Zbiórka Pomóżcie mi pomóc bezdomnym psom - miniaturka zdjęcia

Pomóżcie mi pomóc bezdomnym psom

Lea Pradziński - awatar

Lea Pradziński

Organizator zbiórki

Cześć, mam na imię Lea. Mieszkam w Krakowie, ale na własną rękę, wraz z kilkoma zaprzyjaźnionymi osobami pomagam psiakom, które przyjeżdżają z całej Polski. Są to psy wyrzucane, źle traktowane, albo takie których jedyną nadzieją jest przyjazd tutaj, aby mogły uniknąć okropnych warunków i śmierci w męczarniach.

Na co zbieram? Na paliwo, karmę, smycze, obroże, profilaktykę weterynaryjną, odpłatne transporty itp.

Dlaczego to robię? Działam w sytuacjach podbramkowych. Ktoś dzwoni, mówi że to ostatnia szansa inaczej bezdomność, choroba, albo śmierć. Przyjmuję takiego psiaka, stając się jego 'opiekunem tymczasowym'. Do momentu adopcji zwierzę przebywa w domu przejściowym/tymczasowym. Gdy znajduję odpowiedni - odpowiedzialny dom, z nowymi Opiekunem podpisuję umowę cywilno-prawną, tym samym mam możliwość kontroli warunków bytowych psa do końca życia! Te słoneczka naprawdę trafiają do świetnych Nowych Domów!

Przedstawię może kilku moich Podopiecznych, które trafiły pod moją opiekę w ciągu ostatniego tygodnia/dwóch. Jest tego coraz więcej!

AZIR - delikatne psie dziecko Ma dopiero dwa miesiące, a już zostało porzucone. Przyjechał aż z Warszawy, z gminnej przechowalni, skąd jechać miał do schroniska, gdzie jako mały, bezbronny psiak nie przeżyłby pewnie tygodnia.

TESSA - przyjechała spod Łodzi, tym samym w ostatnim momencie uniknęła wywózki do 'psiej mordowni', jednej z tych o których teraz tyle słyszy się mediach, że psy przeżywają średnio 2 tygodnie. Biedna, przestraszona sunia, powoli dochodzi o siebie.

MEMPHIS, psie cudo - przyjechał uratowany przed wywózką do miejsca, gdzie na pewno nikt by go nie adoptował. Przykład tego, jak jest w takich 'schroniskach'? W boksie jest 9-10 psów, karmione surowym mięsem często stają się agresywne. Mięsa jest za mało! Jest wrzucane psom o klatek, słabsi przegrywają; umierają z głodu, albo zostają pogryzione, zabite i zjedzone... 

MAJLO - szczeniak, którego była 'właścicielka' chciała wywieźć do lasu! Na pewną śmierć! W ogóle go nie wyprowadzała, załatwiał się na balkonie, a jego mocz wycierała nim samym! Majlo bezpieczny czeka w domku tymczasowym na adopcję!

SISI - młoda sunia, której właściciele chcieli się pozbyć. Czeka na nowy dom, powoli się socjalizuje. Biedna, delikatna, przerażona.

ABI - znalazła już domek. Psinka młoda, urodziła się na wsi, była zarobaczona i zapchlona. Ale już jest maleństwo bezpieczne...

FARGO - najsmutniejsza z opowieści. Pies wyrzucony TRZY MIESIĄCE temu przy ulicy w Tarnowie - koczuje tam, czekając na ludzi, którzy go wyrzucili. Przyjeżdża jutro z Tarnowa, tym samym ucieka przed śmiercią, przejechany przez samochód, albo z głodu.

SZAGI - przyjeżdża również jutro, uciekając przed schroniskiem-mordownią. W ostatniej chwili udało mi się go przejąć. Zadbamy o Ciebie psiaczku! Znajdę Ci dom!

Jak sami widzicie, jest tego coraz więcej - pomóżcie mi pomóc tym bezdomnym, bezpańskim, wyrzuconym psom! Bez Was nie dam rady, bez nas One nie dadzą rady.

BŁAGAM O POMOC W ICH IMIENIU!

Wybierz kwotę

Lea Pradziński - awatar

Lea Pradziński

Organizator zbiórki

Wpłaty - 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Eliza - awatar
10
Eliza
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Alicja - awatar
30
Alicja
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Dorota - awatar
10
Dorota
AnnaM - awatar
50
AnnaM

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.