Zbiórka Kojce ratujące życie psów - miniaturka zdjęcia

Kojce ratujące życie psów

Fundacja na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE  skupia wolontariuszy pełnych pasji i oddanych sprawie, angażujących się całym sercem w poprawę losu zwierząt w Polsce. Ratujemy zwierzęta maltretowane, ranne, skrzywdzone przez człowieka, zarówno towarzyszące jak i gospodarskie. Oprócz patrolu interwencyjnego zajmujemy się szeroko pojętą edukacją społeczeństwa w kwestiach humanitarnego i prawidłowego traktowania zwierząt oraz sterylizacją zwierząt w celu zmniejszenia populacji bezdomnych psów i kotów. Nasi podopieczni często potrzebują długiego i kosztownego leczenia. Nie mamy schroniska. Do czasu adopcji zwierzęta przebywają w domach wolontariuszy, gdzie uczą się na nowo zaufać człowiekowi.    

Otrzymaliśmy ofertę pomocy od dwóch osób, które zaoferowały udostępnienie swoich działek, abyśmy mogli postawić tam kojce. Bardzo potrzebujemy wsparcia finansowego na ich zakup.   

Kupując profesjonalny kojec możemy uratować wiele istnień. Wreszcie będziemy mieli miejsce dla co raz to nowych pojawiających się pod opieką Fundacji zwierząt z interwencji. Po odpowiednim przygotowaniu nasi podopieczni będą przekazywani do adopcji, a na ich miejsce będą trafiały kolejne potrzebujące psy. 

Psy oczywiście nie będą przebywały w kojcu non stop. 

Kojec ma być jedynie bezpiecznym narzędziem bardzo przydatnym w rożnych sytuacjach i problemach związanych z dotychczasowymi zaniedbaniami behawioralnymi.

Szukamy również firmy, która nieodpłatnie może przekazać nam kojec lub po prostu zostać sponsorem.

DLACZEGO WARTO NAS WSPIERAĆ?

Mimo niespełna dwuletniego okresu działalności realizując cele statutowe osiągnęliśmy wiele, walcząc o prawa zwierząt:

- Podejmujemy działania interwencyjne i kontrolujące w przypadkach znęcania się nad zwierzętami oraz konieczności ratowania ich życia lub zdrowia.

- Współpracujemy z Policją, Strażą Miejską, organami celnymi oraz innymi uprawnionymi instytucjami i organizacjami, współdziałamy również z administracją publiczną i samorządową, dążąc do ujawniania sprawców przestępstw i wykroczeń przeciwko zwierzętom i środowisku oraz ich ukarania.

- Prowadzimy akcje adopcyjne zwierząt domowych, w szczególności porzuconych, bezdomnych i odebranych właścicielom na skutek okrutnego traktowania.

- Prowadzimy działania mające na celu regulację liczebności populacji bezdomnych zwierząt, zwłaszcza propagując sterylizację oraz ich ścisłe ewidencjonowanie.

- Podejmujemy działania na rzecz edukacji, oświaty i wychowania, w szczególności poprzez współpracę z władzami oświatowymi w celu wychowywania dzieci i młodzieży w duchu humanitarnego stosunku do zwierząt, poszanowania dla środowiska naturalnego oraz kształtowania świadomości społeczeństwa dotyczącej ochrony życia i praw zwierząt.

Działamy kompleksowo, z pełnym zaangażowaniem, nieodpłatnie....

BEZ PAŃSTWA POMOCY NIE DAMY RADY - liczy się każda złotówka.

Ratujemy ... leczymy...karmimy....szukamy nowych domów....

Tylko z Państwa pomocą uratujemy ich więcej !

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE - awatar

  Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE

  21.11.17
  21.11.17

  Wielkimi krokami nadciąga zima, to szczególnie trudny okres dla psów łańcuchowych. Będą walczyć o przetrwanie mrozów, część przegra tą walkę. Szczególnie zwierzęta wyniszczone i słabe nie mają szans na doczekanie wiosny. Wiele psów żyjących na krótkich łańcuchach nie ma możliwości rozruszania swojego ciała w dodatku są źle żywione czego następstwem bywa śmierć. Dajmy im szansę. Kojec dla zwierząt z interwencji uratuje wiele istniej. Nawet symboliczne kwoty przybliżą nas do celu.

  Zdjęcie aktualności 9 624

Wpłaty - 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Katarzyna Ofmanska - awatar
20
Katarzyna Ofmanska
Natalia Ka - awatar
5
Natalia Ka
Anonimowy Darczyńca - awatar
200
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
BEATA PIKUŁA - awatar
50
BEATA PIKUŁA
Marcia - awatar
100
Marcia
Natalia Ka - awatar
5
Natalia Ka
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
janp11 - awatar
50
janp11

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij