Zbiórka Piano fund dla Koli - zdjęcie główne

Piano fund dla Koli

2 531 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Martinella Ella - awatar

Martinella Ella

Organizator zbiórki

Cześć! 

Nasza kochana Karolinka Pracuje z dziećmi, którym zapewnia najwyższy poziom edukacji muzycznej wymieszanej z entuzjazmem i odrobiną szaleństwa. Właśnie to szaleństwo i ten entuzjazm podziwiamy w niej najbardziej i dlatego prosimy o wsparcie naszego pomysłu na prezent dla Karoliny! 

Ona sama marzy o porządnym pianinie, na którym będzie mogła edukować swoje wspaniałe pociechy - 7-letniego obecnie Wiktora i nasłuchującą z wnętrza brzucha małą Lilkę (?!?) :)

Zapraszamy do wsparcia realizacji tego marzenia!


Ekipa z Ojcem Pawłem na czele:))

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    05.03.2019
    05.03.2019

    Karolina jest tak urzekająca i ma w sobie tyle charyzmy w pracy z dziećmi że każda pomoc dla niej jest wskazana i na pewno zaowocuje zwiększonymi postępami w pracy.

2 531 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Martinella Ella - awatar

Martinella Ella

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Rafal - awatar
Rafal
200
Alek <3 - awatar
Alek <3
200
Rafał Szczechowiak - awatar
Rafał Szczechowiak
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Andrzej - awatar
Andrzej
100
Kamil Krzemieniewski - awatar
Kamil Krzemieniewski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Martinella Ella - awatar
Martinella Ella
60

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij