Zbiórka NNN - New Natural Net - zdjęcie główne

NNN - New Natural Net

0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Wojtek Dydymus - awatar

Wojtek Dydymus

Organizator zbiórki

Otwarta Sieć Informacyjna


Wstęp


Jeśli nasza personalna idea dobrostanu (ładu, prawa, czasu, moralności, niepodległości … (10)), nie obejmuje każdej formy życia na tej planecie, nie możemy nazywać się ludźmi, a zatem prawo naturalne (9), jest celem i dopełnieniem życia i istnienia rasy ludzkiej … 


I tą wieść - należy siać (15) i propagować wśród tych, którzy w wyniku ogólnoświatowego zamordyzmu i manipulacji zbłądzili w świecie wewnętrznego strachu i zewnętrznych ideologii lub zagubili własną drogę do prawdziwego - wewnętrznego ja (11).


( Zanim na dobre zaczniesz czytać, zaakceptuj zasady panujący w kręgu mojego domu ( 1 – oznacza link pod tekstem), lub opuść moje domostwo, strzeżone przez prawo naturalne. Jeśli korzystasz, korzystaj z całości wraz z linkami, ponieważ cytat, może być zastosowany w złej intencji. )


Czas wojny


Każde czasy, mają swoje nieustające wojny - bionegatywnych (7) potworów (udających hierarchie) z prostolinijnymi ludźmi, poszukującymi sensu - swego zmarnowanego, przez tą hierarchie - życia. 


Każda wojna, spowodowana jest chęcią żerowania bestii (14), szamanów i szamanek (2), narkomanów (16), wężów wszelakich, nierobów, nieudaczników i cwanych oszustów, na ludziach trudu, przy pomocy różnorodnych fetyszy (8), które zastępują wartości moralne, a także własność fizyczną i intelektualną.


Każda wojna, rewolucja (6), kryzys, lockdown (3), blackdown (4), czy pandemia (5), spowodowana jest chęcią całkowitej uzależnienia i kontrolowania stada, przez powyższe w/w istoty bionegatywne (7).   


Każdy ma prawo do szeroko pojętej wolności, równości i samostanowienia, nie przekraczającego granic samoograniczenia, wszystko to, ma swój początek wychodzący wprost od prawa naturalnego (9) i prawa oporu (9), chroniącego człowieczeństwo, przed prawem zwierząt. 


Świat, jest niezwykle prosty w swej budowie, a cała jego wewnętrzna i zewnętrzna komplikacja, powstała na skutek żerowania nierobów i dewiantów na ludziach czynu, którzy swą naiwność - przypłacili wielopokoleniowym niewolnictwem, nazywanym sztuką (13), jaką zajmuje się istota memetyczna (12) tworząca na skutek różnych ideologii - sztuczne osobowości (13), dążąca do realizacji kolejnych samobójczych celów i misji, zlecanych przez powyższych żerców.


Nienawiść i auto nienawiść, pojawiają się wtedy, gdy zostanie nam odebrane to, co kochamy, a zabrano nam nasz świat, nasze królestwo, nasze wnętrze, naszą duchowość i spojrzenie na nas samych - spoza nas, co utrudnia odbiór rzeczywistości, angażując nas w spektakl jaskini platońskiej (13), w której zostaliśmy zatrzymani, przez obce, ale fascynujące wizje, fantazje i urojenia. 


New Natural Net - Otwarta Sieć Informacyjna


Codziennie - małe wybory składają się na drogę do osiągnięcia naprawdę wielkich celów i czynów. Zamiast marzyć o jakimkolwiek cudzie, lepiej samemu nauczyć się cudotwórstwa, ponieważ najbardziej zadziwia - droga przebudzonej istoty memetycznej (12), a nawet bionegatywnej (7) dążącej, do rzeczywistego i wielkiego człowieczeństwa, opartego na prawie naturalnym (9).


Szczęście (17), można znaleźć w najciemniejszych czasach wojny, wykreowanej z niczego pandemii, czy lock i blackdownu, wystarczy tylko pamiętać, aby włączyć w sobie światło przebudzenia, aby oświecenie - zalało wszystkie wrogie nam ideologie.   


Pamiętaj, że to ty sam budujesz dookoła siebie solidny płot zniewolenia, że wszystkich swoich: nie da się, nie mogę, muszę, nie powinienem, a potem, wyglądasz za owego płotu i zazdrościsz oraz niszczysz tych, którzy żyją w świecie personalnej wolności - własnego czasu, ładu, prawa, moralności i niepodległości (10).


Ironią, jest to, że do nieba własnego ja prowadzą zagubione we śnie schody, a do zewnętrznych ideologii, zawsze będą prowadziły cię szerokie, oświecone złudzeniami autostrady. 


Cała ta iluzja - powstała tylko po to, abyś mógł tworzyć i budować koncepty, oparte na przesłaniach - całkowicie obcych tobie istot, żyjących w twojej głowie, ponieważ zachwyciła cię ich wizja, którą zrealizujesz, przez własną naiwności i strachu, przed odkryciem własnej wolności i niezależności.


Nikt, nie narzuci ci swoich wartości, będących w istocie prywatnymi interesami, kiedy postanowisz odciąć się od starych przekonań, strachów oraz słabości i zajrzysz w głąb siebie i na siebie - spoza siebie, to najlepsze, co możesz dla siebie zrobić.


I pamiętaj, zawsze jest na to czas, nigdy nie jest się za młodym lub za starym, aby doznać oświecenia i zobaczyć rzeczywistość taką, jaka ona w istocie jest - wolna, równa i sprawiedliwa, jeśli wszystko przeanalizujemy przez pryzmat prawa naturalnego (9).


Nie ograniczaj swej prawdziwej wielkości do roli i osobowości w teatrze systemowego życia (13/18), zacznij tworzyć poza sceną, kreując swój własny świat, który jest niebezpieczny dla systemu, który chciałby wyrównać wszystkie jednostki do jednolitego poziomu uzależnienia i zniewolenia od fetyszy (8), których wartość, jest dostrzegana tylko i wyłącznie, przez zniewolonych własnymi ograniczeniami.   


Otwarta sieć informatyczna, to rzeczywisty brak cenzury (19) i uzależnienia od internetu, bibliotek, banków, serwerów, haseł, loginów, numerów, regulaminów i obaw o utratę tego, czy innego konta, jedynym ograniczeniem jest fantazja i samoograniczenie własnego ego.


Współdzielenia wiedzy - wartości, informacji oraz treści, pozwoli wytworzyć świat realnych kontaktów i powrót do kontaktu z żywym słowem, pismem, językiem oraz co najważniejsze z naturą.


Wytworzenie naturalnej sieci informacyjnej, jest elementem wolnej woli (20) uczestników danego projektu, którzy zastąpią iP swoich komputerów i numery swoich telefonów i komunikatorów - długością i szerokością geograficzną, która będzie miejscem siana (15) - wymiany, propagacji i wypożyczeń danych materiałów - tekstów, plakatów, ulotek, dysków, pendrivów, które po skopiowaniu, wrócą na swoje pierwotne miejsce, aby ktoś inny, mógł z nich dokonać użytku.


Jak korzystać z punktów dystrybucji danych, nie tylko w sytuacjach kryzysowych: 


1. Wyznaczamy długość i szerokość geograficzną wybranego miejsca (np. (52.3594930, 16.9333038))


2. Tworzymy odporną na czynniki atmosferyczne skrytkę, w której umieszczamy dziennik wypożyczeń, w którym zaznaczamy dzień wypożyczenia, dane swojego punktu (jeśli takowy posiadamy) oraz parafujemy zwrot skopiowanych już materiałów.


Uwaga! Nie zmieniamy treści materiałów pierwotnych (lub nie niszczymy ich), jeśli masz inne poglądy, wiadomości, po prostu - dokładasz materiały swojego autorstwa do skrytki zbiorczej.


Dane o stworzonej skrypcie kolportujesz wśród znajomych lub umieszczasz dane publicznie. Możesz także, przesłać dane do nas ([email protected]), a my umieścimy je na naszych stronach, blogach, czy płytach …   


3. W skrytce - umieszczamy materiały w formie drukowanej, pisanej (bardzo ważne w okresie blackdownów) oraz na nośnikach elektronicznych …


4. Możliwe jest korzystanie z ogólnoświatowej struktury skrytek wchodzących w skład projektu Geocaching, przy czym umieszczamy w takich skrytkach - drugi pojemnik zbiorczy i nową listę wypożyczeń. Możemy też w pobliżu skrytki Geocaching, wytworzyć własny schowek, co pozwoli na odrębność naszego projektu.


5. Aby skrytki były łatwo zauważalne i rozpoznawalne oznaczamy je (tak jak i materiały w niej umieszczone) logotypem NNN - New Natural Net lub Otwartej Sieci Informacyjnej.


6. Można umieszczać skrytki opisane jako NNN lub OSI, na mapach do Geocachingu lub umieszczać w skrytkach rzeczywiste mapy zawierające dane, jak największej ilości skrytek.


7. Proszę o poszanowanie cudzej pracy, skrytek, działań i docenienie idei, która może być jedyną formą informacji, podczas blackdownów, czy wojen … 

     

8. Jeśli potrzebujecie grafik do wytworzenia nalepek, plakatów, ulotek, wizytówk, itd, dajcie znać na powyższego maila.


Czas na działanie i jednoczenie się pod auspicjami Prawa Naturalnego (9) i przysługującego nam Prawa Oporu (9).


Życie jest zbyt piękne, aby poddawać się terrorowi bestii (14) pragnącej uzależnić od siebie ludzi, spychanych w różne kultury, grupy, kluby, obozy i stada (państwa, wyznania …), będące najlepszym przykładem podziału (21) społecznego.


Kto nie ma oparcia w samym sobie, nie znajdzie żadnego oparcia w świecie zewnętrznym, a więc jedność myśli, słów i działań - tworzących obietnicę (obiecadło (22)) prawdy, będzie tylko wtedy odwzajemniona, gdy świat na nowo dostrzeże wartość prawa naturalnego i jego siłę w walce z otaczającymi nas bestiami, których świat, jest uzależniająca nas od siebie jaskinią platońską (13).


Świat strachu i negacji, nigdy nie da ci pozytywnego i wartościowego życia, ponieważ ,tylko wyjście przed szereg, pozwoli ci odetchnąć głęboką piersią, wolną od strachu przed czymś, co nie istnieje i nigdy nie istniało.


Świat, który cię uzależnia i wykorzystuje, nie jest prawdziwym światem, ponieważ trudzić się tworząc schronienie, pożywienie i odzienie, możesz tylko i wyłącznie dla samego siebie, a nie po to, aby spełniać oczekiwania innych istnień oraz bezproduktywnych rządów i urzędów …  


Jeśli jesteś gotowy na równość i wolność, a także na świadome oświecenie - dołącz do Otwartej Sieci Informacyjnej - New Natural Net i zacznij propagować prawdziwe wartości, które nie potrzebują tolerancji, strachu, a także poczucia winy i poprawności politycznej, aby istnieć w rzeczywistości (RaElIs (23)).


Czas na wielki porządek i nowy początek świata (24) …


Dydymus

Akademia Filozoficzna Dydymusa

Liga Świata | Samostanowienie i Samoograniczenie


1. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/05/13/jesli-wchodzisz-do-mego-domu-i-kregu-badz-swiadom-regul-i-praw-w-nich-panujacych/


2. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/03/31/poczatek-kontroli-spolecznej-czyli-szamanizm-filozoficzny-egoistow-zwanych-tyranami/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/06/21/szamanska-wladza-nad-ludem-czyli-przekroczenie-idei-personalnosci/


https://dydymuswojciech.wordpress.com/2019/01/29/szamanskie-plagiaty-i-konstrukty-ideologiczne-kontrolujace-ciemne-spoleczenstwo/


3. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/04/16/lockdown-zaprogramowane-samobojstwo-i-zabojstwo/


4. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/11/21/gra-wszechobecnym-strachem-czyli-zabawa-w-blackdowny-lockdowny-i-eksperymenty/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/12/15/transformacja-duszy/


5. https://app.box.com/s/ow1rjbb4o273a5nup8ymqighc8txcsg8


6. https://dydymuscytaty.wordpress.com/2018/10/18/czy-jest-rewolucja/


https://dydymuswojciech.wordpress.com/2021/04/14/kryzys-wojna-rewolucja-i-epidemia-czyli-pekniecie-banki-na-wodzie/


7. https://wojciechdydymus.wordpress.com/2020/12/03/ludzie-bio-negatywni-czyli-degenerat-i-syjonistyczny-antysemita/


8. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/06/04/wyznawcy-fetyszyzmu/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/09/17/fetyszyzm-i-faszyzm/


9. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/09/08/naruszenie-reliktu-prawa-naturalnego-i-umiejetnosc-przelozenia-prawa-naturalnego-na-rzeczywistosc/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/06/07/prawo-naturalne-i-prawo-oporu-jednosc-czlowieczenstwa-ponad-prawem-zwierzat/


https://wojciechdydymus.wordpress.com/2021/11/11/wolna-wola-i-prawo-naturalne/


https://wojciechdydymus.wordpress.com/2020/08/26/globalizm-i-niszczenie-naturalnego-prawa-do-wolnosci-i-rownosci/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/07/22/relikt-i-precedens/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/11/18/czlowiek-i-bestia-czyli-zagadnienie-prawa-naturalnego-w-zetknieciu-z-prawem-natury/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/07/01/nieprzekraczalne-granice-wladzy-i-prawa/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/03/16/przywrocmy-prawo-naturalne/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/03/27/personalny-trybunal-prawa-naturalnego/


https://wojciechdydymus.wordpress.com/2020/08/20/prawo-naturalne-i-wirus-prawa-zwierzat-w-aspekcie-prawa-morskiego-i-ideologi-koronawirusa/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/10/16/zasada-slusznosci-i-prawo-naturalne-czyli-sposob-na-walke-z-ideologia-nierzadu-spolecznego/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/06/12/obronca-pokoju-swiatowy-apel-o-wdrozenie-prawa-naturalnego-i-prawa-oporu/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/08/20/prawo-oporu-i-proces-tworzenia-drogi-do-kola-wolnosci/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/08/27/proba-zdyskredytowania-prawa-naturalnego/


10. https://wojciechdydymus.wordpress.com/2020/03/02/personalny-wszechswiat/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/11/11/personalny-dzien-niepodleglosci/


https://wojciechdydymus.wordpress.com/2019/10/23/przebudzenie-szalenstwa-i-moralnosc-personalna/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/30/swiete-prawo-personalne/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/14/moj-personalny-lad/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/24/alegorie-czasu-chronos-aion-uroboros-i-caerus/


11. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/06/16/moje-prawdziwe-ja-i-zawirowania-naszego-jestestwa/


https://dydymuswojciech.wordpress.com/2021/10/01/fenomen-prawdziwego-ja/


https://wojciechdydymus.wordpress.com/2021/09/23/prawdziwe-istnienie-czyli-zycie-bez-ego/


12. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/02/22/inzynieria-memetyczna/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/06/13/memetyzm-transhumanizm-i-utylitaryzm-depopulacji-czyli-slow-kilka-do-ministra-zdrowia/


https://wojciechdydymus.wordpress.com/2020/05/25/memetyczny-twor-spoleczny-czyli-budowa-sztucznej-inteligencji-na-bazie-internetu-rzeczy-ludzkiego-kapitalu/


13. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/11/18/proponuje-wyjsc-z-teatru-jaskini-platonskiej/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/04/24/czarna-magia-czyli-kto-wykorzystuje-persone-za-pomoca-negatywnego-okultyzmu/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/06/04/lekliwa-iluzja-zycia/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/08/05/zasada-trzech-sekretne-nauczanie-podstawa-wladzy-czlowieka-nad-czlowiekiem/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/07/27/teatr-i-aktorstwo-kult-ur-owe/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/10/10/teatr-groteski-dnia-codziennego-w-ujeciu-logiki/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/03/18/manipulacja-erystyczna-czyli-filozoficzny-teatr-rozmow-o-niczym/


https://tinyurl.com/jz7chnwa


https://wojciechdydymus.wordpress.com/2018/06/21/masonska-idea-mentora/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/02/08/kim-jest-profesjonalista/


https://wojciechdydymus.wordpress.com/2018/03/29/dekonstrukcja-faktow-logicznych-przez-sztuki-teatralne/


14. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/12/28/bestia-drzemie-w-kazdym-z-nas/


https://dydymuscytaty.wordpress.com/2020/11/18/czlowiek-i-bestia-czyli-zagadnienie-prawa-naturalnego-w-zetknieciu-z-prawem-natury/


https://globalclou.wordpress.com/2021/04/27/cztery-bestie-czarna-szlachta-i-biale-rekawice-czyli-do-kogo-nalezy-materialny-swiat-fetyszu-pieniadza-i-ludzkiego-kapitalu/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/07/25/wampiryzm-alegoria-zakorzenienia-ideologi-prawa-zwierzat-w-czlowieku/


15. https://wojciechdydymus.wordpress.com/2021/07/06/szkola-oparta-na-wartosciach-plaskiej-struktury-spolecznej-wyzwaniem-dla-przyszlych-pokolen/


16. https://archiwaligiswiata.wordpress.com/2021/07/29/swiety-szaleniec/


https://wojciechdydymus.wordpress.com/2021/10/18/swiete-omamy/


17. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/12/07/madrosc-wspolczucie-czystosc/


18. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/09/10/demokracja-widzow-czyli-postepujacy-projekt-zezwierzecenia-rasy-ludzkiej/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/07/21/dwa-swiaty/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/07/26/monopol/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/10/09/geneza-przestepstwa/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/05/15/prowadzenie-roju/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/10/08/absolutyzm-wladzy-poczatkiem-konca-wolnego-czlowieczenstwa-ebook/


19. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/09/26/xcheck/


https://ligaswiatanews.wordpress.com/2017/02/20/internacjonalistyczny-manifest-marka-zuckerberga/


https://obserwatorprawdy.wordpress.com/2020/02/20/utylitaryzm-i-likwidacja-social-mediow/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/06/20/struktura-dezinformacji-lead-stories-czyli-cenzura-za-pomoca-fake-newsow-narzucajacych-poprawnosc-polityczna/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/03/fake-fakty-od-afp-czyli-weryfikacja-poprawnosci-politycznej-na-facebooku/


https://ligaziemi.wordpress.com/2017/02/08/cenzura-pod-przykrywka-falszywych-wiadomosci/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/06/03/lifelog-to-facebook/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/12/12/demagog-czyli-poprawnosc-polityczna-na-bazie-oficjalnej-listy-klamstw/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/03/17/instytut-kosciuszki-kolejny-narzedzie-dezinformacji-w-oparciu-o-ideologie-poprawnosci-politycznej/


20. https://wojciechdydymus.wordpress.com/2021/11/11/wolna-wola-i-prawo-naturalne/


21. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/01/15/klin-czyli-budowanie-i-niszczenie-lukow-mostow-za-pomoca-wiecznej-ideologii-podzialu/


https://wojciechdydymus.wordpress.com/2021/02/16/przepowiednia-nowego-poczatku-swiata/


22. https://wojciechdydymskicytaty.wordpress.com/2020/12/05/kultura-obiecadla/


https://dydymuswojciech.wordpress.com/2019/07/24/obiecadlo-i-logika/


https://dydymuswojciech.wordpress.com/2019/08/28/obiecadlo-i-runy/


23. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/11/04/raelis-odpowiedzialnosc-za-stan-wewnetrznej-rownowagi/


https://obserwatorprawdy.wordpress.com/2020/12/17/raelis-to-moj-swiat/


https://wojciechdydymus.wordpress.com/2021/12/10/odlacz-sie/


https://wojciechdydymus.wordpress.com/2021/11/03/raelis-pierwszy-kroku-do-swiadomej-wolnosci/


https://wojciechdydymus.wordpress.com/2021/10/15/co-mozemy-osiagnac-w-swiecie-prawdziwego-istnienia/


https://wojciechdydymus.wordpress.com/2021/10/12/wielki-porzadek/


24. https://wojciechdydymus.wordpress.com/2021/02/16/przepowiednia-nowego-poczatku-swiata/


https://wojciechdydymskicytaty.wordpress.com/2017/04/08/rzeczywistosc-nowy-poczatek-swiata/


https://wojciechdydymus.wordpress.com/2019/10/16/nowy-porzadek-czy-nowy-poczatek-w-ujeciu-swiata-personalnego/


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/02/nowy-poczatek-swiata-i-walka-o-personalna-wolnosc-kazdej-jednostki/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Wojtek Dydymus - awatar

  Wojtek Dydymus

  03.02.2022
  03.02.2022

  Naruszenie Konstytucji lub wielu ustaw, w związku z zajmowanym stanowiskiem lub w zakresie swego urzędowania … Pełen pozew Ludzie, którzy z pełną premedytacją podpisali prywatne i tajne porozumienia z koncernami farmaceutycznymi skazując naród polski na śmierć, nie zasługują na żaden przejaw litości i łaski, ponieważ też sam rząd, podpisał za naszymi plecami, na szkodę suwerena - układ z Międzynarodowym Funduszem Walutowym, zobowiązujący polski rząd do zaszczepienia całej populacji kraju, do końca 2022 roku lub do początku 2023 rok (Program szczepień SARS-CoV-2 został uruchomiony 27 grudnia, a priorytetem była kadra medyczna. Narodowa Strategia Szczepień, ma na celu zaszczepienie wszystkich 31 milionów dorosłych Polaków - nie później niż na początku 2023 roku, chociaż jeśli pięć wybranych szczepionek zostanie wykonanych szybciej, może to nastąpić do połowy 2022 roku. Do 29 czerwca całkowita liczba zaszczepionych wyniosła 28,8 miliona, z czego 44 procent populacji otrzymało przynajmniej jedną dawkę, a 34 procent populacji zostało w pełni zaszczepionych. Ludność w wieku powyżej 12 lat kwalifikuje się obecnie do szczepień.), co jest sprzeczne z prawem naturalnym i Art. 198 Konstytucji, za co własnymi głowami odpowiadają: Odpowiedzialność konstytucyjna przed Trybunałem Stanu, Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r: 1. Za naruszenie Konstytucji lub ustawy, w związku z zajmowanym stanowiskiem lub w zakresie swojego urzędowania, odpowiedzialność konstytucyjną przed Trybunałem Stanu ponoszą: Prezydent Rzeczypospolitej, Prezes Rady Ministrów, Prezes Najwyższej Izby Kontroli, członkowie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, oraz członkowie Rady Ministrów, Prezes Narodowego Banku Polskiego, osoby, którym Prezes Rady Ministrów powierzył kierowanie ministerstwem, oraz Naczelny Dowódca Sił Zbrojnych. 2. Odpowiedzialność konstytucyjną przed Trybunałem Stanu ponoszą również posłowie i senatorowie w zakresie określonym w art. 107 - zakaz prowadzenie działalności gospodarczej przez posła. 3. Rodzaje kar orzekanych przez Trybunał Stanu określa ustawa. Mamy prawdę po swojej stronie, zawsze ją mieliśmy, a wy oczekujecie nadejścia mesjasza i manny z nieba, zamiast wziąć pełną odpowiedzialność za siebie, swoje rodziny i państwo, które ma być gwarantem waszego życia, zdrowia i bezpieczeństwa, co zostało nam wszystkim odebrane i sprzeniewierzone, przez prywatne interesy, terroryzm i faszyzm, na które to przestępstwa - zgody nie ma i nigdy nie będzie ! Całość: https://wojciechdydymus.wordpress.com/2022/02/02/naruszenie-konstytucji-lub-wielu-ustaw-w-zwiazku-z-zajmowanym-stanowiskiem-lub-w-zakresie-swego-urzedowania/ https://tinyurl.com/yabythsc

  Zdjęcie aktualizacji 87 182

0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Wojtek Dydymus - awatar

Wojtek Dydymus

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij