Zbiórka Uśmiech dla mojego Brata - miniaturka zdjęcia

Uśmiech dla mojego Brata

Zbiórka Uśmiech dla mojego Brata - zdjęcie główne

Uśmiech dla mojego Brata

250 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Sandra Roszkowska - awatar

Sandra Roszkowska

Organizator zbiórki

Witam serdecznie wszystkich. Nazywam się Sandra, jestem pasjonatką podróży i zwierząt. Bardzo chciałabym pomagać, lecz często nie ma na to funduszy, choć chęci jest mnóstwo i zapału. Od jakiegoś czasu szukałam pomysłu na to, jak pomóc mojemu Bratu Ciotecznemu - Michałowi. Ma on 31 lat i urodził się w 7 miesiącu z porażeniem mózgowym. Nie mówi, samodzielnie nic nie może zrobić. Jego brat bliźniak - Marcin zmarł niestety po 2 dniach. Rodzice Michałka to wspaniali ludzie. Podziwiam ich każdego dnia. Wiele lat temu kupili po bardzo niskiej cenie dom w Rogowie nad morzem i przez okres wiosenno-letni mieszkają tam, zimę i jesień przebywają w Szczecinie. Chcą, aby ich syn przez te 6 miesięcy mógł mieszkać w zieleni, ciszy i oddychać zdrowym jodem. Przy okazji wynajmują pokoje wczasowiczom. Z tego zarobku co roku jeżdżą autem z Misiem przez... uwaga - Europę. Miałam okazję być z partnerem częścią tej przygody i zobaczyć piękną Austrię i Toskanię we Włoszech. Michał również codziennie ma 2 godzinną fizjoterapię, latami również miał prywatne nauczanie w domu. Jest bardzo inteligentny, potrafi porozumiewać się dźwiękami, sam nawet "doprawia" potrawy. O co chodzi? Moja ciocia nigdy nie spróbowała niczego podczas gotowania - zawsze daje spróbować synowi i zadaje pytania: Więcej soli? Nee! Więcej pieprzu? Aaaa!! To są właśnie jedne z krótkich słow samogłoskowych. To jest piękne, jak ciocia z wujkiem całe życie rozwijali jego zmysły smaku, słuchu, dotyku, a przede wszystkich zmysł PODRÓŻNIKA. 

Michał jest coraz starszy i cięższy, coraz bardziej napina mięśnie. Jego rodzicom jest po prostu bardzo ciężko fizycznie dawać radę ze wszystkimi codziennymi czynnościami. Uzbierali dzięki Fundacji 1% na łazik schodowy w Rogowie. Próbują od lat zakupić podnośnik do wanny (kąpiel jest dla nich najtrudniejsza) oraz podnośnik do wózka przy samochodzie rodzinnym. Pragnęłabym również pomóc im z opłatami za fizjoterapię, gdyż miesięczna kwota wychodzi ich około 2 tysiące złotych.

Chciałabym, a wręcz pragnę wraz z Państwa pomocą dać trochę wytchnienia rodzicom Michałka. Oni, jak i wielu innych rodziców dzieci niepełnosprawnych są naszymi bohaterami. Codziennie z uśmiechem na twarzy i miłością w sercu starają się zapewnić, jak najlepsze życie swoim dzieciom. Pomóżmy Michałkowi zwiedzać, poznawać, cieszyć się życiem i ułatwić drogę na "4 kółkach przez Europę". Niedługo z dokładnie z taką nazwą stworzę stronę o Michałku, jego rodzicach, o podróżowaniu oraz o tym... że nic w życiu nie jest niemożliwe. 

Dziękuję z góry z całego serca za każdą pomoc. 

            "Ludzie być może by­wają niepełnos­praw­ni, za to na­dal mają bar­dzo spraw­ne serca."

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Ewa Z - awatar

    Ewa Z

    22.07.18
    22.07.18

    <3

250 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Sandra Roszkowska - awatar

Sandra Roszkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Pawel Szymanski - awatar
Pawel Szymanski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Judyta Przybylska - awatar
Judyta Przybylska
10
Monika SG - awatar
Monika SG
20
Bożena - awatar
Bożena
20
Ewa Z - awatar
Ewa Z
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij