Zbiórka Wsparcie Bezdomnego Kundelka - zdjęcie główne

Wsparcie Bezdomnego Kundelka

300 zł z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Kochani , kwiecień zaczął się dla nas bardzo intensywnie . Duże wydatki sprawiły , że oszczędnośći , które dzięki wam zebraliśmy kończą się a przed nami jeszcze sporo pracy . Dlatego prosimy was o wsparcie , nie chcemy zwalniać tempa . Każdy grosik pomoże nam bardzo mocno . 

Od początku kwietnia przeprowadziliśmy 12 interwencji w terenie , jedna trwa aż do dziś , gdyż nie tylko jeździmy wskazywać co trzeba poprawić  czy odbierać zwierzaki . Nasze działania opierają się również na edukowaniu i wspieraniu tych miejsc gdzie widzimy , że warto i trzeba <3. Nasze działania opierają się też na pomocy w postaci , zabiegów , leczenia i pielęgnacji zwierząt. Również dostarczamy karmę , budy czy inne potrzebne rzeczy . Cżesto miejsca to nie tylko , źli ludzie którzy nie dbaja i nie kochają swoich zwierząt , bardzo często spotykamy ludzi "skromnych", którzy kochają swoje zwierzaki  ale nie stać ich np. na sterylizację , super bude , czy inne mniejsze zabiegi .W takich momentach zaczynamy działać i organizować wszystko co jest potrzebne , jeśli tylko widzimy że warto i jest sens <3.

W ciągu ostatnich pięciu dni pod naszą opieke trafiło 6 nowych psów i 2 koty . Dwa przypadki z pieskami zakończyły się sukcesem , właściciele zostali odnalezieni . 

Każde zwierze które do nas trafia na wstępie zostaje , zaszczepione , odrobaczone i odpchlone by reszta piesków i wolontariuszy była bezpieczna . Poźniej przystępujemy do kolejnych zabiegów , czekają na zabezpieczenia przed kleszczmi , kastracje , sterylizacje i Chippowanie . Wszytko to wiąże się z dużymi kosztami . Dlatego prosimy was o pomoc , nie musicie wpłacać pieniądzy w zbiórce , można również wykupić np , abonament w gabinecie weterynaryjnym w Miastku na ul. Szkolnej u Pani wet. Pauliny , można pomagać nam na róźne . 

Kilka foto relacji z działań : 

- Dwa psiaki gdzie odnaleźliśmy właścicieli , dzięk waszym udostępnienią postów . 

 


-Czaruś  (bo tak go nazwaliśmy) . To około roczyny pies , znaleziony na środku drogi w zalesionym terenie , koczował tam prawdopodobnie od 24h :( . Znaleźliśmy go całego w płach , kleszczach a jego sierść była w kołtunach i cała sklejona . 


-Szczeniaki . Zostały znalezione w lesie oddalonego od najbliższych zabudowań min. 3km . To około 3 miesięczne dzieci , które leżały skulone w kulkę pod drzewem i czekały na pewną śmierć . Były całe zapchlone , zarobaczone i wybarźnięte :( .-Keks . Pies w typie pitbulla , który od dwóch tygodni koczował na ulicy , jadł co udało się znaleźć i spał na chodnku . Życie go nie rozpieściło bo stał się bezdomny od momentu kiedy jego właścicielka została zabrana do szpitala w ciężkim stanie . Nie zdążyli się nawet pożegnać . Groził mu wywóz do ciężkiego schronu , dlatego w trybie natychmiastowym postanowiliśmy mu pomóc . Kiedy do nas trafił , był mocno zakleszczony i zapchlony , jego skóra była już mocno pogryziona .


-Rudy . To około 4 miesięczny kociak , który koczował w polu . Jego rodzina zagineła , został sam . Został zabezpieczony przez ludzi z wielkim sercem . Kiedy do nas trafił został , odpchlony , odrobaczony , zaczczepiony , wykastrowany i teraz śpi na ciepłej domowej kanapie.


-Interwencje w terenie
300 zł z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna Kąkol - awatar
Joanna Kąkol
20
Wiesława Kowal - awatar
Wiesława Kowal
20
Iwona Binczyk - awatar
Iwona Binczyk
200
Marta - awatar
Marta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij