Zbiórka Usunięcie oka kotu  Rudzikowi - zdjęcie główne

Usunięcie oka kotu Rudzikowi

540 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Kot Rudzik, to szczęściarz -już jedną nogą był za tęczowym mostem, gdy został znaleziony na poboczu drogi.

Jego stan był naprawdę kiepski. Spodziewałam się, że wiozę kota, żeby zakończyć jego życie...To było okropne uczucie :(

Łepek cały we krwi, opuchnięty, z oka wylewająca się krew i z trudem łapany oddech. Rudzik przeżył. Okazał się pięknym, cudownym kotem -przyjacielskim do zwierząt i miziastym dla ludzi.

Najgorsze już za nim. Teraz jest bezpieczny...

Jednak oko, które w wyniku uderzenia zostało zgniecione wymaga jak najszybszego usunięcia. Skrzepy krwi są nadal wydalane i widać, że uszkodzenie przeszkadza Rudzikowi. Dodatkowo kot ma postrzały śrutem w obszarze czaszki. które trzeba będzie usunąć.

Po ostatniej wizycie w tym tygodniu zapadła decyzja o usunięciu oka -nie ma na co czekać -lepiej nie będzie :(

Na zabieg potrzeba 500 zł. Prosimy o pomoc. Nawet niewielkie wpłaty pozwolą zebrać nam przeprowadzić operację.

Rudzik jest wart tej pomocy, bo udowodnił, że nie ma dla kota rzeczy niemożliwych.

Komentarze


  • wiewiórka - awatar

    wiewiórka

    21.04.17
    21.04.17

    Jeśli chodzi o domaganie się pieszczot, to jest jak czołg. Musi mieć szansę na komfortowe życie, bo naprawdę zasługuje na to.

540 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natalia Myszk - awatar
Natalia Myszk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Joanna Barbara Twardowska - awatar
Joanna Barbara Twardowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Krystyna S. - awatar
Krystyna S.
20
Aga Ch. - awatar
Aga Ch.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anna Staniszewska - awatar
Anna Staniszewska
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij