Zbiórka MojeAdopciaki - zbiórka na pomoc - miniaturka zdjęcia

MojeAdopciaki - zbiórka na pomoc Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka MojeAdopciaki - zbiórka na pomoc - zdjęcie główne

MojeAdopciaki - zbiórka na pomoc

1 074 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Delfina Chmielecka - awatar

Delfina Chmielecka

Organizator zbiórki

Kochani, na wstępie bardzo chciałabym podziękować wszystkim darczyńcom za udział w poprzedniej zbiórce dzięki, której udało się zdobyć ponad 1500zł na potrzeby domów tymczasowych. Wszystkie te środki zostały wykorzystane na leczenie,  testy fiv/felv oraz karmę dla najbardziej potrzebujących domów tymczasowych. Zebrana kwota bardzo ułatwiła nam pomaganie w ciągu ostatnich kilku miesięcy za co jestem ogromnie wdzięczna :) Jednak z racji tego, że nadal przybywają potrzebujące koty, a my działamy wyłącznie jako osoby prywatne, chcemy prosić o wsparcie na kolejne miesięce, by móc pomagać. A teraz kilka słów o nas, drużynie o nazwie MOJE ADOPCIAKI!


Nie jesteśmy fundacją, jesteśmy osobami prywatnymi, które całym sercem zaangażowane są w pomoc bezdomnym zwierzętom. Każdego dnia poświęcamy swój czas, by ratować tych braci mniejszych, którzy najbardziej tego potrzebują. Wielogodzinne łapanki kotów w celu ich sterylizacji i zmniejszenia populacji bezdomniaków, szukanie domów w całej Polsce, dla kotów w zasadzie nieadopcyjnych, kolosalne rachunki za leczenie kolejnego kota z kocim katarem, lub gorzej – chorymi nerkami, weterynarz i zwyczajny przegląd, karma. W pewnym momencie przychodzi refleksja… Zatrzymujesz się na chwilę i zdajesz sobie sprawę, że nie jesteś w stanie dłużej tego robić, bo… Najzwyczajniej w świecie cały Twój budżet zostaje przeznaczony na zwierzęta, a reszta domowników spogląda na to z niezadowoleniem, aż w końcu wybucha z nich całe spektrum tłumionych przez lata emocji.


To nasza codzienność. Codzienność wolontariuszy. Domów tymczasowych. Tym razem nie prosimy o pomoc dla kotów, które bezpośrednio są w naszych domach. Prosimy o pomoc, by móc dalej pomagać i umieszczać koty w tych domach zastępczych, które wymagają wsparcia finansowego, czy też karmy. Na pomoc weterynaryjną dla kotów w nich umieszczonych. Na zakup klatki łapki, która jest niezbędna, by móc dalej wyłapywać koty ( poprzednia już się nie nadaje). Na transport do nowych domów. Czy wreszcie podstawowe zabiegi takie jak odpchlenie, odrobaczenie czy testy na FIV i Felv dla nowo przybyłych zwierząt, które najczęściej są w opłakanym stanie.


Są to kwoty, które przez lata ponosiłyśmy z własnej kieszeni, które w perspektywie miesięcy zaokrągliły się do grubych tysięcy. Nigdy nie prosiłyśmy o pomoc, ale teraz nasze domy tymczasowe są zagrożone i jeśli nie uzyskamy wsparcia będziemy musieli zrezygnować ze współpracy z domami zastępczymi, które tak bardzo ratują życie, w i w których stale przebywa od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu zwierząt.


A może chciałbyś przekazać karmę? Napisz, chętnie wskażę adres jednego z naszych domów gdzie przebywają zwierzaki, któremu taka paczuszka przyda się naprawdę bardzo.


Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zechcą nas wesprzeć i gorąco zapraszamy na nasza stronkę – Moje Adopciaki, gdzie możliwe jest śledzenie losów naszych podopiecznych, a także podarowanie im domu, którego tak bardzo potrzebują!


Szczegółowe rozliczenia ze zbiórki będziemy prezentować na naszej stronie i podamy dokładne wydatki, na które zostały przekazane zebrane środki.


Bardzo prosimy o wsparcie, bo tylko dzięki Waszej pomocy, będziemy w stanie pomóc kolejnym kotom... A czeka ich naprawdę wiele....


Raz jeszcze, bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nam ufają i przekazali darowiznę na pomoc naszym podopiecznym :) 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    29.05.2019
    29.05.2019

    Fajnie, że sobie i zwierzętom pomagamy.

1 074 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Delfina Chmielecka - awatar

Delfina Chmielecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 34

Grażyna - awatar
Grażyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wiktoria - awatar
Wiktoria
20
Lukasz W - awatar
Lukasz W
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
LWod - awatar
LWod
20
ANNA - awatar
ANNA
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dzolka - awatar
Dzolka
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij