Zbiórka Nakarm Kotki - zdjęcie główne

Nakarm Kotki

720 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

Pani Małgorzata i Pani Ilona od lat dokarmiają wolnożyjące koty na kilku łódzkich podwórkach (przy ulicy Stefanowskiego, Potza, Wróblewskiego). To dwie starsze Panie, które same mają problemy ze zdrowiem, ale nie zapominają o kocich potrzebach i koty pod Ich opieką zawsze mogą na Nie liczyć. Kotki są wysterylizowane i zadbane.  A kiedy pojawiają się nowe w starym stadzie, również i one dostaną miskę oraz pomoc. W tej chwili Panie opiekują się ponad 20 kotami w różnym wieku. 

Chcemy pomóc Pani Małgorzacie i Pani Ilonie wykarmić to spore kocie stadko, dlatego zwracamy się do Was z prośbą o zebranie potrzebnej kwoty na zakup karmy.

Za każdą wpłatę jesteśmy bardzo wdzięczni - bez Was nie damy rady wykarmić tych kotów.

Aktualizacje


 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  01.12.18
  01.12.18

  Zima to bardzo trudny czas dla kotów wolno żyjących. Potrzebują wtedy naszego wsparcia bardziej niż zwykle - zwłaszcza w dokarmianiu. Dobrze odżywione koty są mniej narażone na infekcje, o które nietrudno w mroźne dni. Pani Małgosia i Pani Ilona starają się, jak mogą by dbać o wolno bytujące koty w swojej okolicy. Codziennie odwiedzają 3 stada i karmią w sumie 22 koty, które czekają na Nie z niecierpliwością i nadzieją, że oto przyszła pora kolacji i będzie można położyć się spać z pełnym brzuszkiem. Ale karma kosztuje, a dla budżetu 2-ch niezbyt zamożnych Pań to duże obciążenie. Dzięki Waszemu wsparciu przed wakacjami kupiliśmy karmę o wartości 300 zł - koty zjadły ją w 2 miesiące :( Teraz prosimy Was znów o wsparcie na ten cel. Zadbajmy o pełne brzuszki kotów pod opieką dwóch Pań o dobrym sercu i niewielkim portfelu. Będziemy wdzięczni za każdy datek. Koty wolno żyjące liczą na Waszą pomoc.

Komentarze


 • Karolina - awatar

  Karolina

  11.12.18
  11.12.18

  Dla Ateny i spółki :) smacznego kociaki.

  • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

   KOTYlion z miłości do kotów - Organizator zbiórki

   11.12.18
   11.12.18

   Bardzo dziękujemy :)

720 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

Wpłaty: 32

Mariola Busz-Macherska - awatar
Mariola Busz-Macherska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Mariola - awatar
Mariola
20
Damian Rafał Kula - awatar
Damian Rafał Kula
10
Agata Zwierzolub Chmiel - awatar
Agata Zwierzolub Chmiel
20
Magdalena - awatar
Magdalena
20
Kasia Tarczynska - awatar
Kasia Tarczynska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wika Jaroma - awatar
Wika Jaroma
20
Karolina - awatar
Karolina
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij