Zbiórka Wsparcie rozwoju PAVLO Press - zdjęcie główne

Wsparcie rozwoju PAVLO Press

1 611 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Pawel Pavlo - awatar

Pawel Pavlo

Organizator zbiórki

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Pawel Pavlo - awatar

  Pawel Pavlo

  12.02.2021
  12.02.2021

  PAVLO Press do tej pory finansowałem w 99 ,9% ze swoich środków (praca na etacie) . W związku z tym źe coraz bardziej ograniczane są prawa do wolności słowa MUSIMY przyspieszyć i zainwestować w sprzęt ! Dlatego proszę o wsparcie i współtworzenie możliwości dostarczania rzetelnych informacji . Za co z góry DZIĘKUJE !!!

Komentarze


 • Jolanta Stepien - awatar

  Jolanta Stepien

  13.01.2022
  13.01.2022

  Witam i samych serdeczności życzę 🌷😗❤

1 611 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Pawel Pavlo - awatar

Pawel Pavlo

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 36

Henryk Hirsz - awatar
Henryk Hirsz
20
Aneta Włoszczowska - awatar
Aneta Włoszczowska
10
Anna Ostrowska - awatar
Anna Ostrowska
10
Urszula Kutela - awatar
Urszula Kutela
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jolanta Stepien - awatar
Jolanta Stepien
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
2 miechy na banbye - awatar
2 miechy na banbye
50
Anna Ostrowska - awatar
Anna Ostrowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij