Zbiórka Pomoc w wstaniu na nogi - miniaturka zdjęcia

Pomoc w wstaniu na nogi

Pomoc w wstaniu na nogi

1 625 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób
Wpłać teraz
 
Rafał Pikoluk - awatar

Rafał Pikoluk

Organizator zbiórki

Nazywam się Rafał Pikoluk, mam 26 lat. W listopadzie ubiegłego roku miałem wypadek komunikacyjny w pracy w wyniku którego doszło do złamania kręgosłupa w odcinku piersiowym oraz uszkodzenia rdzenia kręgowego w odcinku lędźwiowym jak i licznych obrażeń wewnętrznych bezpośrednio zagrażających życiu.Przeszedłem bardzo skomplikowaną i poważną operację kręgosłupa w Klinice Uniwersyteckiej w Gdańsku po której zaczęła się dalsza walka o życie i stopniowe odzyskiwanie utraconej w wyniku wypadku sprawności. Bezpośrednio po operacji trafiłem na rehabilitację neurologiczną również w Klinice Uniwersyteckiej w Gdańsku gdzie przebywałem 4 miesiące. To była niesamowicie ciężka walka o każdy kolejny dzień mojego życia i wielka niepewność co dalej. Cały mój świat się zawalił, ten potworny wypadek przekreslił w jednej minucie moje plany, marzenia i cele życiowe. W kwietniu tego samego roku w którym doszło do wypadku ożeniłem się, oczekiwaliśmy z żoną na narodziny naszej upragnionej córeczki Zosi. Zrozumiałem, że muszę walczyć, że nie mogę się poddać bo mam dla kogo żyć. Ta walka wciąż trwa chociaż bywają okresy zwątpienia i załamania ale każdy najdrobniejszy sukces jaki osiągm w wyniku ciągłej i systematycznej rehabilitacji jest dla mnie bodźcem i motywacją do dalszej walki o lepsze jutro i lepszą przyszłość. Po odbytej rehabilitacji w Gdańsku trafiłem na oddział rehabilitacji Neurologicznej w Morągu gdzie przebywałem następny miesiąc, a później zostałem zakwalifikowany na dzienną rehabilitację 6 tygodniową przy Szpitalu Powiatowym w Nidzicy. Aktualnie oczekuję na  kwalifikację na rehabilitację w Klinice Uniwersyteckiej w Olsztynie. Stan mojego zdrowia po 7 miesięcznej i ciągłej rehabilitacji uległ znacznej poprawie ale abym doszedł do znacznie większej sprawności fizycznej i samodzielnego poruszania się potrzebna jest jeszcze długa i specjalistyczna rehabilitacja dla osób z uszkodzonym rdzeniem kręgowym, która niestety jest bardzo droga i nie refundowana przez NFZ. Miesięczne koszty takiej specjalistycznej rehabilitacji przekraczają jednak moje możliwości finansowe dlatego zwracam się o pomoc i wsparcie finansowe do wszystkich osób dobrej woli dla których los drugiego człowieka nie jest obojętny. Mam dopiero 26 lat i perspektywa poruszania się do końca życia na wózku inwalidzkim jest dla mnie przerażająca. Dalsza choć jeszcze długa specjalistyczna rehabilitacja daje mi szansę na odzyskanie czucia w konczynach dolnych oraz samodzielne poruszenie się,co jest największym marzeniem mojego życia. Głęboko wierzę, że dzięki Państwa pomocy i wsparciu uda się mi to marzenie spełnić.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Rafał Pikoluk - awatar

  Rafał Pikoluk

  28.01.20
  28.01.20

  https://www.se.pl/olsztyn/koszmarny-wypadek-przykul-rafala-do-wozka-pomozmy-mu-z-niego-wstac-aa-L2Hn-6hn1-Upzv.html

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.08.19
  03.08.19

  Dużo zdrowia życzę

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.07.19
  09.07.19

  Życzę dużo siły i wytrwałości w walce z chorobą. Ma Pan dla kogo żyć i głęboko wierzę, że uda się odzyskać sprawność.

 • zuz Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą! - awatar

  zuz Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!

  08.07.19
  08.07.19

  Powodzenia!!!!

 • Daniel - awatar

  Daniel

  08.07.19
  08.07.19

  Nigdy sie nie poddawaj

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.07.19
  04.07.19

  Wracaj Pikol do zdrowia!!!

1 625 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób
Wpłać teraz
 
Rafał Pikoluk - awatar

Rafał Pikoluk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 51

kamkam - awatar
kamkam
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Bożena Żbikowska - awatar
Bożena Żbikowska
30
Ewa Borucka - awatar
Ewa Borucka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
marcinek - awatar
marcinek
20
Grzegorz Szymański - awatar
Grzegorz Szymański
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij