Zbiórka Wyjazd Piłkarzy do Niemiec - miniaturka zdjęcia

Wyjazd Piłkarzy do Niemiec

Zbiórka Wyjazd Piłkarzy do Niemiec - zdjęcie główne

Wyjazd Piłkarzy do Niemiec

3 461 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Wpłać teraz
 
Ilona Pyznar - awatar

Ilona Pyznar

Organizator zbiórki

Drużyna piłkarska z UKS 6 Jasło złożona z rocznika 2009 pragnie wziąść udział w Miedzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej w Dusseldorfie w terminie 7-9 czerwiec 2019 . Udział w tych zawodach jest nagrodą za zajęcie I miejsca w Turnieju Smoka, który odbył się w listopadzie 2018 r. - nasi chłopcy i Emilka pokonali bardzo dobre i prestiżowe kluby z całej Polski. Jest to duże wyróżnienie dla tak małego klubu z tak małego miasta jakim jest Jasło.Głównymi sponsorami wyjazdu są rodzice, którzy robią co jest w ich mocy by rozwijać pasje i talent dzieci. Koszty samego przejazdu oraz zakwaterwonia są bardzo wysokie i sam wyjazd stanął pod znakiem zapytania. Stąd zrodził sie pomysł założenia zbiórki aby chociaż w części pomóc sfinansować wyjazd. Wierzymy, że każda złotówka pomoże nam w przybliżeniu celu i realizacji marzeń chlopców. PROSIMY O WSPARCIE OSOBY, KTÓRE TAK JAK MY KOCHAJĄ PIŁKĘ NOŻNA I  CHĘTNIE WESPRĄ MŁODYCH SPORTOWCÓW!!! LICZYMY NA WAS!!! RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!! PAMIĘTAJCIE - DOBRO WRACA!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ilona Pyznar - awatar

  Ilona Pyznar

  23.02.19
  23.02.19

  W imieniu rodziców młodych piłkarzy pragniemy serdeczne podziękować za dotychczasowe wpłaty. Każdego dnia jesteśmy bliżej celu.Dziekujemy 😘😘😘 Serce się raduje 😍😍

Komentarze


 • United Power Castleford - awatar

  United Power Castleford

  20.05.19
  20.05.19

  Pozdrowienia z Wielkiej Brytanii! https://www.facebook.com/United-Power-Castleford-970789539669950/ Powodzenia w Niemczech!

 • Andrzej Gramza - awatar

  Andrzej Gramza

  13.04.19
  13.04.19

  Pomagajmy spełniać marzenia.

  • Ilona Pyznar - awatar

   Ilona Pyznar - Organizator zbiórki

   14.04.19
   14.04.19

   Dziękujemy w imieniu dzieciaków 💜💜

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.04.19
  03.04.19

  :-) :-) :-)

 • Leszek Smodis - awatar

  Leszek Smodis

  30.03.19
  30.03.19

  Cel To Marzenie z Datą Realizacji. Powodzenia

  • Ilona Pyznar - awatar

   Ilona Pyznar - Organizator zbiórki

   31.03.19
   31.03.19

   Dziękujemy. Piękne słowa...

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  28.02.19
  28.02.19

  „Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam?” List do Rzymian 8,31-32

3 461 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Wpłać teraz
 
Ilona Pyznar - awatar

Ilona Pyznar

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 48

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
United Power Castleford - awatar
United Power Castleford
450
Katarzyna Sasal - awatar
Katarzyna Sasal
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tomek Szott - awatar
Tomek Szott
100
Luki - awatar
Luki
11
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Jacek Stepek - awatar
Jacek Stepek
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij