Zbiórka MojeAdopciaki - zbiórka na pomoc - miniaturka zdjęcia

MojeAdopciaki - zbiórka na pomoc

Zbiórka MojeAdopciaki - zbiórka na pomoc - zdjęcie główne

MojeAdopciaki - zbiórka na pomoc

1 054 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać teraz
 
Delfina Chmielecka - awatar

Delfina Chmielecka

Organizator zbiórki

Kochani, na wstępie bardzo chciałabym podziękować wszystkim darczyńcom za udział w poprzedniej zbiórce dzięki, której udało się zdobyć ponad 1500zł na potrzeby domów tymczasowych. Wszystkie te środki zostały wykorzystane na leczenie,  testy fiv/felv oraz karmę dla najbardziej potrzebujących domów tymczasowych. Zebrana kwota bardzo ułatwiła nam pomaganie w ciągu ostatnich kilku miesięcy za co jestem ogromnie wdzięczna :) Jednak z racji tego, że nadal przybywają potrzebujące koty, a my działamy wyłącznie jako osoby prywatne, chcemy prosić o wsparcie na kolejne miesięce, by móc pomagać. A teraz kilka słów o nas, drużynie o nazwie MOJE ADOPCIAKI!


Nie jesteśmy fundacją, jesteśmy osobami prywatnymi, które całym sercem zaangażowane są w pomoc bezdomnym zwierzętom. Każdego dnia poświęcamy swój czas, by ratować tych braci mniejszych, którzy najbardziej tego potrzebują. Wielogodzinne łapanki kotów w celu ich sterylizacji i zmniejszenia populacji bezdomniaków, szukanie domów w całej Polsce, dla kotów w zasadzie nieadopcyjnych, kolosalne rachunki za leczenie kolejnego kota z kocim katarem, lub gorzej – chorymi nerkami, weterynarz i zwyczajny przegląd, karma. W pewnym momencie przychodzi refleksja… Zatrzymujesz się na chwilę i zdajesz sobie sprawę, że nie jesteś w stanie dłużej tego robić, bo… Najzwyczajniej w świecie cały Twój budżet zostaje przeznaczony na zwierzęta, a reszta domowników spogląda na to z niezadowoleniem, aż w końcu wybucha z nich całe spektrum tłumionych przez lata emocji.


To nasza codzienność. Codzienność wolontariuszy. Domów tymczasowych. Tym razem nie prosimy o pomoc dla kotów, które bezpośrednio są w naszych domach. Prosimy o pomoc, by móc dalej pomagać i umieszczać koty w tych domach zastępczych, które wymagają wsparcia finansowego, czy też karmy. Na pomoc weterynaryjną dla kotów w nich umieszczonych. Na zakup klatki łapki, która jest niezbędna, by móc dalej wyłapywać koty ( poprzednia już się nie nadaje). Na transport do nowych domów. Czy wreszcie podstawowe zabiegi takie jak odpchlenie, odrobaczenie czy testy na FIV i Felv dla nowo przybyłych zwierząt, które najczęściej są w opłakanym stanie.


Są to kwoty, które przez lata ponosiłyśmy z własnej kieszeni, które w perspektywie miesięcy zaokrągliły się do grubych tysięcy. Nigdy nie prosiłyśmy o pomoc, ale teraz nasze domy tymczasowe są zagrożone i jeśli nie uzyskamy wsparcia będziemy musieli zrezygnować ze współpracy z domami zastępczymi, które tak bardzo ratują życie, w i w których stale przebywa od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu zwierząt.


A może chciałbyś przekazać karmę? Napisz, chętnie wskażę adres jednego z naszych domów gdzie przebywają zwierzaki, któremu taka paczuszka przyda się naprawdę bardzo.


Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zechcą nas wesprzeć i gorąco zapraszamy na nasza stronkę – Moje Adopciaki, gdzie możliwe jest śledzenie losów naszych podopiecznych, a także podarowanie im domu, którego tak bardzo potrzebują!


Szczegółowe rozliczenia ze zbiórki będziemy prezentować na naszej stronie i podamy dokładne wydatki, na które zostały przekazane zebrane środki.


Bardzo prosimy o wsparcie, bo tylko dzięki Waszej pomocy, będziemy w stanie pomóc kolejnym kotom... A czeka ich naprawdę wiele....


Raz jeszcze, bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nam ufają i przekazali darowiznę na pomoc naszym podopiecznym :) 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    29.05.19
    29.05.19

    Fajnie, że sobie i zwierzętom pomagamy.

1 054 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać teraz
 
Delfina Chmielecka - awatar

Delfina Chmielecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 33

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wiktoria - awatar
Wiktoria
20
Lukasz W - awatar
Lukasz W
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
LWod - awatar
LWod
20
ANNA - awatar
ANNA
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dzolka - awatar
Dzolka
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Andrzej - awatar
Andrzej
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij