Zbiórka Ratujemy przed rzezią - zdjęcie główne

Ratujemy przed rzezią

0 zł  z 6 000 zł (Cel)
Bocianowe Podlesie - awatar

Bocianowe Podlesie

Organizator zbiórki

URATUJ PRZED RZEŹNIĄ!

PODOPIECZNI FUNDACJI "BOCIANOWE PODLESIE" PROSZĄ O POMOC

Prosimy o pomoc dla naszych podopiecznych, których już raz uratowaliśmy przed śmiercią. Wtej chwili brakuje nam środków na wyżywienie i utrzymanie zwierzaków. Koszty utrzymania i wyżywienia naszych podopiecznych wynoszą 6 tysięcy miesięcznie!

W 2014 roku interweniowaliśmy w sprawie koni przeznaczonych na rzeź, wykupując od lokalnych rolników 10 koni zimnokrwistych. Niedługo potem do naszych mieszkańców dołączyły również trzy kozy, sześć owiec i 4 -letnia świnka Balbina. 

Jednak wieści rozchodzą się szybko ...i do naszej fundacji zaczęli przybywać prywatni właścicielezwierząt ozdobnych i towarzyszących, którym znudziły sięekstrawaganckie "żywe zabawki". Nie mieliśmy sercaodmówić zwierzakom i zgodziliśmy się przyjąć: Nieoficjalnie i anonimowo podrzucano namrównież koty, których obecnie mamy 20, i psa Miśka. 

Mieszkańcy naszej fundacji mają dodyspozycji obszerny trawiasty teren o powierzchni 5 ha z dostępem dojeziora, na którym to terenie przebywają w okresie wiosenno –letnim. Jesienią i zimą zwierzaki przebywają w swoich stajenkach,wyposażonych w oddzielne ogrodzone wybiegi, przystosowaneodpowiednio dla każdego gatunku: np. dla Balbiny posiadamy wybieg błotnisty, dla danieli wybieg piaczysty z drzewami do ocierania poroża. Kurkom i ptakom zbudowaliśmy domki, w których mogą sięschronić, mają również swobodny dostęp do strumyka. 

Nasze zwierzaki utrzymywaliśmy dotychczas dzięki koniom uratowanym od śmierci. Przeszły oneszkolenie pod siodło, a następnie zostały przystosowane do zajęć hipoterapii. Prócz hipoterapii, nasze konie doskonale sprawdzająsię do jazdy rekreacyjnej lub do powożenia bryczką. Posiadamy otwartą ujeżdżalnię, piękny teren do jazdy w terenie, a także zadaszoną, ale nieogrzewaną ujeżdżalnię do zajęć hipoterapii.Nie posiadamy jednak ogrzewanego miejsca do prowadzenia hipoterapii wokresie jesienno – zimowym. 

Najbardziej dotkliwy jest dla nas inaszych zwierzaków brak instruktora jazdy konnej, który opuścił nas z przyczyn osobistych. W ten sposób całkowicie straciliśmy możliwość utrzymywania naszych podopiecznych. Problemy finansowe odebrały nam także możliwość reklamowania fundacji i naszych koni, przez co popadamy w coraz większe problemy finansowe. Obecnie ledwo wiążemy koniec zkońcem, boimy się, że będziemy musieli oddać uratowane zwierzęta do rzeźni.   

Prosimy, pomóżcie nam uratować zwierzęta!

Mamy wspaniałe zwierzaki i teren z ogromnym niewykorzystanym potencjałem. 

Apelujemy nie tylko do darczyńców,ale także do wolontariuszy, inwestorów i instruktorów.Potrzebujemy każdej pomocy. 

Przyjedźcie, odwiedźcie nas! Wierzymy, że razem uda się uratować to miejsce. 


Poniżej zamieszczamy nasz numer rachunku bankowego oraz nasze 


Fundacja "Bocianowe Podlesie"

Grębiszew, ul. Rozwojowa 79

05-300 Mińsk Mazowiecki


Dziękujemy

Członkowie fundacji "Bocianowe Podlesie"


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 6 000 zł (Cel)
Bocianowe Podlesie - awatar

Bocianowe Podlesie

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij