Zbiórka Pudzian walczy o nogę i życie. - miniaturka zdjęcia

Pudzian walczy o nogę i życie.

Zbiórka Pudzian walczy o nogę i życie. - zdjęcie główne

Pudzian walczy o nogę i życie.

250 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 


Pudzian to kot, który spotkał na swojej drodze (dosłownie bo szedł środkiem drogi) dobrą duszę, która nie zostawiła go w szczerym polu ze złamaną nogą i innymi obrażeniami. Chyba już miał wszystkiego dość, bo bez problemu dał się złapać i zawieść do lecznicy. Od początku pokazywał swoją wdzięczność i radość. Jego wygla był straszny - stare złamanie nogi, co nie pozwalało na normalne chodzenie i ból przy każdym kolejnym kroku, świerzbowiec na całym ciele i w uszach, niedożywienie i odwodnienie. Nie wiadomo jak długo nie pił i nie jadł, tam gdzie został znaleziony jest tylko jedno gospodarstwo, ale nikt się do kota nie przyznał, może i lepiej, bo teraz ma szansę na nową nogę i nowe dobre życie, widać, że życie go nie oszczędzało, a mimo to nie stracił wiary w ludzi, nawet zdjęcie trudno mu zrobić, bo on tylko myśli o pieszczotach. Za kilka dni lekarze będą starali się na nowo poskładać nogę. Pudzian walczył już długo, co oddaje jego zniszczone futerko, teraz walczymy razem dla chłopaka o nową nogę i nowe lepsze życie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
250 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kasia Popielarz - awatar
Kasia Popielarz
20
Grzegorz - awatar
Grzegorz
20
Jana Frejnik - awatar
Jana Frejnik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij