Zbiórka Prosze, Pomóżcie Agnieszce Przet - miniaturka zdjęcia

Prosze, Pomóżcie Agnieszce Przet Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Prosze, Pomóżcie Agnieszce Przet - zdjęcie główne

Prosze, Pomóżcie Agnieszce Przet

0 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Mirosław Garbacz - awatar

Mirosław Garbacz

Organizator zbiórki

PROSZĘ, POMÓŻCIE AGNIESZCE PRZETRWAĆ,
 POMÓŻCIE JEJ I ZOSI POZOSTAĆ RAZEM... 

 To zdjęcie może za jakiś czas być jednym z ostatnich, na którym Agnieszka trzymam w objęciach malutką Zosię. Nie ma już siły, trzęsą jej się ręce, nie może wstać. Zosia ma dopiero 18 miesięcy, a Aga już nie daje rady. Boi się, co będzie dalej, bo choroba cały czas postępuje.Wiecie, co jest najgorsze? To, że Zosia będzie rosła, coraz bardziej będzie potrzebowała mamy, a mama Zosi będzie wtedy znikać, przykuta do łóżka, nie da rady nawet dotknąć jej włosków, chwycić jej za rączkę. Później zaczną się problemy z oddychaniem i już nie będzie dla niej ratunku. Przepłakała już tyle dni i nocy, bo tak bardzo boi się zniknąć z Zosi życia.
 Chce być dla Zosi mamą, która będzie przy niej w najważniejszych chwilach życia, nie taką, która przestaje funkcjonować i w końcu odchodzi. Agnieszki serce tego nie wytrzyma.
 Tę przeklętą chorobę można ujarzmić, spowolnić, narzucić jej swoje warunki, ale czasu nie ma już wcale. Terapia komórkami mezynchymalnymi to obecnie jedyna szansa, żeby żyć, pozostać matką, żeby nie bać się tego, co będzie jutro. 


 Prosimy Wszystkich, dajmy nadzieję Agnieszce, pomóżmy jej wygrać batalię, pozwólmy jej patrzeć jak dorasta jej najukochańsza córeczka.

 https://www.siepomaga.pl/agnieszka-kuznicka


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Mirosław Garbacz - awatar

Mirosław Garbacz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij