Zbiórka Moje pasje - malarstwo - zdjęcie główne

Moje pasje - malarstwo

357 zł  z 2 287 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dariusz Mucha - awatar

Dariusz Mucha

Organizator zbiórki

Zawsze lubiłem rysować i malować, od najmłodszych lat i tak pozostało do dzisiaj. Jest to jedna z moich ogromnych pasji. Maluję przeważnie obrazy olejne na płótnie, które umieszczam w stosownych ramach. Większość obrazów rozdaję rodzinie i znajomym, które widuję później na ich ścianach mieszkań. Mam na imię Darek i mam 53 lata oraz pasje, które nadal zamierzam realizować, pomimo przeciwności, które sprawiły, iż na chwilę zwątpiłem we wszystko co dotąd kochałem... W 2011 roku wykryto u mnie nowotwór w rdzeniu kręgowym, nadciśnienie tętnicze, urwane ścięgno mięśnia nadgrzebieniowego, alergię zawodową skóry... i okrutną depresję. W kilka lat od tej pory utraciłem zdrowie, firmę, żonę... ochotę do życia. Nie wszyscy zdali wówczas egzamin współżycia "na dobre i na złe"... Groziło mi trwałe inwalidztwo, ze sparaliżowaniem dolnej części ciała, niesprawność prawej ręki, utrata naskórka na dłoniach, wylew do mózgu i chwiejność emocjonalna związana z relatywną, ale już nawracająca depresją... Wstałem jednak dzięki Bogu na nogi, po latach udręki leczenia chorób, zmagania się z depresją, niedostatkiem i samotnością. Przesiało się przez sito zrozumienia, empatii, miłości czy przyjaźni wielu członków z rodziny, przyjaciół, znajomych, lekarzy; pozostali na szczęście jedynie ci, którzy potrafili zrozumieć, odczuć, kochać, wesprzeć człowieka uderzonego przez życie i ludzi... Dziękuję za to Bogu i Wam, moja ukochana Rodzino, drodzy przyjaciele, znajomi i liczni specjaliści medycyny! Do dzisiaj nauczyłem się żyć z niepełnosprawnością, która mnie znienacka dotknęła, podjąć pracę zarobkową, zakochać się i być kochanym, pozostawać w gronie najbliższej, chrześcijańskiej Rodziny, przede wszystkim syna Andrzeja, córki Joanny, kuzynek, Arletty, Wiesi... Miłości i towarzyszki życia,  Marty, wypróbowanych przyjaciół, Piotra, Michała, i licznych, dobrych znajomych, sąsiadów... Nadal pragnę teraz czerpać radość z pełni życia i realizować swoje pasje; kochać, wierzyć, mieć nadzieję, podróżować, jeździć na rowerze i malować obrazy... 

Pasja malowania obrazów jest jednak stosunkowo kosztowna, a moje finanse coraz mniej pozwalają mi ją rozwijać. Chciałbym jednak namalować serię minimum dziesięciu, kolejnych obrazów, na które zrodziła się już pewna wizja. Mam taki pomysł i jeżeli możesz, to proszę, byś mi w tym pomógł. Wybrałem już do ewentualnego zakupu zestaw niezbędnych farb, pędzli, podobrazi, ram i innych akcesoriów, które będę potrzebował, by zrealizować cel. Stąd precyzyjna kwota zbiórki, wynikająca z koszyka zamówień, który oczekuje na realizację, jak tylko uzbieram konieczne fundusze. Dzięki Twojemu wsparciu będę mógł nadal realizować swoją pasję, co bardzo wiele dla mnie znaczy. Oprócz malowania obrazów, pasjonują mnie wszelkie podróże i jazda na rowerze. Interesuję się także rozwojem duchowym i prowadzę na portalu społecznościowym ewangelizacyjną stronę, w której zgromadziła się już kilkutysięczna społeczność. Poznaj Słowo Boże - czytaj Biblię tj. Pismo Święte... https://www.facebook.com/JednoSlowoCodzienne

Liczę na Twoje wsparcie, a jest powiedziane, iż ochotnego dawcę Bóg miłuje...


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dariusz Mucha - awatar

  Dariusz Mucha

  02.06.2019
  02.06.2019

  skończone...

  Zdjęcie aktualizacji 32 262

Komentarze


 • Joanna Mucha - awatar

  Joanna Mucha

  16.05.2019
  16.05.2019

  :) 😁

  • Dariusz Mucha - awatar

   Dariusz Mucha - Organizator zbiórki

   21.05.2019
   21.05.2019

   Dzięki

357 zł  z 2 287 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dariusz Mucha - awatar

Dariusz Mucha

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Natalia - awatar
Natalia
5
Ewa Lichaczewska - awatar
Ewa Lichaczewska
50
Joanna Mucha - awatar
Joanna Mucha
100
ILONA MUCHA - awatar
ILONA MUCHA
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Marta Garkowienko - awatar
Marta Garkowienko
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij