Uwolnij z łańcucha lub sznurka

Zbiórka

Każdego dnia otrzymujemy prośby o ratowanie życia kolejnych zwierząt. Często jedyną barierą aby móc szybko zadziałać jest brak miejsca dla potrzebującego zwierzęcia. 

Szczęście w nieszczęściu mamy ofertę pomocy od dwóch osób, które zadeklarowały użyczenie nam kawałka swojej działki. Niestety barierą nie do pokonania jest brak kojca. Kojec ma być gwarancją bezpieczeństwa dla nowego podopiecznego, jego azylem, a zarazem kwarantanną. 

Kupując profesjonalny kojec możemy uratować wiele istnień. Wreszcie będziemy mieli miejsce dla co raz to nowych pojawiających się pod opieką Fundacji zwierząt z interwencji. Po odpowiednim przygotowaniu nasi podopieczni będą przekazywani do adopcji, a na ich miejsce będą trafiały kolejne potrzebujące psy. 

Psy oczywiście nie będą przebywały w kojcu non stop, kojec ma być jedynie bezpiecznym narzędziem bardzo przydatnym w rożnych sytuacjach i problemach związanych z dotychczasowymi zaniedbaniami behawioralnymi. 

Gra jest warta zachodu, jednorazowy zakup będzie miał wielki wpływ na ilość naszych działań oraz adopcji. Każda złotówka w tym wypadku ma znaczenie. Zobaczcie z jakich warunków zabieramy zwierzęta, by dać im szansę na nowe lepsze życie. Marzymy o zebraniu środków finansowych na zakup dwóch profesjonalnych kojców.

Szukamy również firmy, która nieodpłatnie może przekazać nam kojec lub po prostu zostać sponsorem.

Aktualności

 • Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE

  Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE

  28.04.17
  28.04.17

  Silver został uratowany z łańcucha. Teraz potrzebuje bezpiecznego miejsca, może dzięki Twojej wpłacie w końcu znajdzie swoją przystań?

  Photo

Wpłaty - 5

 • Avatar janp11
  50
  janp11
 • Avatar Magda Krzyszczak
  100
  Magda Krzyszczak
 • Avatar Joanna Pauli
  20
  Joanna Pauli
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  10
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Mateusz Kapała
  10
  Mateusz Kapała

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę