Dramat gnijącego za życia psa

5 520 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 262 osoby
Wpłać teraz
 

Spójrz mi w oczy i powiedz, że mi nie pomożesz, bo nie masz za co zapłacić za moje leczenie... 

My niestety nie potrafiłyśmy obojętnie przejść obok dramatu i cierpienia przepięknego i przekochanego psa, który cały świat widzi w człowieku i który tak bardzo go zawiódł :( Pimpek jest ponad 10-letnim psem w typie cavaliera. 

Został wczoraj zabrany ze względu na jakąś zmianę w pyszczku, która utrudniała mu normalne życie, przez którą nie mógł jeść i przez którą tracił zęby... Rozrosło się to do takich rozmiarów, że Pimpuś nie mógł zamknąć pyszczka, cierpiał... Został natychmiast przewieziony do kliniki w Poznaniu, gdzie na cito był umawiany zabieg usunięcia chociaż części zmian - nie wiadomo, czy stan nie jest zbyt zaawansowany na usunięcie całości. 

Wycinek zostanie wysłany do histopatologii i będziemy czekać i trzymać kciuki... Błagamy Was o pomoc, kolejny raz, ale nie mamy innej możliwości. Konto świeci pustkami, a długi niestety nie maleją, tylko codziennie rosną, teraz powiększą się o dług Pimpka. 

Poza tym, psiak jutro musi opuścić klinikę, a my zostaniemy z nim na ulicy, bo nie mamy dla niego miejsca :( Otwórzcie serca, zajrzyjcie do potrfeli i postarajcie się wpłacić jakikolwiek grosik, który wspomoże Pimpka i da mu szansę na odzyskanie normalnego życia, którego od bardzo dawna nie miał.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.08.19
  06.08.19

  Trzymaj się piesku!

 • Madziarka - awatar

  Madziarka

  13.07.19
  13.07.19

  Biedaczyno życzę tobie duzo zdrowka bys dozyl bez bólu kolejnych 10lat otoczony miłością!! Sciskam z dziecmi

 • Ewelina - awatar

  Ewelina

  12.07.19
  12.07.19

  Oby piesek wyzdrowiał. Proszę informować o postępach.

5 520 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 262 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 262

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Jatoja - awatar
Jatoja
50
Kuba - awatar
Kuba
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra - awatar
Aleksandra
10
Bart - awatar
Bart
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Daria - awatar
Daria
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij