Zbiórka Narzędzia hydrauliczne dla STRAŻ - miniaturka zdjęcia

Narzędzia hydrauliczne dla STRAŻ

Zbiórka Narzędzia hydrauliczne dla STRAŻ - zdjęcie główne

Narzędzia hydrauliczne dla STRAŻ

300 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
OSP Rzeszów-Słocina - awatar

OSP Rzeszów-Słocina

Organizator zbiórki

Ochotnicza Straż Pożarna w Słocinie, powstała ok. 1900 r.

Jednostka nasza jest najstarszą a zarazem jedną z najaktywniejszych OSP na terenie miasta Rzeszowa (2016 roku największą liczbę wyjazdów w gminie i na 10 miejscu w powiecie na ponad 120 OSP) . Jako jedyna na tym terenie posiada Młodzieżową i Kobiecą Drużynę Pożarniczą. Zakres naszych działań to przede wszystkim niesienie pomocy w przypadkach klęsk żywiołowych (pożary, powodzie, wichury itp.), a także wypadkach komunikacyjnych.

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej Rzeszów – Słocina, należy do drugiej kategorii
 Jednostek Operacyjno Technicznych (JOT) i posiada 12 Ratowników KPP oraz 2 Ratowników Medycznych uprawnionych do prowadzenia akcji ratownictwa medycznego. Działając zgodnie ze Statutem OSP Rzeszów – Słocina, poza działalnością specjalistyczną, strażacy jednostki organizują i zabezpieczają:

 • pokazy i pogadanki w placówkach szklono – przedszkolnych i domach opieki oraz domach pomocy społecznej(ponad 40 w 2016 roku);
 • duże imprezy typu biegi, rajdy samochodowe, wyścigi rowerowe /Tour de Polonge, Skandia Maraton itp./ ;
 • spotkania i imprezy plenerowe;
 • uczestniczą w uroczystościach, świętach państwowych i kościelnych.

W swoich zasobach posiadamy liczny sprzęt ratownictwa medycznego między innymi deski ortopedyczne , torby ratownicze , nosze ewakuacyjne , a w przyszłości planowane jest stworzenie w strukturze jednostki „Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Medycznego”.

 Sprzęt o który się teraz staramy, a mianowicie narzędzia hydrauliczne pozwoliłyby na na jeszcze lepsze i skuteczniejsze niesienie pomocy osobom potrzebującym. Sprzęt jest niezbędny, ponieważ żadna jednostka OSP na terenie miasta nie posiada takich narzędzi, nasza jednostka znajduje się w niedalekiej odległości od autostrady i głównych ciągów komunikacyjnych. Kwota o którą prosimy jest sumą jaka nam brakuje do zakupu tegoż specjalistycznego sprzętu(całość to koszt ok 65tys. zł). Każdego kto może prosimy o wsparcie choćby nawet złotówką gdyż jest to inwestycja w bezpieczeństwo nasz wszystkich. Zapraszamy na naszego fanpage https://www.facebook.com/OSPSlocina/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Rafał Kulig - awatar

  Rafał Kulig

  18.02.17
  18.02.17

  😉

  • OSP Rzeszów-Słocina - awatar

   OSP Rzeszów-Słocina - Organizator zbiórki

   18.02.17
   18.02.17

   Dziękujemy ! :)

300 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
OSP Rzeszów-Słocina - awatar

OSP Rzeszów-Słocina

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Artur Wilk - awatar
Artur Wilk
20
mm22 - awatar
mm22
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Rafał Kulig - awatar
Rafał Kulig
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij