Zbiórka Na ratowanie kocich żyć - miniaturka zdjęcia

Na ratowanie kocich żyć

Zbiórka Na ratowanie kocich żyć - zdjęcie główne

Na ratowanie kocich żyć

427 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 
Urszula Łączna - awatar

Urszula Łączna

Organizator zbiórki

Nie jestem w stanie odmówić pomocy żadnemu zwierzęciu, które staje na mojej drodze, a ponieważ bardzo dużo czasu spędzam w plenerze nie ma dnia żebym nie natrafiła na potrzebujące zwierzę. 

Najczęściej są to koty - temat rzeka, wolnożyjące, zagubione, mieszkające na działkach, w piwnicach. Niesterylizowane, głodne, chore, zarobaczone, zziębnięte.

Obecnie pomagam kilkunastu kotom z Wrocławia i okolicy. Część z nich codziennie o tej samej godzinie przychodzi na karmienie, część (kocia rodzina składająca się z 3 kociaków i matki) znajduje się w domu tymczasowym, 3 małe kotki i ich matki mieszkają na działkach. Jeden, którego wyleczyliśmy (uraz głowy, prawdopodobnie po wypadku samochodowym) mieszka w ogrodzie karmicielki, nie ma jednak dachu nad głową, a kiedyś na pewno był domowy... Dwa z kotów z działek znalazły już wspaniały dom, oba są chore i wymagają kosztownego leczenia (antybiotykoterapii, leczenia antywirusowego), kolejnych badań i szczepień. Jeden z kotów z działek, niebawem pojedzie do nowego domu, ale również potrzebujemy pieniędzy na jego szczepienie, zwróciłam już część kosztów leczenia, ale to kropla w morzu.

Pieniądze zostaną przeznaczone na:

- badania, leczenie, szczepienia 

- domki dla kotów, które nie mają szansy na nowy dom przed nadejściem zimy

 - karmę 

 - żwirek, podkłady dla kotów w domu tymczasowym

Każda złotówka jest ważna. Każdy grosz się liczy. Liczba kotów, którym pomagam cały czas rośnie, a pieniędzy nie przybywa niestety.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
427 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 
Urszula Łączna - awatar

Urszula Łączna

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
AdaD - awatar
AdaD
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Boża Czok - awatar
Boża Czok
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania M - awatar
Ania M
100
broo - awatar
broo
20
brzoza - awatar
brzoza
31
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ewa Witkowska - awatar
Ewa Witkowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij