękuję.


FUNDACJA KOCIA STREFA ADOPCYJNA

ul. Ossowska 40 B, 05-220 Zielonka

tel. 512 136 432 lub 502 472 383

e-mail: [email protected]

www: kociastrefaadopcyjna.pl

Faktura za mastektomię, badanie RTG oraz histopatologię.

Faktura za konsultację onkologiczną w czasie zdejmowania szwów.

Faktura za mastektomię drugiej listwy mlecznej oraz płata tarczycy. 

Faktura za badania kontrolne tarczycy. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Gumienna - awatar

  Katarzyna Gumienna

  23.02.2019
  23.02.2019

  Rana po pierwszej mastektomii już się zabliźniła, na drugą operację jedziemy we wtorek, 26. lutego. Jeżeli Miodunka zniesie narkozę równie dobrze, co poprzednio, to od razu zostanie jej usunięty guzek na tarczycy, który jest przyczyną zaburzeń hormonalnych i zmian nowotworowych w listwach mlecznych. Fizycznie Miodusia sobie radzi, gorzej z jej stanem psychicznym - po operacji nastąpił regres w jej socjalizacji. Chciała być sama, chowała się w najmniejszych zakamarkach mieszkania, bała się lekarzy i obcych osób w domu. Do zdjęcia szwów trzeba było przy niej być cały czas, karmić z ręki, uspokajać, bo inaczej odmawiała jedzenia. Jak tylko przestawały działać leki przeciwbólowe bardzo się denerwowała całą sytuacją. Weterynarze twierdzą, że takie zachowanie jest wynikiem guza i nadczynnośći tarczycy. Po wtorkowej operacji ma lepiej znosić zarówno chorobę, jak i leczenie. Dziękujemy pięknie wszystkim za zaangażowanie w ratowanie Miodunki.

  Zdjęcie aktualizacji 26 781

Komentarze


 • Marek Michalski - awatar

  Marek Michalski

  06.03.2019
  06.03.2019

  Dużo zdrowia dla koteczki

 • Koko - awatar

  Koko

  06.03.2019
  06.03.2019

  Zdrowia :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.01.2019
  24.01.2019

  życzę powodzenia !!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.01.2019
  23.01.2019

  Koteńko, trzymamy kciuki za Ciebie!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.01.2019
  21.01.2019

  Trzymam za Was kciuki💚

3 506 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 96 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Gumienna - awatar

Katarzyna Gumienna

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 96

J.S. - awatar
J.S.
20
Przemek Dabrowski - awatar
Przemek Dabrowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kasia - awatar
Kasia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna - awatar
Joanna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika - awatar
Monika
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij