Zbiórka Pomoc dla Oliwiera Piszczek - zdjęcie główne

Pomoc dla Oliwiera Piszczek

650 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Plata-Prosuł - awatar

Anna Plata-Prosuł

Organizator zbiórki

Trzy lata – tylko tyle szczęśliwego i beztroskiego życia dostał Oliwier od losu… Co przeważnie robią trzyletnie dzieci? Chodzą do przedszkola, rozwijają coraz to nowe umiejętności, cieszą się dzieciństwem, psocą, figlują…. ale…. mogą też toczyć walkę na śmierć i życie z przeciwnikiem znacznie silniejszym od siebie!!!! To właśnie robi Oliwier, w którego codzienność wkroczyła paskudna choroba.

W dniu 15.10.2015 – ta data już na zawsze będzie przywoływać smutne myśli, w tym dniu u Oliwierka zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną common (ALL). Dla Rodziców życie zostało wywrócone do góry nogami. Musieliśmy się zmierzyć ze świadomością, że jego dzieciństwo zniknęło jak na pstryknięcie palców…

Niestety dokładnie 13.07.2017 roku wszystko wróciło…Wznowa…. Białaczka. Dwa słowa, które znowu zabrały Oliwierowi i nam normalność, które rzuciły go z powrotem w onkologiczne piekło. Z bezpiecznego domu gdzie miało być już tylko dobrze trafił po raz kolejny na oddział, gdzie pachnie strachem i śmiercią, gdzie dzieci zamiast na hulajnogach jeżdżą na stojakach do kroplówek.. Z ust lekarzy usłyszeliśmy ,,Przykro nam, ale niestety syn ma nawrót choroby”.

W chwili obecnej Rodzice z Oliwierem przebywają w szpitalu gdzie rozpoczęliśmy na nowo chemioterapię.

Teraz tkwimy znowu w tych szpitalnych murach, przyjmujechemię, następują spadki, infekcje i co najgorsze nie wiadomo co dalej…

Rodzice proszą o pomoc aby wyrwać Oliwierka raz na zawsze z tego piekła.

Zgromadzone środki pieniężne , które uda się zebrać dzięki pomocy osób, które zechcą nas wesprzeć, zostanie wykorzystane na zakup niezbędnych leków, specjalnych środków pielęgnacyjnych, preparatów odżywczych, ewentualną rehabilitację , a w razie potrzeby na konsultacje w kraju i za granicą.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
650 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Plata-Prosuł - awatar

Anna Plata-Prosuł

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
APartyka - awatar
APartyka
400
Teresa Plata - awatar
Teresa Plata
100
Anna Plata-Prosuł - awatar
Anna Plata-Prosuł
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij