Zbiórka Na RATUNEK RÓŻOWEMU TRABANTOWI - miniaturka zdjęcia

Na RATUNEK RÓŻOWEMU TRABANTOWI Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na RATUNEK RÓŻOWEMU TRABANTOWI - zdjęcie główne

Na RATUNEK RÓŻOWEMU TRABANTOWI

101 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ela Gajewska - awatar

Ela Gajewska

Organizator zbiórki

Ten jegomość zjechał z linii produkcyjnej w roku 1991 i od tamtej pory był wiernym kompanem podróży - nie tylko po ojczyźnie, ale również za jej granicami.

Niestety z roku na rok jego stare kości dawały o sobie coraz bardziej znać, aż do przełomowego  2013 roku, kiedy to staruszek trafił pod skalpel. Zaczął od wizyty u blacharza, później odwiedził lakiernika, który nadał mu cudownie różową barwę (wiadomo -"przez różowe okulary..." :) ostatecznie wylądował na stole mechanika, który to rozkręcił go na części pierwsze niemalże i wskrzesił po kilku miesiącach - dając drugie życie. Od tego momentu Trabant śmigał ulicami, przyciągając  uwagę na swe piękne, kultowe rysy..

Zabiegi te pochłonęły wszystkie nasze oszczędności (znacznie więcej niż się spodziewaliśmy) i niestety wehikuł w środku pozostał nietknięty. Na domiar złego w starciu z tegoroczną zimą nie miał szans - wdarła się wilgoć i pleśń, co nie rokuje zbyt dobrze..

Zima nie była również łaskawa dla lakieru, w wielu miejscach "zdarła"róż (co świadczy o kiepskiej robocie lakiernika?)..

Bardzo pragniemy ocalić od zapomnienia to piękne auto, jednak nie jesteśmy już w stanie wygospodarować kolejnych tysięcy..
A do zrobienia poza tapicerką (podsufitka,boki, siedzenia wraz z wymianą pianki, podłoga itd.) pozostaje wymiana opon oraz oczyszczenie bagażnika z pleśni i wymiana uszczelek, by zapobiec w przyszłości podobnym sytuacjom. Pełnią szczęścia byłby nowy lakier (tym razem grubsza jego warstwa...). 


                    Z Waszą pomocą Trabant będzie cieszyć oczy kolejnych pokoleń!!!
                                                             POMOŻECIE?!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
101 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ela Gajewska - awatar

Ela Gajewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij