Zbiórka Turnus rehabilitacycjny - miniaturka zdjęcia

Turnus rehabilitacycjny

Zbiórka Turnus rehabilitacycjny - zdjęcie główne

Turnus rehabilitacycjny

2 281 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać teraz
 
Angel Engi - awatar

Angel Engi

Organizator zbiórki

Hej Kochani 

Prosze o pomoc dla mojego męża Łukasza . 9 Grudnia 2018 roku spadł ze schodów ,pomoc nie zostala wezwana na czas dlatego został uszkodzony w dużej części mózg. Lekarze jak to lekarze nie dawali żadnej szansy na przeżycie. Ale my wierzyliśmy I nadal wierzymy że Łukaszowi się uda, bo ma dla kogo ( dla synka Marcelka ) który czeka za nim w domu. Łukasz oddycha samodzielnie , reaguje na to co do niego sie mówi , odpowiada nam na pytania przez kiwanie głową .Dlatego zbieram pieniądze na turnus rehabilitacyjny gdzie jego mózg będzie poddawany stymulacji , gdzie będzie ćwiczył I powracał do zdrowia .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Angel Engi - awatar

  Angel Engi

  01.12.19
  01.12.19

  Jesteśmy właśnie po trzy tygodniowym turnusie rehabilitacyjnym w Iławie w Ośrodku rehabilitacji neurologicznej , Łukasz się nie poddaje i walczy pięknie i uparcie dalej , została wyciągnięta rurka treahostomijna Łukasz pięknie oddycha sam. Nauczył się przełykać co za tym idzie pięknie je zupki przygotowane przez nas . Koszty rehabilitacji i stymulacji są bardzo duże wiec w imieniu mojego męża i swoim bardzo was proszę o pomoc. Za Łukaszem w domu czeka jego 5~letni synek Marcel który mu bardzo kibicuje oraz córka Wiktoria . Pomóżcie mu stanąć na nogi te rehabilitacje to jedyny ratunek na to aby wrócił do swoich obowiązków i do swojej rodziny .

  Zdjęcie aktualności 40 614

2 281 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać teraz
 
Angel Engi - awatar

Angel Engi

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 47

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Magda - awatar
Magda
10
Sebastian Banach - awatar
Sebastian Banach
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kasia Kurzawa - awatar
Kasia Kurzawa
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ania Michalska - awatar
Ania Michalska
200
Sandra Gruba - awatar
Sandra Gruba
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij