Patrycja Mitoraj - awatar

Patrycja Mitoraj

Organizator zbiórki

Senna niestety sunia którą wyciągnęłam z mordowni doznała tam depresji odmawia jakiejkolwiek pomocy schronisko ją do tego stopnia zmieniło że boi się zaufać człowiekowi. Każda próba aby sie do niej zbliżyć kończy pogryzieniem. Nie poddamy się będziemy o nią walczyć lecz potrzebna nam pomoc od was ja nie jestem w stanie opłacać jej hoteliku ponieważ mam jeszcze jedną psine. Hotelik miesięcznie kosztuje 400zl a niestety nie jestem w stanie jej opłacić pobytu skomplikowały się sprawy z poprzednią sunią która również była w radysach. Prosze was o pomoc finansową aby pomóc Sennie pokonać depresję i pokazać jej że człowiek nie tylko oznacza krzywdę ale również i szczęście nie chce aby znów trafiła do schroniska a taka sytuacja na chwilę obecną jej grozi bo jeśli nie uda sie mi uzbierać będę musiała wybierać między dwoma psinami. Koszty na 2 sunie są ogromne ja opłacam 1sunie lecz brakuje mi na drugą. Senna będzie potrzebować dłuższego pobytu minęło już tyle czasu a sunia wciąż nie chce wyjsć z klatki spędza w niej całe dnie na dwór jest wynoszona na rękach. Na dworze próbuje robić wszystko aby zniknąć prosze was o pomoc aby pomóc jej odzyskać wiarę w człowieka. 

SENNA -  jest tak bardzo, tak ogromnie przybita i przerażona, że wydaje się, iż na więcej uczuć nie ma już w niej miejsca. Fakt, jest w schronisku od bardzo niedawna, więc może ciągle w schroniskowej traumie i stuporze.  Fakt, nie zna smyczy (najprawdopodobniej, bo była nią przerażona do granic możliwości - chyba, ze smycz tylko spotęgowała jej ogólną panikę). Fakt, trzyma się bliziutko ziemi; zauważyłyśmy ją właśnie wtedy, gdy leżała w głębi kojca, pod budą, rozpłaszczona jak naleśnik. Trudno nam powiedzieć, jak żyła wcześniej i co przeszła, zanim została złapana i przywieziona do schroniska. Jest przy tym typem bardzo delikatnego i wrażliwego psa, sprawia wrażenie, że wystarczy dmuchnąć - i zdmuchnie się ją psychicznie, Młoda, po przejściach, zagubiona tak, jak to tylko możliwe. Do pilnego uratowania, bo wydaje nam się, że długo tutaj nie da rady - z tym, ze nie wiemy, na ile to ratowanie jej będzie proste.
Senna ma ok. 2-3 lat. 

Wybierz kwotę

Komentarze

 • Heniek - awatar

  Heniek

  09.11.18
  09.11.18

  Powodzenia Kochana i podziekowania dla Patrycji

  • Patrycja Mitoraj - awatar

   Patrycja Mitoraj - Organizator zbiórki

   10.11.18
   10.11.18

   Bardzo dziękuję dla nas złotówka to już dużo

Patrycja Mitoraj - awatar

Patrycja Mitoraj

Organizator zbiórki

Wpłaty - 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
DOROTA GOŁĘBIOWSKA - awatar
20
DOROTA GOŁĘBIOWSKA
Patrycja Mitoraj - awatar
30
Patrycja Mitoraj
Heniek - awatar
20
Heniek
Małgorzata Gołosz - awatar
20
Małgorzata Gołosz
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Patrycja Mitoraj - awatar
1
Patrycja Mitoraj

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.