Zbiórka Na ratowanie kocich żyć - zdjęcie główne

Na ratowanie kocich żyć

427 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Urszula Łączna - awatar

Urszula Łączna

Organizator zbiórki

Nie jestem w stanie odmówić pomocy żadnemu zwierzęciu, które staje na mojej drodze, a ponieważ bardzo dużo czasu spędzam w plenerze nie ma dnia żebym nie natrafiła na potrzebujące zwierzę. 

Najczęściej są to koty - temat rzeka, wolnożyjące, zagubione, mieszkające na działkach, w piwnicach. Niesterylizowane, głodne, chore, zarobaczone, zziębnięte.

Obecnie pomagam kilkunastu kotom z Wrocławia i okolicy. Część z nich codziennie o tej samej godzinie przychodzi na karmienie, część (kocia rodzina składająca się z 3 kociaków i matki) znajduje się w domu tymczasowym, 3 małe kotki i ich matki mieszkają na działkach. Jeden, którego wyleczyliśmy (uraz głowy, prawdopodobnie po wypadku samochodowym) mieszka w ogrodzie karmicielki, nie ma jednak dachu nad głową, a kiedyś na pewno był domowy... Dwa z kotów z działek znalazły już wspaniały dom, oba są chore i wymagają kosztownego leczenia (antybiotykoterapii, leczenia antywirusowego), kolejnych badań i szczepień. Jeden z kotów z działek, niebawem pojedzie do nowego domu, ale również potrzebujemy pieniędzy na jego szczepienie, zwróciłam już część kosztów leczenia, ale to kropla w morzu.

Pieniądze zostaną przeznaczone na:

- badania, leczenie, szczepienia 

- domki dla kotów, które nie mają szansy na nowy dom przed nadejściem zimy

 - karmę 

 - żwirek, podkłady dla kotów w domu tymczasowym

Każda złotówka jest ważna. Każdy grosz się liczy. Liczba kotów, którym pomagam cały czas rośnie, a pieniędzy nie przybywa niestety.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
427 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Urszula Łączna - awatar

Urszula Łączna

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
AdaD - awatar
AdaD
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Boża Czok - awatar
Boża Czok
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania M - awatar
Ania M
100
broo - awatar
broo
20
brzoza - awatar
brzoza
31
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ewa Witkowska - awatar
Ewa Witkowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij