Zbiórka Leki i opatrunki dla bezdomnych - zdjęcie główne

Leki i opatrunki dla bezdomnych

6 083 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby

Od ponad roku, w każdą sobotę,  spotykamy się z osobami ubogimi i w kryzysie bezdomności. Przywozimy ciepły posiłek, kanapki, ciepłe napoje i domowe ciasto.  W gronie około 100 osób, które do nas przychodzą zazwyczaj jest conajmniej kilka osób,które mają różnego rodzaju rany, oparzenia, martwice, czy choroby skóry. Czasami są przeziębione i obolałe. Bardzo często są to osoby nieubezpieczone i rada "idź do szpitala, lekarza" nie zadziała. Wstydzą się lub nie chcą iść w takie miejsca ze względu na swój wygląd spowodowany warunkami w jakich żyją.

Zdajemy sobie spawę, że nie możemy pozostawić tych ludzi bez pomocy. Jako społeczeństwo musimy o nich zadbać. Chroniąc w ten sposób też siebie. 

Budowanie dobrych relacji z naszymi Zupowymi Przyjaciółmi jest trudne.  Rozmawianie o swoich problemach i pokazywanie bardzo zaniedbanych ran jeszcze trudniejsze. Przez ostatni rok udało nam się zdobyć ich zaufanie na tyle, że przychodzą i proszą o pomoc. Nie możemy tego zaprzepaścić i dlatego potrzebujemy Twojego wsparcia. 

My pracujemy wolontaryjnie, poświęcając swój czas i często własne pieniądze na zakup materiałów opatrunkowych, maści antybiotykowych, specjalistycznych plastrów, środków dezynfekujących i parafarmaceutyków, ale sami nie damy rady i dlatego prosimy o pomoc właśnie Ciebie. 

<3 <3 <3 

https://www.facebook.com/ZupaNaGlownym/

Komentarze


 • Wanda - awatar

  Wanda

  09.03.19
  09.03.19

  Robicie wielką rzecz! Dziekuję! <3 Podziwiam i będę wspierać, mimo tego, że sama jestem na emeryturze.

 • Ewelina kapysz - awatar

  Ewelina kapysz

  08.02.19
  08.02.19

  Smacznego

 • Elżbieta M. Kubska-Bielawska - awatar

  Elżbieta M. Kubska-Bielawska

  02.02.19
  02.02.19

  samo dobro ♥️

 • Kasia - awatar

  Kasia

  20.01.19
  20.01.19

  Super akcja! Powodzenia!

 • Anna Staszak - awatar

  Anna Staszak

  17.01.19
  17.01.19

  Dziękuję ,że Wam się chce :)

6 083 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby

Wpłaty: 44

mszw - awatar
mszw
2 000
Mszw - awatar
Mszw
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij