Zbiórka Turnus rehabilitacycjny - zdjęcie główne

Turnus rehabilitacycjny

2 281 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Angel Engi - awatar

Angel Engi

Organizator zbiórki

Hej Kochani 

Prosze o pomoc dla mojego męża Łukasza . 9 Grudnia 2018 roku spadł ze schodów ,pomoc nie zostala wezwana na czas dlatego został uszkodzony w dużej części mózg. Lekarze jak to lekarze nie dawali żadnej szansy na przeżycie. Ale my wierzyliśmy I nadal wierzymy że Łukaszowi się uda, bo ma dla kogo ( dla synka Marcelka ) który czeka za nim w domu. Łukasz oddycha samodzielnie , reaguje na to co do niego sie mówi , odpowiada nam na pytania przez kiwanie głową .Dlatego zbieram pieniądze na turnus rehabilitacyjny gdzie jego mózg będzie poddawany stymulacji , gdzie będzie ćwiczył I powracał do zdrowia .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Angel Engi - awatar

  Angel Engi

  01.12.2019
  01.12.2019

  Jesteśmy właśnie po trzy tygodniowym turnusie rehabilitacyjnym w Iławie w Ośrodku rehabilitacji neurologicznej , Łukasz się nie poddaje i walczy pięknie i uparcie dalej , została wyciągnięta rurka treahostomijna Łukasz pięknie oddycha sam. Nauczył się przełykać co za tym idzie pięknie je zupki przygotowane przez nas . Koszty rehabilitacji i stymulacji są bardzo duże wiec w imieniu mojego męża i swoim bardzo was proszę o pomoc. Za Łukaszem w domu czeka jego 5~letni synek Marcel który mu bardzo kibicuje oraz córka Wiktoria . Pomóżcie mu stanąć na nogi te rehabilitacje to jedyny ratunek na to aby wrócił do swoich obowiązków i do swojej rodziny .

  Zdjęcie aktualizacji 40 614

2 281 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Angel Engi - awatar

Angel Engi

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 47

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Magda - awatar
Magda
10
Sebastian Banach - awatar
Sebastian Banach
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kasia Kurzawa - awatar
Kasia Kurzawa
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ania Michalska - awatar
Ania Michalska
200
Sandra Gruba - awatar
Sandra Gruba
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij