Zbiórka Wózek elektryczny = niezależność - miniaturka zdjęcia

Wózek elektryczny = niezależność Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wózek elektryczny = niezależność - zdjęcie główne

Wózek elektryczny = niezależność

391 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Edyta Banasiewicz - awatar

Edyta Banasiewicz

Organizator zbiórki

Na świat przyszłam w 1972 r. jako zdrowe dziecko. Mając siedem miesięcy samodzielnie potrafiłam chodzić. Wszystko byłoby dobrze, żeby nie jedna sekunda, która zmieniła moje życie, wówczas nie zdawałam sobie jeszcze sprawy z tego, jak bardzo.

Szczepionka POLIO, po jej podaniu przestałam samodzielnie się poruszać, szpitale, badania i brak winnych. Zostałyśmy z mamą same z problemem, z którym nic nie dało się zrobić, choć wówczas może nie był to jeszcze aż tak duży problem. Mama była młoda silna ja mała niewiele rozumiejąca. Wychowywałam się ze sprawnymi rówieśnikami, nogi zastępowały mi ręce mamy.

 Z czasem problem stawał się coraz większy, dziś nie potrafię samodzielne zmienić pozycji, przesiąść, się ubrać, pomocy potrzebuję prawie we wszystkim.
Mama nie ma już sił, by nosić minie, sama jest schorowana i potrzebuje pomocy. Nasze Państwo nie interesuje się osobami w mojej sytuacji, wszelki sprzęt, dzięki któremu mam możliwość wstania z łóżka, wykąpania się czy wyjechania z domu muszę nabywać za własne środki.

 Obecnie pilnie potrzebuję wózka elektrycznego, którym samodzielnie mogłabym poruszać się po domu, koszt takiego wózka to 35 000 zł, moja renta nie stanowi nawet 1% jego wartości.
 Dlatego zwracam się do ludzi wielkich serc o pomoc, każda symboliczna złotówka może pomóc mi w miarę niezależnym życiu.

 DZIĘKUJE.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Edyta Banasiewicz - awatar

  Edyta Banasiewicz

  17.01.2018
  17.01.2018

  Życie to droga, nie zawsze do miejsc, w które chcemy dotrzeć.
  Moją pasją jest grafika oraz pisanie wierszy, choć nie jest to droga do kariery, to jakże pomaga w oderwaniu się od codziennych trosk i problemów.

  Zdjęcie aktualizacji 11 098

391 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Edyta Banasiewicz - awatar

Edyta Banasiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Agnieszka Szczepańska - awatar
Agnieszka Szczepańska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Paweł Stankiewicz - awatar
Paweł Stankiewicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Majewska - awatar
Anna Majewska
50
Grażyna Błażejewska - awatar
Grażyna Błażejewska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij