Zbiórka "na żółty i na niebieski" - miniaturka zdjęcia

"na żółty i na niebieski"

Zbiórka "na żółty i na niebieski" - zdjęcie główne

"na żółty i na niebieski"

211 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Aneta Rosiak - awatar

Aneta Rosiak

Organizator zbiórki

Jestem mamą dwóch wspaniałych dziewczynek, niestety los tak chciał że wychowuje je sama. Obecnie mieszkamy w starej kamienicy w wynajętym mieszkaniu z którego aktualnie grozi nam eksmisja. Wynajełam to mieszkanie w 2013r od pewnej pani, która jak sie okazało wynajeła mi nie swoje mieszkanie. Do którego nie miała praw, i koniec konców grozi nam eksmisja. Nie mamy dokąd pójść, najbliższ rodzina ma swoje życie i swoje problemy, czasem nawet myślę że gorsze niż moje... Nie jestem czynna zawodowo, staram się jak mogę, dorabiam w domu, niestety to nadal tylko dorabianie...
CEL ZBIÓRKI:
cztery własne kąty ( mogą być trzy 😉) chciałabym kupić malutki domek wystarczą nam dwa pokoiki, lazienka i mała kuchnia...  do remontu, nie mam dwóch lewych rąk i mysle ze z czasem powoli uda mi sie doprowadzić go do ideału pomalować "na żółto i na niebiesko". Chciałabym zapewnić moim córką lepszy start niż miałam ja :( Niestety w pojedynkę ciężko jest tego dokonać. Były piękne plany, obietnice a został smutek i pustka. 
Każda pomoc się przyda. Jeśli chcesz wiedzieć więcej pytaj... 

Chcesz mnie poznać zajrzyj na Instagram @zawodmatka 💗 

za każdą pomoc niezmiernie dziękuję 💗

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    20.03.17
    20.03.17

    :)

211 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Aneta Rosiak - awatar

Aneta Rosiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Paulina mama Natalki - awatar
Paulina mama Natalki
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamila - awatar
Kamila
10
Oliii - awatar
Oliii
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Camelajda - awatar
Camelajda
20
Aleksandra - awatar
Aleksandra
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij