Zbiórka Leki i opatrunki dla bezdomnych - zdjęcie główne

Leki i opatrunki dla bezdomnych

6 083 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby

Od ponad roku, w każdą sobotę,  spotykamy się z osobami ubogimi i w kryzysie bezdomności. Przywozimy ciepły posiłek, kanapki, ciepłe napoje i domowe ciasto.  W gronie około 100 osób, które do nas przychodzą zazwyczaj jest conajmniej kilka osób,które mają różnego rodzaju rany, oparzenia, martwice, czy choroby skóry. Czasami są przeziębione i obolałe. Bardzo często są to osoby nieubezpieczone i rada "idź do szpitala, lekarza" nie zadziała. Wstydzą się lub nie chcą iść w takie miejsca ze względu na swój wygląd spowodowany warunkami w jakich żyją.

Zdajemy sobie spawę, że nie możemy pozostawić tych ludzi bez pomocy. Jako społeczeństwo musimy o nich zadbać. Chroniąc w ten sposób też siebie. 

Budowanie dobrych relacji z naszymi Zupowymi Przyjaciółmi jest trudne.  Rozmawianie o swoich problemach i pokazywanie bardzo zaniedbanych ran jeszcze trudniejsze. Przez ostatni rok udało nam się zdobyć ich zaufanie na tyle, że przychodzą i proszą o pomoc. Nie możemy tego zaprzepaścić i dlatego potrzebujemy Twojego wsparcia. 

My pracujemy wolontaryjnie, poświęcając swój czas i często własne pieniądze na zakup materiałów opatrunkowych, maści antybiotykowych, specjalistycznych plastrów, środków dezynfekujących i parafarmaceutyków, ale sami nie damy rady i dlatego prosimy o pomoc właśnie Ciebie. 

<3 <3 <3 

https://www.facebook.com/ZupaNaGlownym/

Komentarze


 • Wanda - awatar

  Wanda

  09.03.2019
  09.03.2019

  Robicie wielką rzecz! Dziekuję! <3 Podziwiam i będę wspierać, mimo tego, że sama jestem na emeryturze.

 • Ewelina kapysz - awatar

  Ewelina kapysz

  08.02.2019
  08.02.2019

  Smacznego

 • Elżbieta M. Kubska-Bielawska - awatar

  Elżbieta M. Kubska-Bielawska

  02.02.2019
  02.02.2019

  samo dobro ♥️

 • Kasia - awatar

  Kasia

  20.01.2019
  20.01.2019

  Super akcja! Powodzenia!

 • Anna Staszak - awatar

  Anna Staszak

  17.01.2019
  17.01.2019

  Dziękuję ,że Wam się chce :)

6 083 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby

Wpłaty: 44

mszw - awatar
mszw
2 000
Mszw - awatar
Mszw
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij