Zbiórka Na cztery łapy! - zdjęcie główne

Na cztery łapy!

3 860 zł  z 4 600 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Trzebińska - awatar

Paulina Trzebińska

Organizator zbiórki

Hau, tu Molly! 

Jestem bardzo energicznym, ciekawskim i chętnym do zabawy szczeniakiem. Przyszłam na świat niespełna pół roku temu, ale zdążyłam już przeżyć więcej niż niejeden doświadczony psiak. Niedługo po moich narodzinach zostałam niefortunnie pociągnięta za łapkę przez swoją mamę - od tego czasu łapka jest sztywna, prawie się nie zgina, a ja mam w niej zaburzenia czucia. Przez swoją hodowlę byłam uznana za wadliwą, ale na szczęście zostałam adoptowana przez swoich nowych właścicieli! 

Bez wahania podjęli się leczenia, jednak wtedy okazało się, że sytuacja jest gorsza niż myśleli.Hodowla zapewniała, że jestem zaszczepiona i odrobaczona. Nie byłam - wszystkie szczepienia trzeba było natychmiast wykonać, a ja rozchorowałam się od robaków, które przyniosłam z pierwszego domu. Po badaniu ortopeda stwierdził, że najprawdopodobniej mam uszkodzony nerw kulszowy, ale jest dla mnie szansa. Jak najszybciej trzeba rozpocząć rehabilitację, bo bez niej zdrowe łapki i kręgosłup będą zbyt obciążone. Okazuje się jednak, że jej koszt przerasta możliwości moich właścicieli. Pokochali mnie od pierwszego szczeknięcia, więc teraz zrobią wszystko, żeby mi pomóc. 

Na moje leczenie składają się wodna bieżnia, masaże, laseroterapia, magnetostymulacja i magnetoterapia. Myślę, że jak na taką małą psinkę jak ja to sporo, ale okazuje się, że każdy zabieg jest konieczny, abym mogła stopniowo wracać do sprawności. Miesięczny koszt codziennej rehabilitacji to 3000zł, a potrzebny będzie więcej niż jeden cykl. Dodajmy do tego badanie tomografem i suma rośnie do 3600zł. Fundacja Adopcje Buldożków dzielnie pomagała nam w okresie próbnym, jednak teraz koszty terapii moi właściciele muszą pokryć sami. Powtarzają mi, że bardzo mnie kochają, a pieniądze są dla nich jedynym ograniczeniem, żeby mi pomóc. Dlatego zwracam się do Ciebie - pomóż mi znów być szczęśliwym psem!  Mam prawie wszystko: troskliwych właścicieli, bezpieczny dom i pełną miskę. Może nigdy nie będę w pełni zdrowa, ale dzięki Tobie może mi się żyć znacznie łatwiej.

Jeśli chcesz obserwować moje postępy w rehabilitacji zapraszam na moje konto na Instagramie  https://www.instagram.com/molly_blue_pill/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.10.2018
  04.10.2018

  Trzymam kciuki

 • Dariusz Golczynski - awatar

  Dariusz Golczynski

  12.09.2018
  12.09.2018

  Powodzenia:)

 • Alexandra - awatar

  Alexandra

  12.09.2018
  12.09.2018

  Wesprzyjcie tego aniołka. My już to zrobiliśmy

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.09.2018
  11.09.2018

  Wszystkiego dobrego dla Waszej trójki :) Trzymamy kciuki za rehabilitację malucha

 • Krystian Cyrkler - awatar

  Krystian Cyrkler

  10.09.2018
  10.09.2018

  Zdrówka, mała!

3 860 zł  z 4 600 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Trzebińska - awatar

Paulina Trzebińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 90

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ciocia Ola - awatar
Ciocia Ola
50
Magda - awatar
Magda
100
Hubert Raczyński - awatar
Hubert Raczyński
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
711
Walsiedlung - awatar
Walsiedlung
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania Płucienniczak - awatar
Ania Płucienniczak
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij