Zbiórka Moje pasje - malarstwo - zdjęcie główne

Moje pasje - malarstwo

358 zł  z 2 287 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dariusz Mucha - awatar

Dariusz Mucha

Organizator zbiórki

Zawsze lubiłem rysować i malować, od najmłodszych lat i tak pozostało do dzisiaj. Jest to jedna z moich ogromnych pasji. Maluję przeważnie obrazy olejne na płótnie, które umieszczam w stosownych ramach. Większość obrazów rozdaję rodzinie i znajomym, które widuję później na ich ścianach mieszkań. Mam na imię Darek i mam 53 lata oraz pasje, które nadal zamierzam realizować, pomimo przeciwności, które sprawiły, iż na chwilę zwątpiłem we wszystko co dotąd kochałem... W 2011 roku wykryto u mnie nowotwór w rdzeniu kręgowym, nadciśnienie tętnicze, urwane ścięgno mięśnia nadgrzebieniowego, alergię zawodową skóry... i okrutną depresję. W kilka lat od tej pory utraciłem zdrowie, firmę, żonę... ochotę do życia. Nie wszyscy zdali wówczas egzamin współżycia "na dobre i na złe"... Groziło mi trwałe inwalidztwo, ze sparaliżowaniem dolnej części ciała, niesprawność prawej ręki, utrata naskórka na dłoniach, wylew do mózgu i chwiejność emocjonalna związana z relatywną, ale już nawracająca depresją... Wstałem jednak dzięki Bogu na nogi, po latach udręki leczenia chorób, zmagania się z depresją, niedostatkiem i samotnością. Przesiało się przez sito zrozumienia, empatii, miłości czy przyjaźni wielu członków z rodziny, przyjaciół, znajomych, lekarzy; pozostali na szczęście jedynie ci, którzy potrafili zrozumieć, odczuć, kochać, wesprzeć człowieka uderzonego przez życie i ludzi... Dziękuję za to Bogu i Wam, moja ukochana Rodzino, drodzy przyjaciele, znajomi i liczni specjaliści medycyny! Do dzisiaj nauczyłem się żyć z niepełnosprawnością, która mnie znienacka dotknęła, podjąć pracę zarobkową, zakochać się i być kochanym, pozostawać w gronie najbliższej, chrześcijańskiej Rodziny, przede wszystkim syna Andrzeja, córki Joanny, kuzynek, Arletty, Wiesi... Miłości i towarzyszki życia,  Marty, wypróbowanych przyjaciół, Piotra, Michała, i licznych, dobrych znajomych, sąsiadów... Nadal pragnę teraz czerpać radość z pełni życia i realizować swoje pasje; kochać, wierzyć, mieć nadzieję, podróżować, jeździć na rowerze i malować obrazy... 

Pasja malowania obrazów jest jednak stosunkowo kosztowna, a moje finanse coraz mniej pozwalają mi ją rozwijać. Chciałbym jednak namalować serię minimum dziesięciu, kolejnych obrazów, na które zrodziła się już pewna wizja. Mam taki pomysł i jeżeli możesz, to proszę, byś mi w tym pomógł. Wybrałem już do ewentualnego zakupu zestaw niezbędnych farb, pędzli, podobrazi, ram i innych akcesoriów, które będę potrzebował, by zrealizować cel. Stąd precyzyjna kwota zbiórki, wynikająca z koszyka zamówień, który oczekuje na realizację, jak tylko uzbieram konieczne fundusze. Dzięki Twojemu wsparciu będę mógł nadal realizować swoją pasję, co bardzo wiele dla mnie znaczy. Oprócz malowania obrazów, pasjonują mnie wszelkie podróże i jazda na rowerze. Interesuję się także rozwojem duchowym i prowadzę na portalu społecznościowym ewangelizacyjną stronę, w której zgromadziła się już kilkutysięczna społeczność. Poznaj Słowo Boże - czytaj Biblię tj. Pismo Święte... https://www.facebook.com/JednoSlowoCodzienne

Liczę na Twoje wsparcie, a jest powiedziane, iż ochotnego dawcę Bóg miłuje...


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dariusz Mucha - awatar

  Dariusz Mucha

  22.08.2023
  22.08.2023

  Kolejny obraz będzie po prostu kosmiczny!

  Zdjęcie aktualizacji 127 289

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Joanna Mucha - awatar

  Joanna Mucha

  16.05.2019
  16.05.2019

  :) 😁

  • Dariusz Mucha - awatar

   Dariusz Mucha - Organizator zbiórki

   21.05.2019
   21.05.2019

   Dzięki

358 zł  z 2 287 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dariusz Mucha - awatar

Dariusz Mucha

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Natalia - awatar
Natalia
5
Ewa Lichaczewska - awatar
Ewa Lichaczewska
50
Joanna Mucha - awatar
Joanna Mucha
100
ILONA MUCHA - awatar
ILONA MUCHA
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Marta Garkowienko - awatar
Marta Garkowienko
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij