Zbiórka Rowerek dla Milenki - miniaturka zdjęcia

Rowerek dla Milenki

Zbiórka Rowerek dla Milenki - zdjęcie główne

Rowerek dla Milenki

321 zł z 13 250 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Dominika Kraska-Zimnowoda - awatar

Dominika Kraska-Zimnowoda

Organizator zbiórki

   Tuśka od urodzenia :)

   Milenka obecnie jest 6 letnią   dziewczynką , uczęszcza do przedszkola mimo ze nie siedzi , nie chodzi , nie mówi  oraz nie wiadomo co widzi a padaczka mimo  zmienianych leków nie ustępuje  jest wulkanem energii i radości. Codzienną ciężką pracą walczy o samodzielność i normalność. Niestety koszty leczenia to kwoty nie w setkach to kwoty  w tysiącach  , turnusy rehabilitacyjne , rehabilitacja oraz częste zmiany  sprzętów ( niestety Milenka wyrasta ) pochłaniają nasze fundusz dlatego prosimy o wsparcie naszej Milenki . Bez Państwa pomocy nie będziemy w stanie uzbierać na rowerek  z góry DZIĘKUJEMY w imieniu własnym oraz Milenki <3


POZNAJMY SIĘ <3

Milenka przyszła na świat kilka dni przed Walentynkami a dokładnie 8 lutego , była śliczna i zdrowa . Idealnie wpisała się w klimat słodkich serduszek zdobiących sklepowe witryny . Z dnia na dzień Milenka rosła stawała się silniejsza, mądrzejsza bardziej ruchliwa. Na koniec marca Milenka została zaszczepiona według planu szczepionką skojarzoną  5w1 . Wszystko wydawało się być dobrze , jednak z dnia na dzień córka gasła w oczach . Milena stała się apatyczna , dziwnie się prężyła , to już nie była ta sama dziewczynka , niby nie gorączkowała jednak  mój instynkt podpowiadał mi  że dzieje się coś dziwnego. Jeździłam z córką od lekarza do lekarza każdy odsyłał mnie z kwitkiem, usłyszałam nawet  że wymyślam dziecku choroby i na odczepnego został  wypisały córce syropek . Jednak już następnego dnia Milenka zaczęła gorączkować nie chciała jeść była senna, apatyczna a jej twarzyczka była blada , taka obojętna i taka pusta . Niezwłocznie udaliśmy się do przychodni dyżurującej , gdy pani doktor tylko na nią spojrzała bez zbędnych słów wypisała skierowanie do szpitala jednak tam przyszło nam odsiedzieć swoje  . Zrobiono mnóstwo badań ale nie było jednoznacznej diagnozy . Na oddział zostaliśmy przyjęci ok.20:00 , podłączono Milenkę pod kroplówkę i tlen ponieważ ciężko jej się oddychało i w takim stanie kazano nam czekać do rana.Siedząc na krześle oparta o łóżeczko przysnęłam , obudziłam się rano lecz było jeszcze dość ciemno , zapaliłam światło i zobaczyłam że moja córeczka nie oddycha.Zaczęłam krzyczeć z przerażenia , w naszej sali zrobił się tłum po czym zabrali córkę do zabiegowego a ja przez uchylone drzwi widziałam jak reanimują moje dzieciątko a później zabierają nie wiadomo dokąd. Intensywna terapia to tam zabrano moją córeczkę , nikt nie udzielił informacji kazali czekać . Z pieluszką córeczki siedziałam pod drzwiami prosząc Boga aby mi jej nie odbierał . Kiedy wybiła 15:00 mogłam zobaczyć swoją kruszynkę , była jedynie w pampersie cała okablowana taka niewinna taka bezbronna . Niestety lekarze nie mieli dla nas dobrych wieści niedotlenienie i skoki cukru zrobiły spustoszenie w jej malutkiej główce . Następnego dnia po proszono nas aby ochrzcić córkę bo miała nie przeżyć i tak spędziliśmy 17 dni na Intensywnej terapii , każdego kolejnego dnia żegnając się ze sobą . Po opuszczeniu Intensywnej terapii jeszcze kilkakrotnie zmienialiśmy szpitale ostateczna diagnoza powaliła nas z nóg nie widzi , nie słyszy , karmiona przez sondę z setką napadów padaczkowych  , kiedy zabieraliśmy  córkę do domu myśleliśmy że to już koniec jednak okazało się  że to dopiero początek , że to początek  walki o codzienność i normalność naszej Milenki .

Rehabilitacje , leczenie , masaże , basen , hipoterapia to żmudna i ciężka praca która  zaczynała przynosić efekty , postanowiliśmy również spróbować delfinoterapii i to  był  strzał w dziesiątkę napady padaczki zmniejszyły się a oczy które nic nie widziały zaczęły reagować na słońce i światło . Niestety po trzech latach los upomniał się i  Milenka zachorowała nikt z lekarzy nie miał pojęcia co jej jest ... bakteria ,  wirusy a nawet podejrzenie sepsy sprawiły że Milenka kolejne 20 dni walczyła o życie , jednak  po raz kolejny udało się oszukać przeznaczenie, Tak  bardzo chciała żyć !

Dziś Milenka jest cudownym dzieckiem mimo bólu który towarzyszy jej podczas ćwiczeń , badań czy zabiegów ona wciąż się uśmiecha , jakby chciała powiedzieć damy radę bo kto jak nie MY . <3  

  DZIĘKUJEMY !!! DZIĘKUJEMY !!!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Ewa Rybicka - awatar

  Ewa Rybicka

  10.03.17
  10.03.17

  😘❤️

  • Dominika Kraska-Zimnowoda - awatar

   Dominika Kraska-Zimnowoda - Organizator zbiórki

   04.04.17
   04.04.17

   Dziękujemy <3

321 zł z 13 250 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Dominika Kraska-Zimnowoda - awatar

Dominika Kraska-Zimnowoda

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Małgorzata Przybylak - awatar
Małgorzata Przybylak
10
Piotrek - awatar
Piotrek
50
Ewa Rybicka - awatar
Ewa Rybicka
50
Aneta - awatar
Aneta
100
Ewcia Kowalska - awatar
Ewcia Kowalska
1
Magdalena Szychowiak - awatar
Magdalena Szychowiak
10
Milena kraska-Golanska - awatar
Milena kraska-Golanska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij