Zbiórka Leki i opatrunki dla bezdomnych - zdjęcie główne

Leki i opatrunki dla bezdomnych

6 083 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby

Od ponad roku, w każdą sobotę,  spotykamy się z osobami ubogimi i w kryzysie bezdomności. Przywozimy ciepły posiłek, kanapki, ciepłe napoje i domowe ciasto.  W gronie około 100 osób, które do nas przychodzą zazwyczaj jest conajmniej kilka osób,które mają różnego rodzaju rany, oparzenia, martwice, czy choroby skóry. Czasami są przeziębione i obolałe. Bardzo często są to osoby nieubezpieczone i rada "idź do szpitala, lekarza" nie zadziała. Wstydzą się lub nie chcą iść w takie miejsca ze względu na swój wygląd spowodowany warunkami w jakich żyją.

Zdajemy sobie spawę, że nie możemy pozostawić tych ludzi bez pomocy. Jako społeczeństwo musimy o nich zadbać. Chroniąc w ten sposób też siebie. 

Budowanie dobrych relacji z naszymi Zupowymi Przyjaciółmi jest trudne.  Rozmawianie o swoich problemach i pokazywanie bardzo zaniedbanych ran jeszcze trudniejsze. Przez ostatni rok udało nam się zdobyć ich zaufanie na tyle, że przychodzą i proszą o pomoc. Nie możemy tego zaprzepaścić i dlatego potrzebujemy Twojego wsparcia. 

My pracujemy wolontaryjnie, poświęcając swój czas i często własne pieniądze na zakup materiałów opatrunkowych, maści antybiotykowych, specjalistycznych plastrów, środków dezynfekujących i parafarmaceutyków, ale sami nie damy rady i dlatego prosimy o pomoc właśnie Ciebie. 

<3 <3 <3 

https://www.facebook.com/ZupaNaGlownym/

Komentarze


 • Wanda - awatar

  Wanda

  09.03.2019
  09.03.2019

  Robicie wielką rzecz! Dziekuję! <3 Podziwiam i będę wspierać, mimo tego, że sama jestem na emeryturze.

 • Ewelina kapysz - awatar

  Ewelina kapysz

  08.02.2019
  08.02.2019

  Smacznego

 • Elżbieta M. Kubska-Bielawska - awatar

  Elżbieta M. Kubska-Bielawska

  02.02.2019
  02.02.2019

  samo dobro ♥️

 • Kasia - awatar

  Kasia

  20.01.2019
  20.01.2019

  Super akcja! Powodzenia!

 • Anna Staszak - awatar

  Anna Staszak

  17.01.2019
  17.01.2019

  Dziękuję ,że Wam się chce :)

6 083 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby

Wpłaty: 44

mszw - awatar
mszw
2 000
Mszw - awatar
Mszw
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij