Zbiórka Wsparcie dla Łukasza ma SM - zdjęcie główne

Wsparcie dla Łukasza ma SM

131 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iwona Śmiech - awatar

Iwona Śmiech

Organizator zbiórki

Syn nazywa się Łukasz ma 30 lat. Dokładnie dwa lata temu cieszył się normalnym trybem życia. Miał dużo planów na przyszłość jednak na początku maja roku 2016 wszystko wywrocilo się do góry nogami. Nadszedł dla niego jak i dla nas ciężki czas, gdyż zachorował na ciężką i nieuleczalna chorobę jaka jest stwardnienie rozsiane, która stopniowo wymecza jego organizm. Łukasz poddaję się eksperymentalnemu leczeniu,niestety jednak nie widać zbyt dużych efektów, a na tą chwilę aby Jemu ulżyć zdecydowano, że zostanie przeprowadzony wszczep endoprotezy, która ma za zadanie ulatwieniu funkcjonowania jak i pozbycie się kul, o których nieustannie chodzi Łukasz. Ale rzeczywistość jest taka, że na to eksperymentalne leczenie na zabieg jak i późniejszą rehabilitację potrzebna jest kupa kasy, której ani Łukasz nie ma wystarczająca, ani my jako rodzice. Nikt nie jest przygotowany na taki cios, nikt nigdy się z niespodziewa. I to właśnie wtedy na cichaczu coś totalnie przestaje działać, a ty zostajesz w tym szoku często sam i bez środków, czy nawet wsparcia. Dlatego teraz to właśnie od was zależy, czy Łukasz będzie miał jeszcze jakieś życie i czy z niego skorzysta i czy teraz my wszyscy przejdziemy ten test i nie zostawimy Go samego z tą chorobą, czy My rodzina, przyjaciele, znajomy a nawet obcy mieszkający w tej samej okolicy, postarają się by mu pomóc. Niech każdy z Nas znajdzie ta chwile i nie odkłada tego na później (jeśli widzisz ten post teraz i Go czytasz wiedz, że mniej czasu zajmie Ci oddanie tej złotówki i po prostu korzystając  z sekundy przeleje te złotówkę. Proszę pamiętajmy wszyscy, że nigdy nie wiemy co przyniesie jutro i czy to nie ty albo ja będę potrzebować pomocy....... Może być i na tę pomoc za późno...... Każda wpłata się liczy, za każdą wpłatę dziękuję z całego serca. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
131 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iwona Śmiech - awatar

Iwona Śmiech

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magda - awatar
Magda
10
... ;) - awatar
... ;)
20
W.K. - awatar
W.K.
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij