Zbiórka Projekt PMC ,,Dzieci Haiti,, - zdjęcie główne

Projekt PMC ,,Dzieci Haiti,,

0 zł  z 140 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 


PMC (Polish Mobile Clinic) - Tworzymy organizację pozarządową NON-PROFIT, kierując się chęcią niesienia pomocy potrzebującym. Nasze działania ukierunkowane są głównie na wsparcie medyczne oraz walkę z niedożywieniem wśród dzieci i kobiet w ciąży w krajach trzeciego świata. Mobilna klinika PMC wyposażona jest w profesjonalne narzędzia diagnostyczne, dzięki którym rozpoznajemy dolegliwości badanych i świadomie im pomagamy. Nasze działania poprawiają jakość życia pacjentów i przeciwdziałają pogłębianiu się chorób.

PMC udziela pomocy całkowicie bezpłatnie, środki na jej realizację pochodzą od indywidualnych darczyńców.


Nasz zespół :

Jesteśmy grupą, której przyświeca jeden cel - chęć niesienia pomocy potrzebującym. Nasz zespół tworzą ludzie z różnego rodzaju profesjami i wysokim poziomem empatii.

Celem zbiórki jest wsparcie etapu II projektu ,,Dzieci Haiti'' 

Projekt ukierunkowany jest na pomoc humanitarno-medyczną najmłodszym mieszkańcom Haiti. Celami nadrzędnymi misji są zdiagnozowanie problemów zdrowotnych, pomoc medyczna, wsparcie żywieniowe dzieci i kobiet w ciąży, zamieszkałych w najbiedniejszych rejonach kraju.
 


Lokalizacje działań PMC : Port Au Prince, Port Salut, Jacmel, Carrefour, Gonave, Cap Haitien, Cazale (polska wioska)Potrzebny budżet na realizacje II etapu projektu : 140 000 PLN


Planowany termin etapu II : 02-20.12.2021 

KRÓTKIE PODSUMOWANIE DOTYCHCZASOWYCH DZIAŁAŃ :  

Podczas etapu I przebadaliśmy 151 młodych pacjentów, rozdaliśmy 3120 porcji żywieniowych i przepracowaliśmy ponad 2500 godzin na rzecz pomocy potrzebującym. Ponad to zdiagnozowaliśmy najczęstsze problemy zdrowotne, stan opieki medycznej na Haiti, nawiązaliśmy współpracę z lokalnymi partnerami (Amerykański i Hajtańskie organizacje charytatywne) oraz stworzyliśmy raport z naszych działań. 


Zapraszamy na fotorelacje : 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 140 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij