Zbiórka Pomóżmy Kocim Sierotkom! - zdjęcie główne

Pomóżmy Kocim Sierotkom!

333 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kaja Markowska - awatar

Kaja Markowska

Organizator zbiórki

Kochani sprawa jest bardzo prosta, a ja wierzę, że są ludzie o dobrych sercach skłonni pomóc.

Jest takie wspaniałe miejsce w woj. Świętokrzyskim, w miejscowości Skarżysko Kamienna zwane "Kocią Przystanią".

To tu trafiają kocie sierotki - te porzucone, niechciane, zagubione, chore czy po prostu bezdomne. To tu trafiają nieudane kocie "świąteczne" istotki, które się komuś znudziły. To tu znajdują ciepły kąt, schronienie, jedzenie i miłości, której często nigdy wcześniej nie doświadczyły.

Pani, która prowadzi ten dom tymczasowy, wszystko kupuje z własnych pieniędzy. Niestety jak wiadomo koszty utrzymania, leczenia, sterylizacji itp. są ogromne!

Najbardziej teraz dla tych kocich sierotek przydadzą się pieniążki na :

*TRANSPORTER

*Karmę suchą i morką

*Żwirek

*Obroże antystresowe

*Leczenie i niezbędne lekarstwa

*Sterylizację

*Klatkę kenellową

*Podkłady dla kociąt

*Obrożę, szampony i proszki przeciwpchelne

Osobiście uważam, że kociakom przydadzą się także nowe posłania, zabawki czy drapaki.

Bardzo zależy mi na pomocy naszym puchatym przyjaciołom, już nawet skromna wpłata pozwoli na uratowanie kociej sierotki. Nim więcej uda się zebrać, tym więcej małych sierotek zostanie uratowanych !

*Dodatkowo bardzo poruszyła mnie historia jednego z podopiecznych domu tymczasowego. A mianowicie kota rasy Ragdoll uratowanego z pseudohodowlii przez Panią Anię Willy - bo tak ma na imię, od początku zmagał się z biegunkami, wymiotami, chorował na koci katar. Okazało się również, że kocię ma lambie, potrzebuje drogich leków, a nawet po ich podaniu dalej coś jest nie tak. Potrzeba więc szerszej diagnostyki, leków a także probiotyków - to wszystko kosztuje. Jego życie tak naprawdę wisi na włosku, także dodatkowo proszę o pomoc w sprawie tego malucha. Pomóżmy mu wyzdrowieć i znaleźć jego rodzinę, która go pokocha i zajmie się nim. Willy to dalej mały kociak, jednak w przeciwieństwie do sióstr - ma problemy, które nie pomagają mu urosnąć.

Każda wpłata, nawet ta najmniejsza się liczy, każda pomoc i każde udostępnienie to POMOC i ma bardzo wielkie ZNACZENIE :).


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Kaja Markowska - awatar

    Kaja Markowska

    23.08.2019
    23.08.2019

    Kochani w zwiazku z zaistniala sytuacja, wszystkie srodki zostały przekazane na rzecz Ragdoll Rescue - domu tymczasowego dla kotów i kociat.

333 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kaja Markowska - awatar

Kaja Markowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Konrad - awatar
Konrad
20
Ola Chrustowska - awatar
Ola Chrustowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewelina Holmkvist - awatar
Ewelina Holmkvist
20
Agata - awatar
Agata
20
Kaśka - awatar
Kaśka
20
Bożena - awatar
Bożena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij