Zbiórka Ratunek siedziby OSP RUDA ŚLĄSKA - miniaturka zdjęcia

Ratunek siedziby OSP RUDA ŚLĄSKA Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ratunek siedziby OSP RUDA ŚLĄSKA - zdjęcie główne

Ratunek siedziby OSP RUDA ŚLĄSKA

8 670 zł  z 550 000 zł (Cel)
Wpłaciło 220 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

    Drodzy przyjaciele, sympatycy, znajomi, braci strażacka, zwracamy się do Was jako członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudzie Śląskiej. Nigdy jako strażacy ochotnicy nie przypuszczaliśmy, że nadejdzie taki dzień gdy to my niosący bezinteresowną pomoc będziemy zwracać się z prośbą o wsparcie i pomoc finansową na pozyskanie dla naszej jednostki miejsca do garażowania oraz zaplecza socjalnego dla nas wyjeżdżających do działań ratowniczo-gaśniczych, których na rok 2018 mieścimy 68 wyjazdów a na ten rok jest ich już ponad 90 oraz dla naszych najmłodszych  członków  Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej,  którzy w przypadku utraty naszej siedziby utracą miejsce do nauki i szkolenia z zakresu pierwszej pomocy i pożarnictwa. Jednostka zrzesza 40 członków którzy są wstanie poświecić swoje zdrowie i życie w ratowaniu naszych mieszkańców.

Nasza działalność obejmuje: wyjazdy do akcji ratowniczo -gaśniczych, prowadzenie szkoleń i zajęć z dziećmi i młodzieżą z zakresu pierwszej pomocy medycznej oraz ppoż, działalności na rzecz ochrony środowiska,  zabezpieczenia imprez dla wielu stowarzyszeń , fundacji czy innych organizacji. Te działania są realizowane przez nas bezinteresownie, często wręcz dokładamy z własnych środków, a niestety nasze miasto  dotuje nas bardzo skromnie. 

Na cały rok i całość utrzymania sprzętu, pojazdów, badań lekarskich , odzieży , organizacji zajęć z  dziećmi i utrzymanie siedziby jest to kwota 21 tys z tego koszt utrzymanie siedziby to kwota około 9 tyś. Niestety pomimo wieloletniej działalności na rzecz miasta, Władze i Rada Miasta w Rudzie Śląskiej nie mają środków i możliwości aby zapewnić nam siedzibę z chociażby minimalnym zapleczem, które dawało by nam możliwość realizowania w/w zadań statutowych i wiele innych dla dobra społeczności. W związku z powyższym jesteśmy zmuszeni zebrać kwotę 555 tys na wykupienie i utrzymanie siedziby co dla nas jest kwestia: być albo nie być , a co za tym idzie  w dalszym ciągu służyć społeczeństwu. Jeśli nie uda nam się zebrać wymaganej kwoty będziemy musieli wyprowadzić się z obecnej siedzimy która zapewniała nam najlepsze warunki jakie mogliśmy sobie wymarzyć. Wasza pomoc i wkład mogą nam pomóc, a wtedy my możemy w dalszym ciągu pomagać innym.

   

Z pokorą prosimy o Wasze wsparcie i dziękujemy serdecznie za każdy objaw sympatii.

Zapraszamy do śledzenia :

Instagram: https://www.instagram.com/ospruda

Facebook: https://www.facebook.com/OSP-Ruda-%C5%9Al%C4%85ska-458397064366406/


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Natalia, Krzysztof Śmietana - awatar

  Natalia, Krzysztof Śmietana

  04.10.2019
  04.10.2019

  Życzymy powodzenia i sukcesu! Trzymamy za was kciuki strażacy i zachęcamy wszystkich do wsparcia, razem damy radę i uratujemy OSP tak jak oni ratują potrzebujących :) Pozdrawiamy rodzina Śmietana :)

 • mały strażak - awatar

  mały strażak

  02.10.2019
  02.10.2019

  Powodzenia

 • Wiesława Balza - awatar

  Wiesława Balza

  27.09.2019
  27.09.2019

  Wpłata symboliczna, ale niech każdy choć trochę wspomoże i uzbiera się potrzebna kwota. Powodzenia życzę

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.09.2019
  17.09.2019

  Powodzenia oby miasto to doceniło.

 • Mikołaj Sreberski - awatar

  Mikołaj Sreberski

  17.09.2019
  17.09.2019

  Niosący pomocy teraz sami jej potrzebują

8 670 zł  z 550 000 zł (Cel)
Wpłaciło 220 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 220

Szymon Glapiński - awatar
Szymon Glapiński
20
Magdalena Szymczak - awatar
Magdalena Szymczak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kuba Żyrek - awatar
Kuba Żyrek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
ROSE - awatar
ROSE
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij