Zbiórka Na RATUNEK RÓŻOWEMU TRABANTOWI - miniaturka zdjęcia

Na RATUNEK RÓŻOWEMU TRABANTOWI

Ela Gajewska - awatar

Ela Gajewska

Organizator zbiórki

Ten jegomość zjechał z linii produkcyjnej w roku 1991 i od tamtej pory był wiernym kompanem podróży - nie tylko po ojczyźnie, ale również za jej granicami.

Niestety z roku na rok jego stare kości dawały o sobie coraz bardziej znać, aż do przełomowego  2013 roku, kiedy to staruszek trafił pod skalpel. Zaczął od wizyty u blacharza, później odwiedził lakiernika, który nadał mu cudownie różową barwę (wiadomo -"przez różowe okulary..." :) ostatecznie wylądował na stole mechanika, który to rozkręcił go na części pierwsze niemalże i wskrzesił po kilku miesiącach - dając drugie życie. Od tego momentu Trabant śmigał ulicami, przyciągając  uwagę na swe piękne, kultowe rysy..

Zabiegi te pochłonęły wszystkie nasze oszczędności (znacznie więcej niż się spodziewaliśmy) i niestety wehikuł w środku pozostał nietknięty. Na domiar złego w starciu z tegoroczną zimą nie miał szans - wdarła się wilgoć i pleśń, co nie rokuje zbyt dobrze..

Zima nie była również łaskawa dla lakieru, w wielu miejscach "zdarła"róż (co świadczy o kiepskiej robocie lakiernika?)..

Bardzo pragniemy ocalić od zapomnienia to piękne auto, jednak nie jesteśmy już w stanie wygospodarować kolejnych tysięcy..
A do zrobienia poza tapicerką (podsufitka,boki, siedzenia wraz z wymianą pianki, podłoga itd.) pozostaje wymiana opon oraz oczyszczenie bagażnika z pleśni i wymiana uszczelek, by zapobiec w przyszłości podobnym sytuacjom. Pełnią szczęścia byłby nowy lakier (tym razem grubsza jego warstwa...). 


                    Z Waszą pomocą Trabant będzie cieszyć oczy kolejnych pokoleń!!!
                                                             POMOŻECIE?!

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Ela Gajewska - awatar

Ela Gajewska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij