Zbiórka Ratunek siedziby OSP RUDA ŚLĄSKA - miniaturka zdjęcia

Ratunek siedziby OSP RUDA ŚLĄSKA

Zbiórka Ratunek siedziby OSP RUDA ŚLĄSKA - zdjęcie główne

Ratunek siedziby OSP RUDA ŚLĄSKA

8 510 zł z 550 000 zł (Cel)
Wpłaciło 215 osób
Wpłać teraz
 

    Drodzy przyjaciele, sympatycy, znajomi, braci strażacka, zwracamy się do Was jako członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudzie Śląskiej. Nigdy jako strażacy ochotnicy nie przypuszczaliśmy, że nadejdzie taki dzień gdy to my niosący bezinteresowną pomoc będziemy zwracać się z prośbą o wsparcie i pomoc finansową na pozyskanie dla naszej jednostki miejsca do garażowania oraz zaplecza socjalnego dla nas wyjeżdżających do działań ratowniczo-gaśniczych, których na rok 2018 mieścimy 68 wyjazdów a na ten rok jest ich już ponad 90 oraz dla naszych najmłodszych  członków  Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej,  którzy w przypadku utraty naszej siedziby utracą miejsce do nauki i szkolenia z zakresu pierwszej pomocy i pożarnictwa. Jednostka zrzesza 40 członków którzy są wstanie poświecić swoje zdrowie i życie w ratowaniu naszych mieszkańców.

Nasza działalność obejmuje: wyjazdy do akcji ratowniczo -gaśniczych, prowadzenie szkoleń i zajęć z dziećmi i młodzieżą z zakresu pierwszej pomocy medycznej oraz ppoż, działalności na rzecz ochrony środowiska,  zabezpieczenia imprez dla wielu stowarzyszeń , fundacji czy innych organizacji. Te działania są realizowane przez nas bezinteresownie, często wręcz dokładamy z własnych środków, a niestety nasze miasto  dotuje nas bardzo skromnie. 

Na cały rok i całość utrzymania sprzętu, pojazdów, badań lekarskich , odzieży , organizacji zajęć z  dziećmi i utrzymanie siedziby jest to kwota 21 tys z tego koszt utrzymanie siedziby to kwota około 9 tyś. Niestety pomimo wieloletniej działalności na rzecz miasta, Władze i Rada Miasta w Rudzie Śląskiej nie mają środków i możliwości aby zapewnić nam siedzibę z chociażby minimalnym zapleczem, które dawało by nam możliwość realizowania w/w zadań statutowych i wiele innych dla dobra społeczności. W związku z powyższym jesteśmy zmuszeni zebrać kwotę 555 tys na wykupienie i utrzymanie siedziby co dla nas jest kwestia: być albo nie być , a co za tym idzie  w dalszym ciągu służyć społeczeństwu. Jeśli nie uda nam się zebrać wymaganej kwoty będziemy musieli wyprowadzić się z obecnej siedzimy która zapewniała nam najlepsze warunki jakie mogliśmy sobie wymarzyć. Wasza pomoc i wkład mogą nam pomóc, a wtedy my możemy w dalszym ciągu pomagać innym.

   

Z pokorą prosimy o Wasze wsparcie i dziękujemy serdecznie za każdy objaw sympatii.

Zapraszamy do śledzenia :

Instagram: https://www.instagram.com/ospruda

Facebook: https://www.facebook.com/OSP-Ruda-%C5%9Al%C4%85ska-458397064366406/


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Natalia, Krzysztof Śmietana - awatar

  Natalia, Krzysztof Śmietana

  04.10.19
  04.10.19

  Życzymy powodzenia i sukcesu! Trzymamy za was kciuki strażacy i zachęcamy wszystkich do wsparcia, razem damy radę i uratujemy OSP tak jak oni ratują potrzebujących :) Pozdrawiamy rodzina Śmietana :)

 • mały strażak - awatar

  mały strażak

  02.10.19
  02.10.19

  Powodzenia

 • Wiesława Balza - awatar

  Wiesława Balza

  27.09.19
  27.09.19

  Wpłata symboliczna, ale niech każdy choć trochę wspomoże i uzbiera się potrzebna kwota. Powodzenia życzę

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.09.19
  17.09.19

  Powodzenia oby miasto to doceniło.

 • Mikołaj Sreberski - awatar

  Mikołaj Sreberski

  17.09.19
  17.09.19

  Niosący pomocy teraz sami jej potrzebują

8 510 zł z 550 000 zł (Cel)
Wpłaciło 215 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 215

Kuba Żyrek - awatar
Kuba Żyrek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
ROSE - awatar
ROSE
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania wilk - awatar
Ania wilk
20
Wiktoria - awatar
Wiktoria
20
Kasia - awatar
Kasia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij