Zbiórka Rehabilitacja w Zabajce - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja w Zabajce

Zbiórka Rehabilitacja w Zabajce - zdjęcie główne

Rehabilitacja w Zabajce

83 zł z 5 800 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Wiktoria Więcek - awatar

Wiktoria Więcek

Organizator zbiórki

Urodziłam się 29 września 1992 r w 28 tygodniu ciąży. Już od pierwszych chwil, kiedy wydałam pierwszy krzyk zaczęła się moja walka o życie. Moja mama usłyszała w ponurych ścianach sali szpitalnej,, dziecko bez szans na przeżycie. Proszę o imię bo trzeba jak najszybciej ochrzcić "Zapalenie płuc nabyte wewnątrz łonowo, niewydolność oddechowa, niedokrwistość i waga urodzeniowa 1090g.Z taką przyszłością zaczęłam swoje życie. Przez 24 lata osiągnęłam bardzo dużo. Ruchowo jestem bardzo uszkodzona -nie chodzę, nie siedzę sama, wszystkie czynności wykonuje przy mnie mama.Te lata nauczyły nas pokory, determinacji w celu i radości z każdego dnia. Jestem po czterech bardzo poważnych operacjach i wiem że ból, cierpienie nie idzie w życiu na marne. Mój każdy dzień to walka z moją chorobą i wiem że się nie poddam. Jeśli możesz mi pomóc to za gest twojego serducha bardzo dziękuję 😘. Wierzę że dobro powraca ze zdwojoną siłą.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Wiktoria Więcek - awatar

  Wiktoria Więcek

  05.03.17
  05.03.17

  moja codzienność ...

  Zdjęcie aktualizacji 3 352

83 zł z 5 800 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Wiktoria Więcek - awatar

Wiktoria Więcek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
JaKo - awatar
JaKo
20
kasia - awatar
kasia
12
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonim - awatar
Anonim
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij