Zbiórka Zbieramy na leczenie Mimki! - miniaturka zdjęcia

Zbieramy na leczenie Mimki!

Zbiórka Zbieramy na leczenie Mimki! - zdjęcie główne

Zbieramy na leczenie Mimki!

0 zł z 500 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Adrian Szóstak - awatar

Adrian Szóstak

Organizator zbiórki

Witam serdecznie. 

Postanowiliśmy wraz z narzeczonym adoptować kota od pewnej pani. Kotka o której mowa ma około pół roku. Jest bardzo przyjacielska. Jednak jest potrzebne jest leczenie na które nas w tym momencie nie stać. Sami mamy już dwa koty które adoptowalismy... Chcemy jej zapewnić zdrowy i dobry dom. Na naszym dobrym sercu się nasza pomoc kończy.... Niestety weterynarz w naszym mieście nie zejdzie nam z kosztów leczenia kotki. Kotka potrzebuje na tą chwilę antybiotyków oraz szczepień. Prawdopodobnie ma koci katar. Cały czas bardzo nam kicha ;( kotka potrzebuje odświeżbienia, odpchlenia, odrobaczywienie oraz dokładnego wyleczenia. Nie wspominając o kastracji. Kotka jest przekochana. Nie schodzi z kolan. Jednak już zdarzyła się sytuacja że na kolanach dostała rozwolnienia ;( musimy ją wyleczyć za nim trafi do naszego domku. Koszt takiego leczenia samych antybiotyków oraz kosztów z odpchleniem czy odświeżbienia na najbliższe dwa tygodnie wynosi około 500zl (wstępna rozmowa z weterynarzem). 

Wiem, że jesteście wspaniałymi ludźmi i już nie raz daliście radę pomóc chorym kociakom. Pomóżcie i nam uratować mimke. Aby mogła dożyć godnej  i zdrowej dorosłości! W celu innych pytań proszę kierować się do mnie (Asia Szafarz na Facebook, na grupie ) zachęcam do pomocy! Damy radę razem uratować kolejnego kota!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 500 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Adrian Szóstak - awatar

Adrian Szóstak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij