Zbiórka Na RATUNEK RÓŻOWEMU TRABANTOWI - miniaturka zdjęcia

Na RATUNEK RÓŻOWEMU TRABANTOWI

Zbiórka Na RATUNEK RÓŻOWEMU TRABANTOWI - zdjęcie główne

Na RATUNEK RÓŻOWEMU TRABANTOWI

101 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Ela Gajewska - awatar

Ela Gajewska

Organizator zbiórki

Ten jegomość zjechał z linii produkcyjnej w roku 1991 i od tamtej pory był wiernym kompanem podróży - nie tylko po ojczyźnie, ale również za jej granicami.

Niestety z roku na rok jego stare kości dawały o sobie coraz bardziej znać, aż do przełomowego  2013 roku, kiedy to staruszek trafił pod skalpel. Zaczął od wizyty u blacharza, później odwiedził lakiernika, który nadał mu cudownie różową barwę (wiadomo -"przez różowe okulary..." :) ostatecznie wylądował na stole mechanika, który to rozkręcił go na części pierwsze niemalże i wskrzesił po kilku miesiącach - dając drugie życie. Od tego momentu Trabant śmigał ulicami, przyciągając  uwagę na swe piękne, kultowe rysy..

Zabiegi te pochłonęły wszystkie nasze oszczędności (znacznie więcej niż się spodziewaliśmy) i niestety wehikuł w środku pozostał nietknięty. Na domiar złego w starciu z tegoroczną zimą nie miał szans - wdarła się wilgoć i pleśń, co nie rokuje zbyt dobrze..

Zima nie była również łaskawa dla lakieru, w wielu miejscach "zdarła"róż (co świadczy o kiepskiej robocie lakiernika?)..

Bardzo pragniemy ocalić od zapomnienia to piękne auto, jednak nie jesteśmy już w stanie wygospodarować kolejnych tysięcy..
A do zrobienia poza tapicerką (podsufitka,boki, siedzenia wraz z wymianą pianki, podłoga itd.) pozostaje wymiana opon oraz oczyszczenie bagażnika z pleśni i wymiana uszczelek, by zapobiec w przyszłości podobnym sytuacjom. Pełnią szczęścia byłby nowy lakier (tym razem grubsza jego warstwa...). 


                    Z Waszą pomocą Trabant będzie cieszyć oczy kolejnych pokoleń!!!
                                                             POMOŻECIE?!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
101 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Ela Gajewska - awatar

Ela Gajewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij