Zbiórka Rehabilitacja w Zabajce - zdjęcie główne

Rehabilitacja w Zabajce

83 zł  z 5 800 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wiktoria Więcek - awatar

Wiktoria Więcek

Organizator zbiórki

Urodziłam się 29 września 1992 r w 28 tygodniu ciąży. Już od pierwszych chwil, kiedy wydałam pierwszy krzyk zaczęła się moja walka o życie. Moja mama usłyszała w ponurych ścianach sali szpitalnej,, dziecko bez szans na przeżycie. Proszę o imię bo trzeba jak najszybciej ochrzcić "Zapalenie płuc nabyte wewnątrz łonowo, niewydolność oddechowa, niedokrwistość i waga urodzeniowa 1090g.Z taką przyszłością zaczęłam swoje życie. Przez 24 lata osiągnęłam bardzo dużo. Ruchowo jestem bardzo uszkodzona -nie chodzę, nie siedzę sama, wszystkie czynności wykonuje przy mnie mama.Te lata nauczyły nas pokory, determinacji w celu i radości z każdego dnia. Jestem po czterech bardzo poważnych operacjach i wiem że ból, cierpienie nie idzie w życiu na marne. Mój każdy dzień to walka z moją chorobą i wiem że się nie poddam. Jeśli możesz mi pomóc to za gest twojego serducha bardzo dziękuję 😘. Wierzę że dobro powraca ze zdwojoną siłą.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Wiktoria Więcek - awatar

  Wiktoria Więcek

  05.03.2017
  05.03.2017

  moja codzienność ...

  Zdjęcie aktualizacji 3 352

83 zł  z 5 800 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wiktoria Więcek - awatar

Wiktoria Więcek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
JaKo - awatar
JaKo
20
kasia - awatar
kasia
12
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonim - awatar
Anonim
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij