Zbiórka Michał Szpak - Documentary - miniaturka zdjęcia

Michał Szpak - Documentary

Klaudiusz Boczkowski - awatar

Klaudiusz Boczkowski

Organizator zbiórki

Michał Szpak - dokument

 - Dziś w uaktualnieniu słów kilka - Dodałem link do filmu w którym Michał wykorzystał moje nagrania ( patrz wyżej)... A nawet jeśli nie on sam to TVP czyni to w jego imieniu i dla jego promocji.. Mi za te same nagrania Michał grozi sankcjami od swojego mendżmentu... Dla tego tym bardziej chcę zrobić ten film... Do pierwszego tysiaczka brakuje niecałe 700 zł .. Pomożecie? 

Poniżej oryginalny wpis promujący pomysł..

Witam serdecznie, już od dawna przymierzam się do zrobienia filmu o Michale. Mam kilkadziesiąt godzin  swoich nagrań . Nagrania z pierwszych prób Michała wraz z Whiplash, potem z DeStar i wreszcie solowych . Koncerty w lokalnych ośrodkach muzycznych, koncerty ze zlotów motocyklowych. Nagrania z tworzenia pierwszych demo… Michał Szpak na totalnym początku swojej kariery. Michał Szpak od momentu Whiplash do X-Factor. Wiele z nagrań, jeszcze na kasetach wciąż leży w szafie. Materiały te są na kasetach cyfrowych a te jak wiadomo tracą swoją żywotność.. Chcę je odświeżyć przewietrzyć, zdigitalizować  i nadać im nowego życia. Chcę je również poukładać synchronicznie i docelowo nadać im formę dokumentu. Jeśli chcecie uchronić je od zapomnienia i zniszczenia przyłączcie się do zbiórki. 

Jak wielu z was, szczególnie tym zrzeszonym fanom Michała wiadomo Michał nie jest zainteresowany 'przetrwaniem' tych materiałów. Jest wręcz nastawiony anty! Nie rozumiem tej postawy ale ma on do tego jak najbardziej swoje prawo. Ja uważam inaczej i sam Michał kiedy nagrywaliśmy to wszystko zwykł mówić, trzymaj to, to skarby. Ponieważ jestem autorem wszystkich materiałów i poświęciłem ich rejestrowaniu spory kawałek emocji, dużo zaangażowania oczywiście też i czasu i docelowo również pieniędzy, nie chcę pozwolić aby one przepadły. Do tej pory nie dostałem nawet plyty od Michała ani jednego słowa dziękuję. Wystrzelił on w kosmos, a ja zostałem z materiałami których jest po prostu szkoda. Mało tego jeśli uda się je zdigitalizować i nadać formę dokumentu, jestem przekonany, że sam Michal się nad nimi pochyli i przybije mi a tym samym wam piątke za to, że mimo wszelakich dziwactw po drodze, przetrwają.. Postanowiłem też, ze już nic dla nikogo za darmo.. Jeśli chodzi o szoł biznes oczywiście, bo jak wiadomo za szoł musi isć jeszcze biznes.. A ja dopiero teraz zaczynam to rozumieć :) 

 Pozdrawiam wszystkich serdecznie i liczę na was.

                                  Klaudiusz Boczkowski

Komentarze

  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    10.04.17
    10.04.17

    Cieszę się, że mogłam pomóc :) Pozdrawiam

Klaudiusz Boczkowski - awatar

Klaudiusz Boczkowski

Organizator zbiórki

Wpłaty - 7

Agnieszka Mariańczuk - awatar
10
Agnieszka Mariańczuk
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Marta Żarek - awatar
50
Marta Żarek
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Rob^ - awatar
100
Rob^

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij