Zbiórka Misia walczy o życie - zdjęcie główne

Misia walczy o życie

396 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Judɏta Zając - awatar

Judɏta Zając

Organizator zbiórki

Drodzy Państwo ponownie zwracam się do Wszystkich z ogromną prośbą, pomóżcie nam ratować Misie

Nazywam się Judyta Zając wraz z mamą i naszą dwunastoletnią kotka Misią mieszkamy w Krakowie. 

Kilka miesięcy temu u Misi zdiagnozowano ciężką niewydolność serca spowodowaną przebytym wcześniej zapaleniem mięśnia sercowego. Po kilkunastu intensywnych tygodniach leczenia lekarzom z Krakowskiego gabinetu ALVET udało się Misię ustabilizować.

Aż do połowy tego miesiąca kiedy to nagle przestała pić i jeść. Po przewiezieniu jej do kliniki i zrobieniu badań krwi następnego dnia zapadł wyrok; ciężka niewydolność nerek i zapalenie trzustki. 

Jednak Misia chce żyć, grzecznie znosi codzienne kroplówki, zastrzyki, tabletki, po których, niestety tylko chwilowo czuje się lepiej. 

Głównym naszym celem teraz jest zaleczenie nerek, które jest możliwe, ale niestety nie da się tego zrobić każdymi dostępnymi na polskim rynku lekami. Ze względu na zapalenie trzustki naszą jedną nadzieją jest teraz sprowadzany ze Stanów Zjednoczonych lek o nazwie Azodyl. Jedno opakowanie kosztuje 400 złotych...

Do tego dochodzą prawie codzienne wizyty w gabinecie(codzienne kroplówki plus zastrzyki wahają się w ostatnich dwóch tygodniach w granicy od 60 do 120 złotych), leki na serce, karma specjalistyczna.

Koszt leczenia w ciągu ostatnich dwóch tygodni sięgnął kwoty ok 1500zł, a przed nami jeszcze daleka droga...

Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc finansową, każda złotówka, każdy sms jest na miarę złota. 

Pomóżcie nam ratować naszą Misię, ona jeszcze nie chce odchodzić!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anna - awatar

    Anna

    17.11.2018
    17.11.2018

    Pomóżmy Misi bo chce żyć i jest przecież kochana. Darujmy jej jeszcze parę lat.

396 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Judɏta Zając - awatar

Judɏta Zając

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anna - awatar
Anna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Julita Olszewska - awatar
Julita Olszewska
10
Misia dla Misi - awatar
Misia dla Misi
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Niestety tylko tyle posidam na karcie ;c ale zawsze cos❤️ - awatar
Niestety tylko tyle posidam na karcie ;c ale zawsze cos❤️
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Havryliuk Marian - awatar
Havryliuk Marian
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij