Zbiórka Wsparcie -spłata długu za zabieg - miniaturka zdjęcia

Wsparcie -spłata długu za zabieg

Zbiórka Wsparcie -spłata długu za zabieg - zdjęcie główne

Wsparcie -spłata długu za zabieg

331 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Justyna Marszałek-Pryczak - awatar

Justyna Marszałek-Pryczak

Organizator zbiórki

Jak wiadomo, Matka jest tylko jedna. Co może zrobić dziecko gdy Mama jest w potrzebie. Stanie na głowie żeby jej pomóc 😀 Niedawno u mamy wystąpił krwotok z żylaka. Był to dla niej i dla nas ciężki czas. Przerażenie, niepewność, strach. Na szczęście mama obudziła się gdy wystąpił krwotok i wezwała pomoc. Tutaj podziękowania kieruję do Sąsiadów na których zawsze można liczyć 😘 Stan kończyn dolnych kiepski, ryzyko powtórzenia krwotoku. Szukamy pomocy. Znaleźliśmy. Zabieg usuwania żylaków parą wodną - wykonywany tylko prywatnie. Mieliśmy tydzień na zorganizowanie 4500zł. Część musieliśmy pożyczyć. Teraz trzeba dług spłacić, a przy codziennych/comiesięcznych zobowiązaniach nie jest to łatwe - stąd zbiórka. Może choć częściowo jakieś "dobre dusze" wesprą mnie przysłowiową złotówką. Z góry Wszystkim Wam dziękuję. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Ewa Filipek - awatar

    Ewa Filipek

    23.04.17
    23.04.17

    Danusiu - życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

331 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Justyna Marszałek-Pryczak - awatar

Justyna Marszałek-Pryczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ewa Filipek - awatar
Ewa Filipek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paulina - awatar
Paulina
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij