Zbiórka Na ratunek połamanej Zuzi - zdjęcie główne

Na ratunek połamanej Zuzi

13 075 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 397 osób w ciągu 13 dni.

Zuzia jutro jedzie na diagnostykę do lecznicy. 

Edit: Kwotę, która zostanie zebrana ponad potrzeby zabiegów, rehabilitacji oraz leczenia, przeznaczymy na sfinansowanie karmy, dalszej opieki weterynaryjnej już w Aleksandrowie Łódzkim. 

Link do filmu: Na ratunek połamanej Zuzi - https://www.facebook.com/watch/?v=722564228794286

Kochani błagamy o pomoc ratowaniu 13-letniej Zuzi. Jej właścicielem jest 85-letni pan Mieczysław z Aleksandrowa. Zuzia uległa wypadkowi ( została potrącona przez samochód) a starszy Pan nie ma pieniędzy by uratować życie swojej jedynej przyjaciółce - Zuzi.

Pan zwrócił się do nas o pomoc w sfinansowaniu operacji, rehabilitacji i leczenia swojego pieska.

Zuzia ma zwichnięte 2 kości biodrowe i połamaną miednicę - bez operacji nigdy nie będzie chodzić.

Zuzia będzie leczona w lecznicy w Łowiczu, a później rehabilitowana w Aleksandrowie.

Potrzebujemy zebrać kwotę do końca tygodnia. Bez tego Zuzia nie ma szans na przeżycie.

Komentarze


 • Marian - awatar

  Marian

  28.11.2022
  28.11.2022

  Będzie dobrze! Głowa do góry!

 • Halina Kaminski - awatar

  Halina Kaminski

  27.11.2022
  27.11.2022

  Prosze aby ta kwota w calosci dotarla do starszego pana i do Zuzi. Mamy nadzieje ze Zuzia powroci szybko do zdrowia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.11.2022
  27.11.2022

  Życze Panu Mieczysławowi dużo optymizmu, wiary że będzie dobrze bo ludzi dobrej woli o wielkim sercu jest sporo ... talich Świętych Mikołaji, nie tylko od Święta :) , Szybkiego powrotu do zdrowia dla Zuzi i Panu wielu lat radości z psim ,, dzieckiem ,,. Sciskam i Pozdrawiam :* Wszystkich co wsparli i wspierają pomocą ludzi w potrzebie, takich jak Pan Mieczysław i jego Zuzieńka który oddaje ostatni grosz na ratowanie swojego psiego ,, dziecka,, wzruszające :( , okazujecie Człowieczeństwo, jesteście Wielcy. Dziękuję Szacun....

 • Aneta Gałązka - awatar

  Aneta Gałązka

  26.11.2022
  26.11.2022

  Dużo zdrowia ❤❤❤ i siły

 • Dorota Adamsdóttir - awatar

  Dorota Adamsdóttir

  25.11.2022
  25.11.2022

  Dużo zdrówka dla pieska i dla Pana. Pozdrawiam z Islandii ❤️

13 075 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 397 osób w ciągu 13 dni.

Wpłaty: 397

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Marciniak - awatar
Anna Marciniak
20
Jadwiga - awatar
Jadwiga
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka Szuprytowska - awatar
Agnieszka Szuprytowska
10
Małgorzata - awatar
Małgorzata
100
Jadwiga Hrabec - awatar
Jadwiga Hrabec
20
Marian - awatar
Marian
10
Lili Turos - awatar
Lili Turos
100
Gosia - awatar
Gosia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij