Anna Sylwesiuk - Martyniak - awatar

Anna Sylwesiuk - Martyniak

Organizator zbiórki

18 listopada o 10:00 pojawił się u nas. Przez tarasowe okno zaglądał, jakby znał Nas od zawsze. Nie chciał odejść mimo, że mówiłam "uciekaj", jakby każde moje słowo Go bawiło. Serce mi pękło, taki był otwarty i ochoczy do zabawy.  Dałam jeść. Został, pomimo tego, że nie mieliśmy ogrodzenia, że wyjeżdżaliśmy codziennie rano o 7.00 do pracy i wracaliśmy po 20.00. On czekał.  Pod drzwiami. Skoro został poszliśmy do weterynarza.  Ponad 60 kleszczy, multum pcheł, zmęczona skóra przez insekty...daliśmy radę...długa kuracja pomogła. 

Dowiedzieliśmy się, że 17 listopada ktoś Go wyrzucił z samochodu do lasu,  w biały dzień, niespełna 8 kilometrów od Nas. Decyzja - zostaje.   Zamiast zamówić drzwi wewnętrzne do domu stwierdziliśmy, że musimy jednak się ogrodzić żeby był bezpieczny. Pokochali się z Elzą... naszą Kotką - również "Znajdą".

Kilka dni temu prawdopodobnie ktoś Go pobił... czołgał się tak długo do domu ale na szczęście został odnaleziony. Ma złamaną miednicę w 3 miejscach, wymaga skomplikowanej i bardzo kosztownej operacji.

Hachi bardzo cierpi. Wymaga leków narkotycznych. Operacja będzie dwustopniowa. Potem przynajmniej około 2-tygodniowy pobyt w szpitalu i całodobowa pielęgnacja. Koszt operacji to około 2500 zł - 3000 zł. Potem każdy dzień pobytu i leczenia około 200 zł dziennie. Nikt w okolicy nie chciał się podjąć pomocy bo to skomplikowane. Aktualnie przebywa w klinice w Lublinie. Nie proszę dla siebie, proszę dla Niego. Kto może wspomóc finansowo to proszę o wsparcie, każda złotówka się liczy. To Nasz członek rodziny. Jest dla Niego ratunek. Jeśli możecie - pomóżcie Hachi'emu wrócić do domu.


Komentarze

  • Anonimowy darczyńca - awatar

    Anonimowy darczyńca

    20.02.18
    20.02.18

    Oby szybko wracał bidulek do zdrowia

Anna Sylwesiuk - Martyniak - awatar

Anna Sylwesiuk - Martyniak

Organizator zbiórki

Wpłaty - 88

Borsuk - awatar
20
Borsuk
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Radek ;) - awatar
20
Radek ;)
Sławek NaKa - awatar
10
Sławek NaKa
Irek - awatar
50
Irek
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Ewa B. - awatar
20
Ewa B.
Anonimowy darczyńca - awatar
20
Anonimowy darczyńca
Waldek Wiącek - awatar
100
Waldek Wiącek

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij