Zbiórka Nakarm Kotki - zdjęcie główne

Nakarm Kotki

720 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

Pani Małgorzata i Pani Ilona od lat dokarmiają wolnożyjące koty na kilku łódzkich podwórkach (przy ulicy Stefanowskiego, Potza, Wróblewskiego). To dwie starsze Panie, które same mają problemy ze zdrowiem, ale nie zapominają o kocich potrzebach i koty pod Ich opieką zawsze mogą na Nie liczyć. Kotki są wysterylizowane i zadbane.  A kiedy pojawiają się nowe w starym stadzie, również i one dostaną miskę oraz pomoc. W tej chwili Panie opiekują się ponad 20 kotami w różnym wieku. 

Chcemy pomóc Pani Małgorzacie i Pani Ilonie wykarmić to spore kocie stadko, dlatego zwracamy się do Was z prośbą o zebranie potrzebnej kwoty na zakup karmy.

Za każdą wpłatę jesteśmy bardzo wdzięczni - bez Was nie damy rady wykarmić tych kotów.

Aktualności


 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  01.12.18
  01.12.18

  Zima to bardzo trudny czas dla kotów wolno żyjących. Potrzebują wtedy naszego wsparcia bardziej niż zwykle - zwłaszcza w dokarmianiu. Dobrze odżywione koty są mniej narażone na infekcje, o które nietrudno w mroźne dni. Pani Małgosia i Pani Ilona starają się, jak mogą by dbać o wolno bytujące koty w swojej okolicy. Codziennie odwiedzają 3 stada i karmią w sumie 22 koty, które czekają na Nie z niecierpliwością i nadzieją, że oto przyszła pora kolacji i będzie można położyć się spać z pełnym brzuszkiem. Ale karma kosztuje, a dla budżetu 2-ch niezbyt zamożnych Pań to duże obciążenie. Dzięki Waszemu wsparciu przed wakacjami kupiliśmy karmę o wartości 300 zł - koty zjadły ją w 2 miesiące :( Teraz prosimy Was znów o wsparcie na ten cel. Zadbajmy o pełne brzuszki kotów pod opieką dwóch Pań o dobrym sercu i niewielkim portfelu. Będziemy wdzięczni za każdy datek. Koty wolno żyjące liczą na Waszą pomoc.

Komentarze


 • Karolina - awatar

  Karolina

  11.12.18
  11.12.18

  Dla Ateny i spółki :) smacznego kociaki.

  • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

   KOTYlion z miłości do kotów - Organizator zbiórki

   11.12.18
   11.12.18

   Bardzo dziękujemy :)

720 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

Wpłaty: 32

Mariola Busz-Macherska - awatar
Mariola Busz-Macherska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Mariola - awatar
Mariola
20
Damian Rafał Kula - awatar
Damian Rafał Kula
10
Agata Zwierzolub Chmiel - awatar
Agata Zwierzolub Chmiel
20
Magdalena - awatar
Magdalena
20
Kasia Tarczynska - awatar
Kasia Tarczynska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wika Jaroma - awatar
Wika Jaroma
20
Karolina - awatar
Karolina
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij