Zbiórka Pomóż Franiowi żyć bez bólu - zdjęcie główne

Pomóż Franiowi żyć bez bólu

876 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób


Niewidomy Franuś - kupka nieszczęścia ze sfilcowaną, brudną , śmierdzącą sierścią, wypatrzony wśród wielu jemu podobnych psiaków w jednym ze schronisk . 

Kiedyś, jako młody piękny pies w typie rasy pewnie był kochany. Nie zasłużył na godną starość. Został wywalony jak stary grat. Po co wydawać kasę na leczenie niedołężnego "starucha"? Lepiej i taniej się Go pozbyć, i ''załatwić ''sobie nowego, zdrowego. 

Franuś miał to szczęście o jakim inne niepotrzebne i ''zużyte''psy mogą tylko pomarzyć. Wypatrzyła Go osoba, która nie potrafi bezczynnie przejść obok psiego nieszczęścia i udawać, że nie widzi tych błagalnych oczu spoglądających zza krat.

Sama o sobie mówi że jest stuknięta, bo obiecuje sobie, że to już ostatni, bo przecież ma już pod opieką wiele uratowanych istnień, które są na jej utrzymaniu. Rozum - jedno, serce -  drugie.

Franuś ma dom do końca, do momentu, aż przyjdzie Mu przekroczyć Tęczowy Most. Wtedy opiekunka też będzie przy Nim i potrzyma za łapkę, żeby się nie bał i czuł miłość. 

Jakiś czas temu Frankowi zaczęło mocno ropieć oko. Wizyta w lecznicy, krople, maści i jakiś czas było lepiej. Niestety nie na długo. Z oka zaczęła się lać ropa, rano powieki były tak posklejane, że pies nie mógł ich otworzyć .  Kolejna konsultacja weterynaryjna. Pani doktor stwierdziła,że oko bardzo boli i najrozsądniej będzie je usunąć, aby Franek nie cierpiał, bo leczenie nie przynosi poprawy.

Trzeba też usunąć zepsute zęby. Koszt zabiegów, to ok. 800 zł. Opiekunka sama nie udźwignie kosztów. Gdyby chodziło tylko o Franka nawet nie prosilibyśmy o pomoc w opłaceniu operacji, ale dziewczyna ma kilka innych starszych i chorych psów. Bardzo prosimy o nawet najmniejszą wpłatę, Pewnie ktoś sobie pomyśli, po co brała jak jej nie stać na leczenie?
Ano po to, bo nikt inny nie chciał...

876 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób

Wpłaty: 27

Mariusz Czudejko - awatar
Mariusz Czudejko
250
Milena Trzcionkowska - awatar
Milena Trzcionkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Powęzka - awatar
Anna Powęzka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Jola - awatar
Jola
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij