Zbiórka Fotowoltaika Schronisko Mielec - zdjęcie główne

Fotowoltaika Schronisko Mielec

961 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kochani,

Dzięki Waszym głosom wygraliśmy Mielecki Budżet Obywatelski (MBO) na remont dachu w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt „Pies i Kot" w Mielcu. Po remoncie dachu, który rozpocznie się lada chwila, umieszczone zostaną panele fotowoltaiczne. Dzięki temu będziemy mieć  szansę na bezpłatną energię elektryczną dla Schroniska, które stanie się bardziej eko. Ekologia niestety kosztuje.  Obecne ceny prądu, a co za tym idzie wysokie rachunki za prąd, pochłaniają znaczną część naszego budżetu, którą moglibyśmy przeznaczyć na doposażenie Schroniska czy zakup lepszej jakościowo karmy dla zwierząt.

Część funduszy na panele udało nam się zdobyć.  Do zrealizowania naszego celu brakuje nam 20.000zł. Dlatego prosimy Was o pomoc w tej zbiórce, dzięki której możemy zyskać darmową energię ze Słońca na potrzeby Schroniska.

Prosimy o pomoc w zbiórce oraz udostępnianie naszego celu.

Z wyrazami szacunku,Stowarzyszenie OAZA dla Zwierząt w Mielcu prowadzące Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Pies i „Kot" w Mielcu.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
961 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Sami - awatar
Sami
9
Małgorzata - awatar
Małgorzata
110
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Katarzyna Sowińska - awatar
Katarzyna Sowińska
10
Witold Osmola - awatar
Witold Osmola
100
Magdalena Tyksińska - awatar
Magdalena Tyksińska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij