Zbiórka _Elektryczny_wózek_inwalidzki. - zdjęcie główne

_Elektryczny_wózek_inwalidzki.

656 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Szymon Bocian - awatar

Szymon Bocian

Organizator zbiórki

Mam na imię Szymon mam 50 , 9 lat temu przeszedłem niedokrwienny udar mózgu, w wyniku którego, zostałem lewostronnie sparaliżowany oraz przeszedłem wiele innych schorzeń, między innymi : depresję po udarową; obecnie odmawiają mi posłuszeństwa nerki - mam białkomocz i grożą mi dializy ; 2 zatory płuc ; ostry stan zapalny trzustki - {  na skutek przyjmowania ogromnej liczby leków} ; Zespół anty fosfolipidowy ; Trombofilia ; pozakrzepowe zapalenie żył głębokich ;   Zbieram pieniądze na używany elektryczny wózek inwalidzki  [nowy kosztuje tak niebotyczną kwotę,że nie mam co o takim nawet marzyć], dzięki któremu będę mógł być bardziej aktywny. ( Przez 8 lat nie wychodziłem z domu, a moim jedynym światem było mieszkanie w którym mieszkam żona,z którą mogłem zamienić kilka słów dopiero późnym wieczorem po Jej powrocie z   pracy , w ciągu dnia mogłem porozmawiać jedynie z psami .które mnie wiernie pilnują,Jedynym światem zewnętrznym był dla mnie internet i telewizja. 3 lata temu w wyniku zbiórki przeprowadzonej przez rodzinę  oraz  datkom z 1% , udało się nam nabyć  wózek elektryczny {używany} jednak nie był on do końca sprawny i uległ powolnemu zniszczeniu. Od 2008 roku dostaję rentę inwalidzką, która nie wystarcza mi nawet na  co miesięczny zakup leków ratujących mi życie, tak więc nie mam nawet najmniejszej szansy na  samodzielne uzbieranie  pieniędzy na na elektryczny wózek inwalidzki.  Bardzo liczę na to ,że z Waszą pomocą uda się zebrać fundusze na w/w wózek.  Będę wdzięczny za każdą, nawet najmniejszą wpłatę  bo w sumie może ona doprowadzić do uzbierania potrzebnej kwoty.


BŁAGAM ! -POMÓŻCIE...


z racji mojego lewostronnego niedowładu, nie mogę poruszać się na typowym wózku inwalidzkim, gdyż mam sprawną tylko jedną rękę.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    09.11.18
    09.11.18

    Powodzenia :)

656 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Szymon Bocian - awatar

Szymon Bocian

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Justyna - awatar
Justyna
100
Michał - awatar
Michał
20
Małgorzata Bulińska - awatar
Małgorzata Bulińska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
TomiiTarcho - awatar
TomiiTarcho
50
Wojciech Gałan - awatar
Wojciech Gałan
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij