Zbiórka Obiekt Treningowy BMX Park - miniaturka zdjęcia

Obiekt Treningowy BMX Park

Zbiórka Obiekt Treningowy BMX Park - zdjęcie główne

Obiekt Treningowy BMX Park

745 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 
Kuba Skiba - awatar

Kuba Skiba

Organizator zbiórki

Cześć!

Nazywam się Kuba Skiba. Jestem 16 letnim sportowcem jeżdżącym na rowerze typu BMX.

Bardzo chciałbym pozwolić mojej pasji na rozwój lecz w okolicach, w których mieszkam nie ma skateparku, tj. obiektu pozwalającego na szlifowanie swoich umiejętności w sportach akcji, czy to jazdy na wyżej wspomnianym rowerze, czy deskorolce lub hulajnodze. Mam wielu znajomych, którzy również dzielą ze mną zainteresowanie tymi dyscyplinami i nie mają gdzie ćwiczyć.

Niestety na wsparcie lokalnych władz tj. gminy czy powiatu nie mamy co liczyć, gdyż długi, inne trwające projekty oraz stereotypowa myśl przedstawicieli owych urzędów typu "a komu to potrzebne?" działają tylko na Naszą niekorzyść. 

Polska jest niestety daleko za innymi krajami Europy jeśli chodzi o tego typu przedsięwzięcia, gdyż na Naszych terenach panuje brak organizacji i osób chętnych na zainwestowanie w tego typu ośrodki. 

Z pieniędzy, które otrzymam dzięki zbiórce, mam plan stworzyć obiekt treningowy składający się z różnego typu ramp (quarter pipe, rollin, flybox) , które pomogą Nam w znaczący sposób polepszać swoje umiejętności.

Skatepark ten stanąłby na działce położonej przed moim domem,  do której wszyscy lokalni riderzy mieliby dostęp niezależnie od pory dnia czy roku.

Warto wspomnieć, iż sport jakim jest BMX, od 2020 roku staje się dyscypliną olimpijską, a Polska posiada wielu utalentowanych jej przedstawicieli. Moim marzeniem jest dostanie się do kadry narodowej na Igrzyska w 2024 roku, lecz bez odpowiednich możliwości przygotowania się do nich, na zawsze pozostanie tylko marzeniem.

Jest to dla mnie oraz moich znajomych, jako riderów, jedyna perspektywa zaistnienia na scenie międzynarodowej, realizując swoją pasję. Bez Waszej pomocy pozostaniemy przy tym, przy czym wszystkie sporty w Polsce poza piłką nożną czy skokami narciarskimi stoją od wielu, wielu lat... przy niczym.

Każda złotówka w tym przypadku posiada wagę złota. Olejmy niezdrowe żarcie, paczkę papierosów, czy jedno wyjście na piwo ze znajomymi, a w zamian za to wspólnie spełnijmy marzenie wielu! Paczka czipsów to w końcu tylko 5 złotych. Dla Nas aż 5 złotych! 

UDOSTĘPNIJ ZBIÓRKĘ NA SWOIM PROFILU W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH, POKAŻ ZNAJOMYM PODCZAS NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA, TO NIC WIELKIEGO, A JAK WIELE MOŻE ZDZIAŁAĆ! :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Kasia - awatar

    Kasia

    18.07.19
    18.07.19

    Powodzenia :)

745 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 
Kuba Skiba - awatar

Kuba Skiba

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Bialomyzy Arek - awatar
Bialomyzy Arek
50
WujekMalec - awatar
WujekMalec
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Powodzenia! - awatar
Powodzenia!
20
Pamiętaj żeprzyjadę polatać ;) - awatar
Pamiętaj żeprzyjadę polatać ;)
82
Oskar - awatar
Oskar
200
Kasia - awatar
Kasia
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij