Zbiórka NakarmZWIERZĘTA - zdjęcie główne

NakarmZWIERZĘTA

24 346 zł  z 36 000 zł (Cel)
Wpłaciły 523 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Zwierzęta żeby żyć potrzebują jeść. Codziennie na samo wyżywienie naszych Dzikich braci potrzeba 400zł. To minimum jakie musimy wydać żeby były najedzone. 

Na swój posiłek czekają : 

LIski sierotki których mamę zabito -LOLEK, NELA , LUCEK I LENY 

LESIO sierotka Lisek 

Liski Rysia i Krysia 

Lisek Cody

32 Jeże


30 Gołębi, 80 Bocianów, Wilk, 4 Myszołowy . Kruk Jaga, 3 Puszczyki, Orlik King, 7 Sarenek Gabi, Janka i Danka Kozy, Henio i Hania Owce, Kurki Grażynki Zajączek ..Kaczki 4 Adaś 

i wiele innych które codziennie przybywają do nas po ratunek. 

Proszę pomóż nakarmić  Zwierzęta 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Elżbieta Kasprzyk - awatar

  Elżbieta Kasprzyk

  18.06.21
  18.06.21

  Warto pomagać.Powodzenia.

 • Klodi - awatar

  Klodi

  11.06.21
  11.06.21

  Powodzenia w zbiórce!!!

 • Dola - awatar

  Dola

  10.06.21
  10.06.21

  Pomagajcie. Dziekuje

 • Marta - awatar

  Marta

  06.06.21
  06.06.21

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.05.21
  31.05.21

  Duzo zdrowia dla podopiecznych, a opiekunem duże podziękowania i dużo sił! :* Iwona Kielce

24 346 zł  z 36 000 zł (Cel)
Wpłaciły 523 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 523

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magda - awatar
Magda
20
Izabela - awatar
Izabela
20
Katarzyna Sawi - awatar
Katarzyna Sawi
20
Damian Sokulski - awatar
Damian Sokulski
5
Przymiarki1961 - awatar
Przymiarki1961
50
Wally Perkun Klimaszewski - awatar
Wally Perkun Klimaszewski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Elżbieta Kasprzyk - awatar
Elżbieta Kasprzyk
20
Paulina - awatar
Paulina
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij