Zbiórka Rower zasilany siłą rąk dla osob - miniaturka zdjęcia

Rower zasilany siłą rąk dla osob Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Rower zasilany siłą rąk dla osob - zdjęcie główne

Rower zasilany siłą rąk dla osob

0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Żądło - awatar

Damian Żądło

Organizator zbiórki

Mam swój sens — moją ukochaną żonę, która mnie wspiera. Mam przyjaciół, którzy nie pozwolili mi się poddać. I w końcu mam też nową pasję — rower! Niestety, na takim zwykłym raczej nigdy nie usiądę, a specjalny, trójkołowy, napędzany siłą rąk, jest koszmarnie drogi. Dlatego postanowiłem poprosić o pomoc, by spełnić to ogromne marzenie, które pozwoli mi wrócić do życia. Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą” - może to wyświechtany slogan, ale każdego dnia daje mi siłę, by pracować jeszcze mocniej, jeszcze ciężej. Dlatego dzisiaj jestem tu, gdzie jestem. I dalej walczę…

Nie poddam się nigdy — to mogę Wam obiecać. Będę żył pełnią życia, bo po wypadku dostałem drugie. Choć jestem sparaliżowany, dziś wiem, jaką wartość ma to, że tu jesteśmy. Bo jesteśmy tylko na chwilę. Nigdy nie wiemy, kiedy ona się skończy… Korzystajcie z tego życia, róbcie dobro. I jeśli tu trafiliście, pomóżcie mi, proszę.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Żądło - awatar

Damian Żądło

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij