Zbiórka Narzędzia hydrauliczne dla STRAŻ - miniaturka zdjęcia

Narzędzia hydrauliczne dla STRAŻ Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Narzędzia hydrauliczne dla STRAŻ - zdjęcie główne

Narzędzia hydrauliczne dla STRAŻ

400 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
OSP Rzeszów-Słocina - awatar

OSP Rzeszów-Słocina

Organizator zbiórki

Ochotnicza Straż Pożarna w Słocinie, powstała ok. 1900 r.

Jednostka nasza jest najstarszą a zarazem jedną z najaktywniejszych OSP na terenie miasta Rzeszowa (2016 roku największą liczbę wyjazdów w gminie i na 10 miejscu w powiecie na ponad 120 OSP) . Jako jedyna na tym terenie posiada Młodzieżową i Kobiecą Drużynę Pożarniczą. Zakres naszych działań to przede wszystkim niesienie pomocy w przypadkach klęsk żywiołowych (pożary, powodzie, wichury itp.), a także wypadkach komunikacyjnych.

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej Rzeszów – Słocina, należy do drugiej kategorii
 Jednostek Operacyjno Technicznych (JOT) i posiada 12 Ratowników KPP oraz 2 Ratowników Medycznych uprawnionych do prowadzenia akcji ratownictwa medycznego. Działając zgodnie ze Statutem OSP Rzeszów – Słocina, poza działalnością specjalistyczną, strażacy jednostki organizują i zabezpieczają:

 • pokazy i pogadanki w placówkach szklono – przedszkolnych i domach opieki oraz domach pomocy społecznej(ponad 40 w 2016 roku);
 • duże imprezy typu biegi, rajdy samochodowe, wyścigi rowerowe /Tour de Polonge, Skandia Maraton itp./ ;
 • spotkania i imprezy plenerowe;
 • uczestniczą w uroczystościach, świętach państwowych i kościelnych.

W swoich zasobach posiadamy liczny sprzęt ratownictwa medycznego między innymi deski ortopedyczne , torby ratownicze , nosze ewakuacyjne , a w przyszłości planowane jest stworzenie w strukturze jednostki „Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Medycznego”.

 Sprzęt o który się teraz staramy, a mianowicie narzędzia hydrauliczne pozwoliłyby na na jeszcze lepsze i skuteczniejsze niesienie pomocy osobom potrzebującym. Sprzęt jest niezbędny, ponieważ żadna jednostka OSP na terenie miasta nie posiada takich narzędzi, nasza jednostka znajduje się w niedalekiej odległości od autostrady i głównych ciągów komunikacyjnych. Kwota o którą prosimy jest sumą jaka nam brakuje do zakupu tegoż specjalistycznego sprzętu(całość to koszt ok 65tys. zł). Każdego kto może prosimy o wsparcie choćby nawet złotówką gdyż jest to inwestycja w bezpieczeństwo nasz wszystkich. Zapraszamy na naszego fanpage https://www.facebook.com/OSPSlocina/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Rafał Kulig - awatar

  Rafał Kulig

  18.02.2017
  18.02.2017

  😉

  • OSP Rzeszów-Słocina - awatar

   OSP Rzeszów-Słocina - Organizator zbiórki

   18.02.2017
   18.02.2017

   Dziękujemy ! :)

400 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
OSP Rzeszów-Słocina - awatar

OSP Rzeszów-Słocina

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Artur Wilk - awatar
Artur Wilk
20
mm22 - awatar
mm22
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Rafał Kulig - awatar
Rafał Kulig
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij