Zbiórka Wsparcie Bezdomnego Kundelka - miniaturka zdjęcia

Wsparcie Bezdomnego Kundelka

Kochani , kwiecień zaczął się dla nas bardzo intensywnie . Duże wydatki sprawiły , że oszczędnośći , które dzięki wam zebraliśmy kończą się a przed nami jeszcze sporo pracy . Dlatego prosimy was o wsparcie , nie chcemy zwalniać tempa . Każdy grosik pomoże nam bardzo mocno . 

Od początku kwietnia przeprowadziliśmy 12 interwencji w terenie , jedna trwa aż do dziś , gdyż nie tylko jeździmy wskazywać co trzeba poprawić  czy odbierać zwierzaki . Nasze działania opierają się również na edukowaniu i wspieraniu tych miejsc gdzie widzimy , że warto i trzeba <3. Nasze działania opierają się też na pomocy w postaci , zabiegów , leczenia i pielęgnacji zwierząt. Również dostarczamy karmę , budy czy inne potrzebne rzeczy . Cżesto miejsca to nie tylko , źli ludzie którzy nie dbaja i nie kochają swoich zwierząt , bardzo często spotykamy ludzi "skromnych", którzy kochają swoje zwierzaki  ale nie stać ich np. na sterylizację , super bude , czy inne mniejsze zabiegi .W takich momentach zaczynamy działać i organizować wszystko co jest potrzebne , jeśli tylko widzimy że warto i jest sens <3.

W ciągu ostatnich pięciu dni pod naszą opieke trafiło 6 nowych psów i 2 koty . Dwa przypadki z pieskami zakończyły się sukcesem , właściciele zostali odnalezieni . 

Każde zwierze które do nas trafia na wstępie zostaje , zaszczepione , odrobaczone i odpchlone by reszta piesków i wolontariuszy była bezpieczna . Poźniej przystępujemy do kolejnych zabiegów , czekają na zabezpieczenia przed kleszczmi , kastracje , sterylizacje i Chippowanie . Wszytko to wiąże się z dużymi kosztami . Dlatego prosimy was o pomoc , nie musicie wpłacać pieniądzy w zbiórce , można również wykupić np , abonament w gabinecie weterynaryjnym w Miastku na ul. Szkolnej u Pani wet. Pauliny , można pomagać nam na róźne . 

Kilka foto relacji z działań : 

- Dwa psiaki gdzie odnaleźliśmy właścicieli , dzięk waszym udostępnienią postów . 

 


-Czaruś  (bo tak go nazwaliśmy) . To około roczyny pies , znaleziony na środku drogi w zalesionym terenie , koczował tam prawdopodobnie od 24h :( . Znaleźliśmy go całego w płach , kleszczach a jego sierść była w kołtunach i cała sklejona . 


-Szczeniaki . Zostały znalezione w lesie oddalonego od najbliższych zabudowań min. 3km . To około 3 miesięczne dzieci , które leżały skulone w kulkę pod drzewem i czekały na pewną śmierć . Były całe zapchlone , zarobaczone i wybarźnięte :( .-Keks . Pies w typie pitbulla , który od dwóch tygodni koczował na ulicy , jadł co udało się znaleźć i spał na chodnku . Życie go nie rozpieściło bo stał się bezdomny od momentu kiedy jego właścicielka została zabrana do szpitala w ciężkim stanie . Nie zdążyli się nawet pożegnać . Groził mu wywóz do ciężkiego schronu , dlatego w trybie natychmiastowym postanowiliśmy mu pomóc . Kiedy do nas trafił , był mocno zakleszczony i zapchlony , jego skóra była już mocno pogryziona .


-Rudy . To około 4 miesięczny kociak , który koczował w polu . Jego rodzina zagineła , został sam . Został zabezpieczony przez ludzi z wielkim sercem . Kiedy do nas trafił został , odpchlony , odrobaczony , zaczczepiony , wykastrowany i teraz śpi na ciepłej domowej kanapie.


-Interwencje w terenie
Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Wpłaty - 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Joanna Kąkol - awatar
20
Joanna Kąkol
Wiesława Kowal - awatar
20
Wiesława Kowal
Iwona Binczyk - awatar
200
Iwona Binczyk
Marta - awatar
20
Marta
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij