Zbiórka Wózek elektryczny = niezależność - miniaturka zdjęcia

Wózek elektryczny = niezależność Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wózek elektryczny = niezależność - zdjęcie główne

Wózek elektryczny = niezależność

391 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Edyta Banasiewicz - awatar

Edyta Banasiewicz

Organizator zbiórki

Na świat przyszłam w 1972 r. jako zdrowe dziecko. Mając siedem miesięcy samodzielnie potrafiłam chodzić. Wszystko byłoby dobrze, żeby nie jedna sekunda, która zmieniła moje życie, wówczas nie zdawałam sobie jeszcze sprawy z tego, jak bardzo.

Szczepionka POLIO, po jej podaniu przestałam samodzielnie się poruszać, szpitale, badania i brak winnych. Zostałyśmy z mamą same z problemem, z którym nic nie dało się zrobić, choć wówczas może nie był to jeszcze aż tak duży problem. Mama była młoda silna ja mała niewiele rozumiejąca. Wychowywałam się ze sprawnymi rówieśnikami, nogi zastępowały mi ręce mamy.

 Z czasem problem stawał się coraz większy, dziś nie potrafię samodzielne zmienić pozycji, przesiąść, się ubrać, pomocy potrzebuję prawie we wszystkim.
Mama nie ma już sił, by nosić minie, sama jest schorowana i potrzebuje pomocy. Nasze Państwo nie interesuje się osobami w mojej sytuacji, wszelki sprzęt, dzięki któremu mam możliwość wstania z łóżka, wykąpania się czy wyjechania z domu muszę nabywać za własne środki.

 Obecnie pilnie potrzebuję wózka elektrycznego, którym samodzielnie mogłabym poruszać się po domu, koszt takiego wózka to 35 000 zł, moja renta nie stanowi nawet 1% jego wartości.
 Dlatego zwracam się do ludzi wielkich serc o pomoc, każda symboliczna złotówka może pomóc mi w miarę niezależnym życiu.

 DZIĘKUJE.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Edyta Banasiewicz - awatar

    Edyta Banasiewicz

    17.01.2018
    17.01.2018

    Życie to droga, nie zawsze do miejsc, w które chcemy dotrzeć.
    Moją pasją jest grafika oraz pisanie wierszy, choć nie jest to droga do kariery, to jakże pomaga w oderwaniu się od codziennych trosk i problemów.

    Zdjęcie aktualizacji 11 098

391 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Edyta Banasiewicz - awatar

Edyta Banasiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Agnieszka Szczepańska - awatar
Agnieszka Szczepańska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Paweł Stankiewicz - awatar
Paweł Stankiewicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Majewska - awatar
Anna Majewska
50
Grażyna Błażejewska - awatar
Grażyna Błażejewska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij