Dwa lata temu wpadł pod samochód. Miał połamane żebra i łapkę.
Żebra jakoś się zrosły, łapka wisiała bezwładnie i bolała. W cichym cierpieniu przeżył dwa długie lata. Miał ciepły kąt i pełną miskę ale ból nigdy nie dawał o sobie zapomnieć. Nie wahaliśmy się ani minuty. Decyzja mogła być tylko jedna - zabieg. Niestety musiała to być amputacja. 
Misiek jest psim staruszkiem. Baliśmy się, że nie przeżyje operacji. Na szczęście zabieg się powiódł. Psina dochodzi do siebie w psim szpitalu.

Pewnie zastanawiacie się dlaczego Misiek nie był leczony? Koszty leczenia przerosły właściciela. To schorowany, niepełnosprawny człowiek. Utrzymuje się z niewysokiej renty. Był przekonany, ze w ramach swoich ograniczonych możliwości zrobił dla psa wszystko co możliwe, bo zapewnił mu ciepły kąt i pożywienie.
Koszty leczenia są również dla nas dużym obciążeniem. Pomożecie w leczeniu staruszka? Niech przeżyje emeryturę godnie.
KIM JESTEŚMY?

Inspektorat OTOZ Animals w Krośnie tworzy grupa osób, którym los zwierząt nie jest obojętny i którzy od dawna pomagają bezdomnym, skrzywdzonym zwierzętom. Wszyscy Inspektorzy pełnią swoją funkcję społecznie, poświęcając na to swój wolny czas. Pomagają im ludzie, którzy tak jak oni, nie potrafią przejść obojętnie obok cierpiącego zwierzęcia.

* Interweniujemy w przypadkach niehumanitarnego traktowania zwierząt. Mamy pod swoją opieką różne zwierzęta z interwencji, które najczęściej przebywają w domach tymczasowych - przeważnie są to mieszkania naszych Inspektorów.

* Organizujemy prelekcje w placówkach oświatowych, na których uczymy najmłodsze pokolenia szacunku dla naszych braci mniejszych.

* Prowadzimy krośnieńską kociarnię, rocznie przez nasze ręce "przechodzi" ponad 200 kotów.

* Pomagamy w szukaniu nowych domów oraz organizujemy zbiórki karmy dla psiaków z krośnieńskiego przytuliska, które jest własnością Urzędu Miasta.

* Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego (OPP). Możesz wesprzeć naszą działalność przekazując nam 1% podatku wpisując w rozliczeniu podatkowym KRS 0000069730 KONIECZNIE! z dopiskiem : INSPEKTORAT KROSNO

POMÓŻ NAM POMAGAĆ!


Wpłaty - 23

Ihawit66! - awatar
100
Ihawit66!
Justyna - awatar
20
Justyna
Sandra - awatar
10
Sandra
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Nati - awatar
100
Nati
Grażyna - awatar
30
Grażyna
Anonimowy Darczyńca - awatar
200
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij