Zbiórka Kotka wyrzucona z okna - zdjęcie główne

Kotka wyrzucona z okna

2 083 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Kochani, mamy bardzo pilną sprawę. Do opłacenia mamy znowu faktury - tym razem za kotkę wyrzuconą z okna z 2 piętra. Sprawą zajmuje się policja, kotka została odebrana właścicielowi i znalazła już nowy dom. Na ten moment spędza większość czasu w swoim kennelowym królestwie ze względu na regenerację nóżki po zabiegu. Kicia za dwa tygodnie będzie przechodziła zabieg usuwania drutu z łapy i będzie już w pełni zdrowa. Poniżej jej historia:

Kotka należała do pana, który nadużywał alkoholu i w jego mieszkaniu często odbywały się libacje. Jednego dnia jego "gość" wyrzucił kotkę z 2 piętra...

Kotka bardzo wystraszona i obolała ze złamaniem skośnym z przemieszczeniem kości piszczelowej i strzałkowej lewej z obszernym krwiakiem w okolicy podudzia lewego, z okrwawioną i otartą brodą została przez policję przywieziona do gabinetu weterynaryjnego. Kotka została poddana odpowiednim zabiegom  - zespolenie kości w sedacji - osteosyntezy, dodatkowo okazało się, iż miała entropium powieki dolnej oka prawego, możliwe iż było to po pęknięciu... Miała silny ropny wypływ z oczka - oko również zostało zoperowane, konieczna była również plastyka oka, co spowodowało, iż to oczko kotka ma nieco mniejsze od lewego.

Kotka została wysterylizowana. Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w opłaceniu rachunków za kotkę... Kicia ma już domek, jest szczęśliwa, nikt jej już nie zrobi żadnej krzywdy. Powoli przyzwyczaja się do ludzi, zaczyna ufać i kiedyś na pewno pokocha... Na ten moment jest jeszcze niepewna, ale widać, że z dnia na dzień relacja z człowiekiem interesuje ją coraz bardziej, co nas niesamowicie cieszy. Kotka wcześniej była również bita, kopana i zastraszana, stąd strach przed człowiekiem... Pomóżcie nam zmieniać los tej niewinnej istoty, która miała takiego pecha w życiu i została tak bardzo skrzywdzona... będziemy wdzięczni za każdą złotówkę! DZIĘKUJEMY!


Komentarze


  • Dariusz Orzechowski - awatar

    Dariusz Orzechowski

    30.08.2019
    30.08.2019

    Wyrzuciłbym bym bez skrupułów tego lub tą z tego samego piętra z uśmiechem na ustach

2 083 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 80

Adrian Ptak - awatar
Adrian Ptak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maja - awatar
Maja
5
Sania - awatar
Sania
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Wiki - awatar
Wiki
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij