Moja Pasja-Kreatywna Maja

331 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Maja Adamska - awatar

Maja Adamska

Organizator zbiórki

Hej :) 

Mam na imię Maja, uwielbiam rysować, śpiewać, pisać wiersze a czasem się wygłupiać się przed lustrem

Jestem osobą niepełnosprawną, choruje na padaczkę i schizofrenie paranoidalną mimo moich chorób i mojej niepełnosprawności staram się być pozytywnie nastawiona do świata.

Moja HISTORIA zaczyna się tak :

Urodziłam się 18 kwietnia 1993 roku, w Inowrocławiu. Jestem wcześniakiem,(6 tygodni przed terminem)Nie byłam w inkubatorze, Byłam Malutka jak lalka.

Przeskoczę trochę w czasie, okres przedszkolny i wczesnoszkolny to był trudny czas, byłam samotna bo z nikim nie rozmawiałam bawiłam się tymi sami zabawkami co zwykle. to był początek trudnej drogi o samodzielności. Zerówka dwa razy powtarzany etap edukacyjny, ponieważ nie nadążałam nad programem, duże braki w pisaniu liter, cyfr i czytaniu prostych sylab. Pierwsza klasa w szkole Podstawowej. Była też ciężko nadganiałam program, lecz nie koniecznie w całości, powtarzałam rok, i dobrze bo trafiłam do dobrych nauczycieli, którzy pomogli mi z moim pisaniem i liczeniem, na kolejny rok zdałam do kolejnej klasy.

Gimnazjum, to był trudny okres, w wtedy pojawiła się schizofrenia i uciekanie z lekcji co skutkowało na koniec roku zachowanie poprawne, i co chwila pojawianie się u pani pielęgniarki z bólem głowy, Gimnazjum skończyłam, Czas było wybrać szkołę, do której miałam iść.

Miałam iść do normalnej szkoły gdzie chodzą zdrowe osoby ale niestety nie dostałam zgody z medycyny pracy na kierunek, który chciałam się uczyć. Moja mama zdecydowała że pójdę tam gdzie powinnam dawno iść, czyli szkoła specjalna. Wybrałam kierunek Cukiernik.

Szkoła mnie bardzo otworzyła, zaczęłam śpiewać i rysować a po kilu latach zaczęłam pisać wiersze. To był czas owocny, zaczęłam doceniać to że potrafię przełamać swoje bariery, które w środku trzymałam bardzo głęboko.

Dzisiaj Jestem szczęśliwa to co mam nauczyłam się żyć z chorobami, które mam Padaczkę i Schizofrenię spycham na drugi plan, nie martwię się tym. Spotykam się z przyjaciółmi i rozmawiam z najważniejszymi dla mnie osobami czyli rodzice, nauczyciele i nie tylko. Chodzę na zajęcia, które dają mi dużą satysfakcję chciałam wspomnieć o śpiewaniu na które chodzę 11 lat (wrzesień) i rysunek 10 lat (wrzesień).W sumie to od dzieciaka śpiewam pamiętam jak  mama mi puszczała  Kayah w samochodzie, śpiewałam na cały głos 

Chciałam bym przeznaczyć zebrane pieniądze  na moją pasje :) 

Czyli, kredki, bloki, wydanie mojej debiutanckiej płyty (mam jedną piosenkę, która jest wgrana do zbiórki) wydanie własnego tomiku z moimi wierszami.

Chciałam bym spełnić moje marzenie związane z muzyką, jest to zaśpiewanie z Agnieszką Chylińską na jednej scenie. A moim Największym Marzeniem jest być całkowicie zdrową osobą. :) <3 Chciałam bym kiedyś polecieć do USA do Nowego Yorku 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
331 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Maja Adamska - awatar

Maja Adamska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Barbara Zielińska - awatar
Barbara Zielińska
100
MACIEJ Jóźwiak - awatar
MACIEJ Jóźwiak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij