Zbiórka Kotka wyrzucona z okna - zdjęcie główne

Kotka wyrzucona z okna

2 083 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Kochani, mamy bardzo pilną sprawę. Do opłacenia mamy znowu faktury - tym razem za kotkę wyrzuconą z okna z 2 piętra. Sprawą zajmuje się policja, kotka została odebrana właścicielowi i znalazła już nowy dom. Na ten moment spędza większość czasu w swoim kennelowym królestwie ze względu na regenerację nóżki po zabiegu. Kicia za dwa tygodnie będzie przechodziła zabieg usuwania drutu z łapy i będzie już w pełni zdrowa. Poniżej jej historia:

Kotka należała do pana, który nadużywał alkoholu i w jego mieszkaniu często odbywały się libacje. Jednego dnia jego "gość" wyrzucił kotkę z 2 piętra...

Kotka bardzo wystraszona i obolała ze złamaniem skośnym z przemieszczeniem kości piszczelowej i strzałkowej lewej z obszernym krwiakiem w okolicy podudzia lewego, z okrwawioną i otartą brodą została przez policję przywieziona do gabinetu weterynaryjnego. Kotka została poddana odpowiednim zabiegom  - zespolenie kości w sedacji - osteosyntezy, dodatkowo okazało się, iż miała entropium powieki dolnej oka prawego, możliwe iż było to po pęknięciu... Miała silny ropny wypływ z oczka - oko również zostało zoperowane, konieczna była również plastyka oka, co spowodowało, iż to oczko kotka ma nieco mniejsze od lewego.

Kotka została wysterylizowana. Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w opłaceniu rachunków za kotkę... Kicia ma już domek, jest szczęśliwa, nikt jej już nie zrobi żadnej krzywdy. Powoli przyzwyczaja się do ludzi, zaczyna ufać i kiedyś na pewno pokocha... Na ten moment jest jeszcze niepewna, ale widać, że z dnia na dzień relacja z człowiekiem interesuje ją coraz bardziej, co nas niesamowicie cieszy. Kotka wcześniej była również bita, kopana i zastraszana, stąd strach przed człowiekiem... Pomóżcie nam zmieniać los tej niewinnej istoty, która miała takiego pecha w życiu i została tak bardzo skrzywdzona... będziemy wdzięczni za każdą złotówkę! DZIĘKUJEMY!


Komentarze


  • Dariusz Orzechowski - awatar

    Dariusz Orzechowski

    30.08.2019
    30.08.2019

    Wyrzuciłbym bym bez skrupułów tego lub tą z tego samego piętra z uśmiechem na ustach

2 083 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 80

Adrian Ptak - awatar
Adrian Ptak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maja - awatar
Maja
5
Sania - awatar
Sania
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Wiki - awatar
Wiki
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij